КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 2а-3785/10/1070
УХВАЛА
про повернення апеляційної скарги
13 березня 2018 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
судді - доповідача Глущенко Я.Б.,
суддів Бужак Н.П., Кузьмишиної О.М.,
перевіривши матеріали апеляційної скарги Києво - Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області на ухвалу Київського окружного адміністративного суду від 27 грудня 2017 року у справі за адміністративним позовом Заступника прокурора Києво - Святошинського району Київської області в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України у Києво - Святошинському районі Київської області до Товариства з обмеженою відповідальністю Монастириський квас Ботлінг про стягнення заборгованості, -
У с т а н о в и в :
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 27 грудня 2017 року у задоволенні заяви позивача про видачу дубліката виконавчого листа відмовлено.
Не погоджуючись із рішенням суду, позивач подав апеляційну скаргу, у якій просить скасувати ухвалу суду та ухвалити нове рішення, яким задовольнити у повному обсязі заяву про видачу дубліката виконавчого листа.
Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 14 лютого 2018 року зазначену апеляційну скаргу залишено без руху та надано апелянту строк для усунення недоліків терміном десять днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху шляхом надання суду оригінала документа про сплату судового збору.
Із повідомлення про вручення рекомендованого поштового відправлення вбачається, що копія вищевказаної ухвали отримана апелянтом 23 лютого 2018 року.
Проте, недоліки апеляційної скарги дотепер не усунуті.
На підставі частини 2 статті 298 КАС України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу, у відповідності до яких апеляційна скарга підлягає поверненню скаржнику.
Керуючись ст. ст. 169, 298 КАС України, -
У х в а л и в :
Апеляційну скаргу Києво - Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області на ухвалу Київського окружного адміністративного суду від 27 грудня 2017 року у справі за адміністративним позовом Заступника прокурора Києво - Святошинського району Київської області в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України у Києво - Святошинському районі Київської області до Товариства з обмеженою відповідальністю Монастириський квас Ботлінг про стягнення заборгованості повернути апелянту.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена протягом тридцяти днів безпосередньо до Верховного Суду.
Суддя - доповідач Глущенко Я.Б.
суддя Бужак Н.П.
суддя Кузьмишина О.М.
Головуючий суддя Глущенко Я.Б.
Судді: Кузьмишина О.М.
Бужак Н.П.
Суд | Київський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 13.03.2018 |
Оприлюднено | 15.03.2018 |
Номер документу | 72713229 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський апеляційний адміністративний суд
Глущенко Я.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні