ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/13183/18-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 березня 2018 року Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 за участі секретаря ОСОБА_2 , слідчого ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання слідчого СВ Печерського УП ГУ НП в м. Києві ОСОБА_3 про проведення обшуку,

В С Т А Н О В И В :

Слідчий СВ Печерського Управління поліції ГУ Національної поліції у м. Києві ОСОБА_3 , розглянувши матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015100000000610 від 15.07.2015, за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, за погодженням прокурора ОСОБА_4 звернулась до слідчого судді із клопотанням про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення предметів та документів, а саме прилади до рідинного хромато-мас- спектрометру високої розподільної здатності з детектором типу орбітальна пастка Q Exactive, рідинного хромато-мас-спектрометру високої розподільної здатності з потрійним квадрупольним аналізатором ТSQ Vantage, газового хромато-мас-спектрометру високої розподільної здатності з потрійним квадрупольним мас-аналізатором Quantum GC XLS Ultra , документація конкурсних торгів, копії договорів між 1111 «НВО «Нікомед» та Національним антидопінговим центром України, фінансово-господарська документація ПП «НВО «Нікомед» (ЕДРПОУ 34431950), Національного антидопінгового центру України, ТОВ «Ірен Стиль» (код ЄДРПОУ 39329829), ТОВ «Маскатрейд» (код ЄДРПОУ 39332171), ТОВ «Леотрейдінг Нью» (код ЄДРПОУ 38465810), ТОВ «Леотрейдінг Плюс» (код ЄДРПОУ 38124564), ТОВ «Карго Траффік» (код ЄДРПОУ 38870531), ПП «Лоа торг» (код ЄДРПОУ 38063266), ТОВ «Елті Пром» (код ЄДРПОУ 38204487), ТОВ «Форнакс трейд» (код ЄДРПОУ 38405133) та ТОВ «Бізнес-група» (код ЄДРПОУ 38405809), а саме: договори, додатки до договорів, специфікацій, видаткових накладних, податкових накладних, актів прийому- передачі, актів виконаних робіт, актів прийому-передачі векселів, актів пред`явлення векселів до платежу, векселів, рахунків-фактур товарно- транспортних накладних, висновків санітарно-епідеміологічних експертиз, висновків санітарно-гігієнічних експертиз, платіжних доручень (банківських виписок), всіх реєстрів отриманих та виданих податкових накладних, а також комп`ютерної техніки на якій готувались вказані документи, що можуть бути використані як докази по кримінальному провадженню. Клопотання підтримано слідчим ОСОБА_5 та обґрунтовано тим, що у провадженні слідчого відділу Печерського Управління поліції ГУ Національної поліції у м. Києві знаходяться матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015100000000610 від 15.07.2015, за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України. Орган досудового розслідування має достатні підстави вважати, що у вказаному місці можуть знаходитись речі та документи, які мають значення для кримінального провадження. Вислухавши обґрунтування сторони кримінального провадження, дослідивши додані до клопотання документи, слід дійти наступного висновку.

Згідно ст. 2 КПК України завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Згідно ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що:1) було вчинено кримінальне правопорушення;2) відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування;3) відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду;4) відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи.

Обґрунтовуючи подане клопотання слідчим не надано достатніх відомостей про те, що відшукувані речі, документи неможливо одержати у спосіб передбачений ст. 159 КПК України,або існують обставини втрати вказаних матеріалів без здійнення слідчої дії як обшуку. Отже слід дійти до переконання про недоведеність слідчим необхідності проведення обшуку у визначеному ним місці.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 234 , 309 КПК України слідчий суддя,

У Х В А Л И В :

клопотання слідчого СВ Печерського УП ГУ НП в м. Києві ОСОБА_3 про проведення обшуку, залишити без задоволення. Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Дата ухвалення рішення13.03.2018
Оприлюднено27.02.2023

Судовий реєстр по справі —757/13183/18-к

Ухвала від 11.04.2018

Кримінальне

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Цокол Л. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні