Номер провадження 2/235/1813/14 р.
У Х В А Л А
Іменем України
02 вересня 2014 року м. Красноармійськ
Суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Коваленко В.О. розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Красноармійськ цивільну справу за позовною заявою Красноармійського міжрайонного прокурора, який діє в інтересах ОСОБА_1, до ТОВ "Лан" про стягнення заборгованості по орендній платі землі,-
В С Т А Н О В И В :
По справі проведено підготовку до судового розгляду, витребувані документи та письмові докази, визначено коло свідків, що є достатнім для розгляду в судовому засіданні.
З урахуванням наведеного, керуючись ст.156 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
У цивільній справі за позовною заявою Красноармійського міжрайонного прокурора, який діє в інтересах ОСОБА_1, до ТОВ "Лан" про стягнення заборгованості по орендній платі землі призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 13-30 год. 09 вересня 2014 року в залі судового засідання № 4 у приміщенні суду м. Красноармійська.
Про час та місце судового засідання повідомити сторін у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Красноармійський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 02.09.2014 |
Оприлюднено | 20.04.2018 |
Номер документу | 73476247 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
Коваленко В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні