ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
02 квітня 2018 року м. Чернігів Справа № 825/1604/18
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Падій В.В., перевіривши позовну заяву Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України (пр. Миру, 44, м. Чернігів, 14005, код ЄДРПОУ - 40378209) до Публічного акціонерного товариства «Чернігівбуд» (вул. Щорса, 76-а, м. Чернігів, 14000, код ЄДРПОУ - 14236516), що представляє інтереси Будівельно-монтажного управління «Житлобуд-2» Публічного акціонерного товариства «Чернігівбуд» (вул. Щорса, 76-а, м. Чернігів, 14014, код ЄДРПОУ - 05433726) про стягнення витрат на виплату та доставку пенсій,
У С Т А Н О В И Л А:
Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України звернулося до суду з адміністративним позовом до Публічного акціонерного товариства «Чернігівбуд», що представляє інтереси Будівельно-монтажного управління «Житлобуд-2» Публічного акціонерного товариства «Чернігівбуд» про стягнення витрат на виплату та доставку пенсій.
Відповідно до пунктів 3, 6 частини 1 статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи: відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу; немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Пунктом 8 частини 5 статті 160 КАС України передбачено, що у позовній заяві зазначаються перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; докази, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності), інформація щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
При цьому, згідно з частиною 4 статті 161 КАС України, позивач зобов'язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази - позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
Поряд з цим, у ході ознайомлення з позовною заявою судом виявлено, що до останньої позивачем не додано доказів призначення і виплати пенсії особам, за виплату та доставку пенсій яких Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України просить суд стягнути витрати з відповідача.
У свою чергу, згідно з частинами 1, 2 статті 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що позовна заява Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України має бути залишена без руху та позивачу встановлено п'ятиденний строк, з моменту отримання копії ухвали суду, для усунення вказаного недоліку, шляхом подання до суду доказів призначення і виплати пенсії особам, за виплату та доставку пенсій яких Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України просить суд стягнути витрати з відповідача.
Керуючись статтями 160, 161, 169, 241, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
У Х В А Л И Л А:
Позовну заяву Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України - залишити без руху.
Встановити позивачу п'ятиденний строк, з дня отримання зазначеної ухвали суду, для усунення недоліку поданої позовної заяви.
Роз'яснити позивачу, що у разі не усунення зазначеного недоліку, у встановлений судом строк, відповідно пункту 1 частини 4 до статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява буде йому повернута.
Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху надіслати позивачу.
Відповідно до частини 2 статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання, набирає законної сили з моменту її підписання суддею і згідно зі статтею 294 Кодексу адміністративного судочинства України оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Падій
Суд | Чернігівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 02.04.2018 |
Оприлюднено | 05.04.2018 |
Номер документу | 73103202 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Чернігівський окружний адміністративний суд
Падій В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні