Герб України

Ухвала від 21.12.2009 по справі 6-38/2009

Бобровицький районний суд чернігівської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

                                                                                              Справа № 6-38/2009 р.

                                                                                                                                                               

                                                       У Х В А Л А

                                 

    21  грудня  2009 року  Бобровицький районний суд Чернігівської області

в складі:

               головуючого судді                        Іванюка І.І.

               при секретарі                                Ященко Л.В.

       розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Бобровиця  подання начальника  відділу державної виконавчої служби у Бобровицькому районі  про розшук ОСОБА_1,

                                                      В С Т А Н О В И В :

 

       Начальник  ВДВС  Бобровицького районного управління юстиції звернувся до суду з поданням про розшук ОСОБА_1 по виконавчому листу про стягнення аліментів  на користь ОСОБА_2  на утримання дітей. Аліменти стягнуті по рішенню Куликівського районного суду від  27.11. 1997 року в розмірі 1/4  частини всіх видів заробітку ( доходів). Виконавчий лист предявлено до ДВС у Бобровицькому районі до виконання. Боржника  ОСОБА_1 неодноразово викликали  у відділ для вирішення питання про стягнення аліментів, однак боржник не зявляється. Згідно даних ВГІРФО Бобровицького РВ УМВС громадянин ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , не значиться зареєстрованим, знятим  з реєстраційного обліку по  Бобровицькому району.

      Останнє місце проживання ОСОБА_1 с. Новий Биків вулиця Кичи, 24, Бобровицького району.

      Згідно довідки з сільської ради  с. Новий Биків гр. ОСОБА_1  на території сільської ради  не проживає і місце  його перебування невідоме. Особистого майна боржника, на яке можливо звернути стягнення для погашення боргу по аліментам, не виявлено.

       Заборогованість станом на 01.10.2009 року  по сплаті аліментів на утримання дітей складає  15490,34 грн., і відповідною ухвалою суду може бути оголошено розшук боржника, згідно ст. 78 ЦПК України

       

       На підставі вищевикладеного  та керуючись ст.78  ЦПК України, ст. 42 Закону України  “Про виконавче провадження “ ,  суд, -

                                                        У Х В А Л  И В :

     

        Оголосити розшук   ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, який проживав в ІНФОРМАЦІЯ_3 , місце роботи не відоме.

 

        При встановленні його місця  перебування (проживання)  повідомити суд, ВДВС у Бобровицькому районі Чернігівської області.

       Копію ухвали про проведення розшуку направити  Бобровицькому РВ УМВС України в Чернігівській області  для виконання.

        Ухвала суду набирає законної сили  після закінчення  строку подання  заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву  про апляційне оскарження  не було подано. Якщо було подано  заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна  скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, ухвала  суду набирає  законної сили  після закінчення цього строку.  У разі подання  апеляційної  скарги  ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили  після розгляду  справи апеляційним судом.

        На ухвалу може бути подана апеляційна скарга  до апеляційного суду Чернігівської області  протягом десяти днів  після подання  заяви про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п”яти  днів  з дня проголошення  ухвали, через  Бобровицький районний суд Чернігівської області.    

                                                  Суддя :                                                                                                              

СудБобровицький районний суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення21.12.2009
Оприлюднено01.01.2010
Номер документу7260724
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —6-38/2009

Ухвала від 07.09.2009

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Бужак Н.П.

Ухвала від 26.06.2009

Цивільне

Кам'янсько-Дніпровський районний суд Запорізької області

Петров Володимир

Ухвала від 20.11.2009

Цивільне

Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області

Матвієнко Марія Володимирівна

Ухвала від 21.12.2009

Цивільне

Бобровицький районний суд Чернігівської області

Іванюк Іван Іванович

Ухвала від 04.12.2009

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Дубчак Анатолій Григорович

Ухвала від 30.11.2009

Цивільне

Богородчанський районний суд Івано-Франківської області

Круль Ірина Василівна

Ухвала від 02.07.2009

Цивільне

Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим

Захарова І.О.

Ухвала від 02.07.2009

Цивільне

Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим

Захарова І.О.

Ухвала від 15.10.2009

Цивільне

Городнянський районний суд Чернігівської області

Березовський О.Д.

Ухвала від 12.05.2009

Цивільне

Кременецький районний суд Тернопільської області

Варневич Л.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні