Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
23 березня 2018 р. Справа №805/1427/18-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Христофоров А.Б., розглянувши клопотання представника позивача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі за позовом Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області до Приватного підприємства “Фірма Родня-С” про стягнення капіталізованих платежів,-
ВСТАНОВИВ:
20.02.2018 року позивач засобами поштового зв'язку звернувся до суду з позовною заявою, яка надійшла на адресу суду 27.02.2018 року з вимогами до Приватного підприємства “Фірма Родня-С” про:
- стягнення ПП “Фірма Родня-С” на користь Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області в особі Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області капіталізовані платежі у сумі 320652,20грн.
Позивачем заявлено клопотання про розгляд справи в режимі відеоконференції, яку просив провести в Орджонікідзевському районному суді м. Маріуполя Донецької області у зв'язку значної відстані від місця розташування відділення (м. Маріуполь).
Положеннями статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України (далі -КАС України) встановлено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання. Відеоконференція, у якій беруть участь учасники справи, фіксується судом, який розглядає справу, за допомогою технічних засобів відео- та звукозапису. Відео- та звукозапис відеоконференції зберігається в матеріалах справи.
Суд зазначає, що прийняття рішення про проведення судового засідання у режимі відеоконференції є правом, а не обов'язком суду.
Суд зауважує на тому, що відповідно до ухвали суду від 23.03.2018 року відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін Також, дослідивши клопотання представника позивача, суд приходить до висновку, що клопотання є необґрунтованим, крім того не надано достатніх аргументів стосовно неможливості прибуття представника до суду для участі у судовому засіданні,
З огляду на зазначене, клопотання представника позивача задоволенню не підлягає.
Керуючись статтями 195, 248, 294 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -
У Х В А Л И В:
У задоволенні клопотання представника позивача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі за позовом Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області до Приватного підприємства “Фірма Родня-С” про стягнення капіталізованих платежів – відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Христофоров А.Б.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2018 |
Оприлюднено | 29.03.2018 |
Номер документу | 72948849 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Христофоров А.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні