Барвінківський районний суд харківської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяБарвінківський районний суд Харківської області
м. Барвінково, вул. Богдана Хмельницького, 6, 64701, (05757) 4-23-58
У Х В А Л А Справа № 2-а-1429/10
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 грудня 2010 року Суддя Барвінківського районного суду Харківської області Черних Є.А.,
розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Барвінківському районі Харківської області про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду, зобов'язання перерахунку та виплати державної соціальної допомоги як особі, яка має статус дитина війни ,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до управління Пенсійного фонду України в Барвінківському районі Харківської області про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду, зобов'язання перерахунку та виплати державної соціальної допомоги як особі, яка має статус дитина війни за період з 01.01.2010 року до внесення змін до чинного законодавства.
В провадженні Барвінківського районного суду є справа про спір між тими ж сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, 10 березня 2010 року винесено постанову за позовом ОСОБА_1, на яку управлінням Пенсійного фонду України в Барвінківському районі Харківської області подано апеляцію .
Згідно з п. 6 ч. 3 ст. 108 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо у провадженні цього або іншого адміністративного суду є справа про спір між тими ж сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
В зв'язку з вищенаведеним позовну заяву ОСОБА_1 слід їй повернути.
Керуючись ст.. 108 ч. 3 п. 6 Кодексу адміністративного судочинства України,
У Х В А Л И В:
Залишити без розгляду адміністративний позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Барвінківському районі Харківської області про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду, зобов'язання перерахунку та виплати державної соціальної допомоги як особі, яка має статус дитина війни , справу подальшим провадженням закрити.
Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Барвінківський районний суд Харківської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали суду в п'ятиденний строк з дня проголошення ухвали і подання після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, або без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Барвінківського районного суду Є.А.Черних
Суд | Барвінківський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2010 |
Оприлюднено | 13.03.2018 |
Номер документу | 72654880 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Барвінківський районний суд Харківської області
Черних Є. А.
Адміністративне
Недригайлівський районний суд Сумської області
Жмурченко В. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні