Справа №705/5313/17
У Х В А Л А
про прийняття цивільної справи до провадження суддею
12.04.2018 місто Умань
Суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Ребрина К.Г., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом керівника Уманської місцевої прокуратури, поданим в інтересах держави в особі: Маньківської районної ради до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальних збитків, завданих внаслідок вчинення кримінального правопорушення,
ВСТАНОВИЛА:
У провадженні Уманського міськрайонного суду Черкаської області знаходиться цивільна справа за позовом керівника Уманської місцевої прокуратури, поданим в інтересах держави в особі: Маньківської районної ради до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальних збитків, завданих внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями, 13.12.2017 року дану цивільну справу визначено до розгляду судді Уманського міськрайонного суду Денисюк І.І.
Ухвалою судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Денисюк І.І. від 18.12.2017 року було відкрито провадження по справі та призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
Згідно розпорядження від 12 березня 2018 року (№ 339/18) за підписом керівника апарату Уманського міськрайонного суду, проведено повторний автоматизований розподіл даної справи, оскільки у судді Денисюк І.І. закінчився термін відрядження в Уманському міськрайонному суді Черкаської області - 06.02.2018 року.
Протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 12 березня 2018 року - справу передано для розгляду судді Уманського міськрайонного суду Ребриній К.Г.
За таких обставин справу слід прийняти до свого провадження.
Вивчивши матеріали справи, враховуючи приписи статтей 19, 274 ЦПК України, суддя приходить до висновку, що розгляд справи необхідно проводити за правилами загального позовного провадження з викликом сторін.
Керуючись п.9 розділу ХІІІ Перехідні положення ЦПК України у редакції Закону № 2147-VIII від 03.10.2017 року, ст. 14 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Цивільну справу за позовом керівника Уманської місцевої прокуратури, поданим в інтересах держави в особі: Маньківської районної ради до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальних збитків, завданих внаслідок вчинення кримінального правопорушення,прийняти до свого провадження.
Розгляд цивільної справи проводити за правилами загального позовного провадження з повідомленням сторін.
Підготовче судове засідання у справі призначити на 18 червня 2018 року, на 12 год. 00 хв .
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя К.Г. Ребрина
Суд | Христинівський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 12.04.2018 |
Оприлюднено | 17.04.2018 |
Номер документу | 73321131 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Ребрина К. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні