УХВАЛА
про призначення судового засідання
12 березня 2018 року м. Київ
№К/9901/606/18
Суддя Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді Кравчук В.М., провівши підготовчі дії до касаційного розгляду справи за касаційною скаргою управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області на постанову Миколаївського окружного адміністративного суду від 02.12.2016 та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 01.06.2017 у справі №814/1914/16 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Котеджний парк Грінленд до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області за участю третьої особи товариства з обмеженою відповідальністю Фенікс-Трейд , про визнання протиправними та скасування рішення та наказу, -
У С Т А Н О В И В:
Ухвалою Верховного Суду України від 15.01.2018 відкрито касаційне провадження.
Згідно з ч. 3 ст. 340 КАС України суддя-доповідач провів необхідні дії з підготовки справи до касаційного розгляду та дійшов висновку про можливість розгляду справи у порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Керуючись ст. 340, 345 КАС України, -
У Х В А Л И В:
1. Прийняти справу до провадження.
2. Закінчити підготовчі дії по справі.
3. Призначити судове засідання, яке буде здійснюватись в письмовому провадженні без повідомлення (виклику) сторін з 14 березня 2018.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, є остаточною і оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач В.М. Кравчук
Суд | Касаційний адміністративний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 12.03.2018 |
Оприлюднено | 14.03.2018 |
Номер документу | 72693222 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Кравчук В.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні