Київський районний суд м. Полтави
Справа № 552/1405/18
Провадження № 1-кс/552/523/18
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 березня 2018 року Слідчий суддя Київського районного суду м. Полтави ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю слідчого ОСОБА_3 , розглянувши клопотання старшого слідчого в ОВС відділу СУ Головного управління Національної поліції в Полтавській області ОСОБА_3 про надання дозволу на проведення обшуку, -
В С Т А Н О В И В:
Старший слідчий в ОВС відділу СУ Головного управління Національної поліції в Полтавській області ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді Київського районного суду м. Полтави з клопотанням про надання дозволу на проведення обшуку транспортного засобу.
Посилався на те, що СУ ГУ НП в Полтавській області спільно з Полтавським відділом поліції, за процесуального керівництва Полтавської місцевої прокуратури та оперативного супроводження Слобожанського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12016170020003294 від 19.12.2016 року за ч.4 ст. 321 КК України.
Вказував, що в ході досудового розслідування встановлено, що група осіб організувала здійснення продажу на території України, через розгалужену Інтернет-мережу сайтів отруйних та сильнодіючих лікарських засобів в особливо великих розмірах, під виглядом сертифікованої та безпечної продукції.
Посилався на те, що органом досудового розслідування зібрані достатні дані з приводу причетності до вчинення даного злочину ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає разом із своєю дружиною ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка володіє автомобілем Mersedes-Benz GL450 д.н.з. НОМЕР_1 , сірий, 2008 р.в., яким користується ОСОБА_4 ..
Посилався на те, що в автомобілі Mersedes-Benz GL450 д.н.з. НОМЕР_1 , сірий, 2008 р.в. можуть зберігатися чорнові записи здійснені ОСОБА_4 чи іншими особами причетними до незаконної діяльності, щодо замовлень сильнодіючих препаратів, інформації, щодо придбання сировини для виготовлення сильнодіючих препаратів, місць виготовлення та зберігання препаратів, інформації, щодо розподіляння грошових коштів, від реалізації сильнодіючих препаратів, між особам, що причетні до вчинення злочину, інформації, щодо зарахування грошових коштів, отриманих від реалізації препаратів, а також інформації, щодо оплати сировини, сильнодіючі медичні препарати які містять в собі хімічно-активну речовину «Метандієнон» котра входить до переліку сильнодіючих лікарських засобів за міжнародними непатентованими або загальноприйнятими назвами, затвердженим наказом МОЗ України №490 від 17.08.2007 року, сировина та обладнання для виготовлення таких препаратів.
Просив слідчого суддю надати дозвіл на проведення обшуку в зазначеному транспортному засобі.
Перевіривши надані матеріали клопотання, дослідивши докази по даних матеріалах та заслухавши обґрунтування слідчого, слідчий суддя приходить до наступних висновків.
Згідно зі ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.
Згідно ч.5 ст.234 КПК України слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що:
1) було вчинено кримінальне правопорушення;
2) відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування;
3) відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду;
4) відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи.
Надані до слідчого судді матеріали містять дані, які дають достатні підстави вважати, що дійсно було вчинено кримінальне правопорушення, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12016170020003294 від 19.12.2016 року за ч.4 ст. 321 КК України.
Органом досудового розслідування доведено ту обставину, що відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування та відповідні відомості можуть бути доказами під час судового розгляду.
Окрім того, за встановлених органом досудового розслідування обставин обшук є найбільш доцільним та ефективним способом відшукання та вилучення речей і документів, які мають значення для досудового розслідування.
Окрім того, матеріалами клопотання доведено, що в автомобілі Mersedes-Benz GL450 д.н.з. НОМЕР_1 , сірий, 2008 р.в., який належить ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та яким фактично користується ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , планується відшукати речові докази у кримінальному провадженні, що мають доказове значення по справі.
Тому клопотання є обґрунтованим та таким, що підлягає до задоволення.
Керуючись ст.234 КПК України, -
У Х В А Л И В:
Клопотання старшого слідчого в ОВС відділу СУ Головного управління Національної поліції в Полтавській області ОСОБА_3 про проведення обшуку задовольнити.
Надати дозвіл на проведення обшуку в автомобілі Mersedes-Benz GL450 д.н.з. НОМЕР_1 , сірий, 2008 р.в., який належить ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та яким фактично користується ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з метою відшукання речових доказів у кримінальному провадженні, а саме: чорнові записи, здійснені ОСОБА_4 чи іншими особами причетними до незаконної діяльності щодо замовлень сильнодіючих препаратів, інформації щодо придбання сировини для виготовлення сильнодіючих препаратів, місць виготовлення та зберігання препаратів, інформації щодо розподіляння грошових коштів, від реалізації сильнодіючих препаратів, між особам, що причетні до вчинення злочину, інформації щодо зарахування грошових коштів, отриманих від реалізації препаратів, а також інформації щодо оплати сировини; сильнодіючі медичні препарати, які містять в собі хімічно-активну речовину «Метандієнон», котра входить до переліку сильнодіючих лікарських засобів за міжнародними непатентованими або загальноприйнятими назвами, затвердженим наказом МОЗ України №490 від 17.08.2007 року, сировина та обладнання для виготовлення таких препаратів; електронні носії: диски, флеш карти, системні блоки, ноутбуки, мобільні телефони, сім-картки, платіжні картки банківських установ, на яких міститься інформація, що підтверджує вчинення дії спрямованих на систематичну діяльність пов`язану з виготовленням, зберіганням та реалізацією громадян сильнодіючих лікарських засобів, а також грошові кошти у іноземній та національній валюті.
Строк дії ухвали один місяць з дня її постановлення.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя /підпис/ ОСОБА_1
Слідчий суддя ОСОБА_1
15.03.2018
Суд | Київський районний суд м. Полтави |
Дата ухвалення рішення | 15.03.2018 |
Оприлюднено | 28.02.2023 |
Номер документу | 72746133 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Київський районний суд м. Полтави
Яковенко Н. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні