465/6283/17
2-с/465/18/18
УХВАЛА
Іменем України
"02" березня 2018 р. суддя Франківського районного суду м. Львова Гулієва М.І., вивчивши матеріали заяви ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 23.11.2017 року за заявою ЛКП Магістральне про стягнення боргу з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, за надані комунальні послуги ,-
в с т а н о в и в :
23.11.2017 року Франківським районним судом м. Львова було видано судовий наказ, згідно якого постановлено стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН НОМЕР_1,ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_2, ІПН НОМЕР_2, ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_3, ІПН НОМЕР_3, ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_4, ІПН НОМЕР_4, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_5, ІПН НОМЕР_5, , прож.:ІНФОРМАЦІЯ_6 на користь ЛКП «Магістральне» 7094,02 (сім тисяч дев'яносто чотири ) грн.02 коп. та 800,00 грн. - судового збору.
Заявник звернувся до суду із заявою скасування судового наказу від 23.11.2017 року за заявою ЛКП Магістральне про стягнення боргу. Окрім того, разом з заявою про скасування судового наказу подав клопотання про поновлення строку на подання вищевказаної заяви та клопотання про звільнення від сплати судового збору.
Відповідно до ч.1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу . Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
В клопотанні про поновлення строку на подання заяви про скасування судового наказу заявник не вказав коли дізнався про судовий наказ, зазначив, що судового наказу не отримав, однак в додатках до заяви про скасування судового наказу додано копію останнього, вказані суперечності унеможливлють розгляд даного клопотання.
Ч. 2, 3, ст. 170 ЦПК України встановлено, що заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі. Заява про скасування судового наказу має містити: найменування суду, до якого подається заява; повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України; ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження; наказ, що оспорюється; зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.
Перевіривши матеріали заяви, суддя встановив, що у заяві ОСОБА_1 про скасування судового наказу відсутні: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України; ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником.
Згідно з п. 1 ч. 5 ст. 170 ЦПК України до заяви про скасування судового наказу додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Згідно ч.1 ст. 136 ЦПК України , суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на визначений строк у порядку, передбаченому законом, але не більше як до ухвалення судового рішення у справі.
Відповідно до ч. 3 ст. 136 ЦПК України з підстав, зазначених у частині першій цієї статті, суд у порядку, передбаченому законом, може зменшити розмір належних до сплати судових витрат, пов'язаних з розглядом справи, або звільнити від їх сплати.
Заявником подано заяву про звільнення від сплати судового збору, у зв'язку з тим, що він є малозабезпеченим, однак не надав суду жодних доказів на підтвердження свого матеріального стану, що унеможливлює вирішення даного клопотання.
Відповідно до ч. 6 ст. 170 ЦПК України у разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду, що не позбавляє заявника повторно звернутись до суду із заявою про скасування судового наказу.
Оскільки, заява про скасування судового наказу не відповідає вказаним вимогам, заяву слід повернути заявнику.
Керуючись ст.170 ЦПК України ,-
у х в а л и в :
заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 23.11.2017 року за заявою ЛКП «Магістральне» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, про стягнення боргу - повернути заявнику.
Ухвалу може бути оскаржено до Апеляційного суду Львівської області протягом 15 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя М.І.Гулієва
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 02.03.2018 |
Оприлюднено | 04.03.2018 |
Номер документу | 72544145 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Франківський районний суд м.Львова
Гулієва М. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні