Справа № 530/1714/17
У х в а л а
"26" березня 2018 р. м. Зіньків
Суддя Зіньківського районного суду Полтавської області Дем'янченко С.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Пишненківської сільської ради Зіньківського району Полтавської області про визнання права власності,-
в с т а н о в и в:
Відповідно до ст. 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому законом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
ОСОБА_1 звернулася до Зіньківського районного суду Полтавської області з позовом до ОСОБА_2, Пишненківської сільської ради Зіньківського району Полтавської області про визнання права власності.
Відповідно до ч.1 ст.184 ЦПК України позов пред'являється шляхом подання позовної заяви до суду.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 175 ЦПК України , позовна заява повинна містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), вказівку
на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців); відомі номери засобів
зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; правові підстави позову; відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору - у випадку, якщо законом встановлений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви,якщо такі здійснювалися; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності);
Подана позовна заява не відповідає вимогам ст.175,177 ЦПК України, а саме:
- відсутній реєстраційний номер облікової картки платника податків відповідача або номер і серія паспорта (якщо такі відомості відомі), офіційна електронна адреса та адреса електронної пошти учасників справи; не зазначеноідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України).
- позивачем не в повному обсязі сплачено судовий збір , оскільки позивач звертається до суду з чотирьма позовними вимогами, а сплачує судовий збір лише за одну, тому до п.2 ч.1 ст.4 Закону України «Про судовий збір» за подання заяви немайнового характеру судовий збір сплачується у розмірі 0,4 % розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тому, позивачу ОСОБА_1 необхідно сплатити судовий збір в розмірі 640 грн. за другу позовну вимогу немайнового характеру на рахунок:
Рахунок: 31215256700001
одержувач : ГУК у м. Києві/м. Київ/ 22030106
код за ЄДРПОУ : 37993783
банк одержувача ГУДКС України в м. Києві
код банку отримувача : 820019
код класифікації доходів бюджету : 22030106
-Відсутні довідки про нормативну грошову оцінку земельних ділянок станом на час звернення з позовом до суду, а тому суддя позбавлений можливості перевірити правильність сплати судового збору (судовий збір про визнання права власності на земельні ділянки також позивачем не сплачено), крім цього довіреність, яка мається в матеріалах справи відносно ОСОБА_3 не вповноважує останнього на представництва інтересів позивача в суді.
Відповідно до ч.1 ст.185 ЦПК України суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього кодексу протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
З цих підстав подана позовна заяваОСОБА_1 підлягає залишенню без руху і необхідно надати строк для усунення виявлених недоліків.
Керуючись ст.ст. 175-177 ЦПК України,суддя, -
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Пишненківської сільської ради Зіньківського району Полтавської області про визнання права власності - залишити без руху.
Відповідно до ч.2 ст.185 ЦПК України, виявлені недоліки вказані в ухвалі суду повинні бути усунуті протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя -
Суд | Зіньківський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 26.03.2018 |
Оприлюднено | 03.04.2018 |
Номер документу | 73112235 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Зіньківський районний суд Полтавської області
Дем'янченко С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні