Справа № 464/789/18
пр.№ 1-кс/464/386/18
У Х В А Л А
23 лютого 2018 року м.Львів
Слідчий суддя Сихівського районного суду м.Львова ОСОБА_1 , секретар судового засідання ОСОБА_2 , з участю слідчого ОСОБА_3 , розглянувши клопотання про проведення тимчасовий доступ до речей і документів,
у с т а н о в и в :
слідчий з ОВС другого відділу розслідування кримінальних проваджень СУ ФР ГУ ДФС у Львівській області ОСОБА_3 у зв`язку із досудовим розслідуванням кримінального провадження № 32018140000000014 звернулася до суду з клопотанням, погодженим із прокурором у кримінальному провадженні прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду прокуратури Львівської області ОСОБА_4 , про надання тимчасового доступу до документів, що знаходяться у володінні ФОП ОСОБА_5 .
На підставі ч.2 ст.163 КПК України слідчий суддя розглядає клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться документи.
Заслухавши думку слідчого в підтримку клопотання, перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, слідчий суддя приходить до наступного.
Виходячи з положень ст.ст.131, 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів є одним із видів заходів забезпечення кримінального провадження і полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володіння якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Слідчим управлінням ФР ГУ ДФС у Львівській області проводиться досудове розслідування кримінального провадження, внесеного 8 лютого 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32018140000000014, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.212 КК України. Згідно з витягом службові особи Дочірнього підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_1 » Фірми « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 , далі ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 ») в період 2015-2017 років штучно сформували валові витрати з податку на прибуток шляхом перерахування коштів за безтоварні фінансові операції на фізичних осіб - підприємців, що призвело до заниження сплати податку на прибуток в розмірі 2598 330 грн.
У ході досудового розслідування встановлено, що службові особи ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » здійснювали перерахування коштів фізичним особампідприємцям, в тому числі ФОП ОСОБА_5 , який показав, що фінансово-господарських операцій з даним підприємством не здійснював. Документи по взаємовідносинах між ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та ФОП ОСОБА_5 можуть перебувати за юридичною адресою ФОП ОСОБА_5 ( АДРЕСА_1 ).
З урахуванням наведеного внесене слідчим клопотання відповідає вимогам ст.160 КПК України, необхідні документи, які перебувають у володінні ФОП ОСОБА_5 , мають суттєве значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні за ч.2 ст.212 КК України; можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих документах, іншими способами довести обставини, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні за ст.91 КПК України, неможливо, а вилучення необхідне для досягнення мети отримання такого доступу. Тому знайшли усі передбачені ст.ст.132, 163 КПК України підстави до надання тимчасового доступу до документів з урахуванням вимог ст.159 КПК України.
Строк дії ухвали необхідно встановити один місяць, який з є необхідним для проведення даного заходу забезпечення кримінального провадження (ст.164 КПК України).
На підставі викладеного і керуючись ст.ст.131, 132, 159, 160, 163-166, 309, 369-372 КПК України,
п о с т а н о в и в :
клопотання задоволити. Надати слідчому з ОВС другого відділу розслідування кримінальних проваджень СУ ФР ГУ ДФС у Львівській області ОСОБА_3 або старшому оперуповноваженому відділу оперативного супроводження адміністрування ПДВ ОУ Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області ОСОБА_6 тимчасовий доступ до оригіналів документів ФОП ОСОБА_5 (рнокпп НОМЕР_2 , адреса реєстрації АДРЕСА_1 ) по взаємовідносинах з Дочірнім підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_1 » Фірми « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) за період 2015-2017 років, тобто можливість ознайомлення з ними та їх вилучення, а саме: договорів, податкових та видаткових накладних, товарно-транспортних накладних, платіжних доручень, актів приймання передачі товарів (робіт, послуг), а також інших наявних документів, які підтверджують вищевказані фінансово-господарські операції, з можливістю їх вилучення.
Обов`язок надати тимчасовий доступ до документів покласти на ФОП ОСОБА_5 (рнокпп НОМЕР_2 , адреса реєстрації АДРЕСА_1 ).
Строк дії ухвали становить один місяць з дня її постановлення.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, у відповідності до вимог ч.1ст.166 КПК України, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Відповідно до ст.309 КПК України ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту проголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Сихівський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 23.02.2018 |
Оприлюднено | 28.02.2023 |
Номер документу | 72580911 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Сихівський районний суд м.Львова
Тімченко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні