Справа № 625/178/18
Провадження № 2-з/625/16/18
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18.04.2018 року Коломацький районний суд Харківської області в складі:
головуючого судді - Лосєва Д.К.,
за участю секретаря - Калюжної Л.Д.,
розглянувши заяву виконавчого директора Приватного сільськогосподарського підприємства Нове життя ОСОБА_1 про забезпечення позову у справі за позовом Приватного сільськогосподарського підприємства Нове життя до ОСОБА_2, Приватного сільськогосподарського підприємства Лілія про визнання недійсним договору користування чужою земельною ділянкою, визнання договору оренди землі поновленим та зобов'язання укласти додаткову угоду,-
ВСТАНОВИВ:
Виконавчим директором ПСП Нове життя ОСОБА_1 одночасно з позовною заявою ПСП Нове життя до ОСОБА_2, ПСП Лілія про визнання недійсним договору користування чужою земельною ділянкою, визнання договору оренди землі поновленим та зобов'язання укласти додаткову угоду подано заяву про забезпечення позову, в якійвін просить судвжити заходів забезпечення позову шляхом заборони ОСОБА_2 та ПСП Лілія вчиняти певні дії, а саме: обробляти земельну ділянку площею 6,18 га, кадастровий номер 6323281200:02:000:0026, здійснювати на ній посів сільськогосподарських культур, вчиняти дії відносно збору врожаю на земельній ділянці площею 6,18 га, кадастровий номер 6323281200:02:000:0026 та заборонити продаж або інше відчуження, передачу в оренду земельної ділянки, площею 6,18 га, кадастровий номер 6323281200:02:000:0026.
Дослідивши зміст заяви про забезпечення позову, суд приходить до наступного висновку.
Так, відповідно до ч. 1 ст. 153 ЦПК України заява про забезпечення позову розглядається судом не пізніше двох днів з дня її надходження без повідомлення учасників справи (учасників третейського (арбітражного) розгляду).
Згідно ч. 3 ст. 153 ЦПК України суд, розглядаючи заяву про забезпечення позову, може викликати особу, яка подала заяву про забезпечення позову, для надання пояснень або додаткових доказів, що підтверджують необхідність забезпечення позову, або для з'ясування питань, пов'язаних із зустрічним забезпеченням.
Аналізуючи вищевказані норми, враховуючи зміст позовних вимог та заяви про забезпечення позову суд приходить до висновку про необхідність виклику особи, яка подала заяву про забезпечення позову, для надання пояснень, що підтверджують необхідність забезпечення позову та для з`ясування питань, пов'язаних із зустрічним забезпеченням.
На підставі викладеного, керуючись ст. 153, 259-260,353,354 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Призначити розгляд заяви виконавчого директора Приватного сільськогосподарського підприємства Нове життя ОСОБА_1 про забезпечення позову у справі за позовом Приватного сільськогосподарського підприємства Нове життя до ОСОБА_2, Приватного сільськогосподарського підприємства Лілія про визнання недійсним договору користування чужою земельною ділянкою, визнання договору оренди землі поновленим та зобов'язання укласти додаткову угоду у судовому засіданні на 24 квітня 2018 року на 14 годину 40 хвилин в приміщенні Коломацького районного суду Харківської області, розташованого за адресою: Харківська область, Коломацький район, село Різуненкове, вулиця Центральна 56.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Коломацький районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 18.04.2018 |
Оприлюднено | 19.04.2018 |
Номер документу | 73459815 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Коломацький районний суд Харківської області
Лосєв Д. К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні