ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

1-кс/754/666/18

Справа № 754/3195/18

У Х В А Л А

Іменем України

24 квітня 2018 року слідчий суддя Деснянського районного суду м. Києва Лобанов В.А., за участі секретаря Нескородяної О.Д., розглянувши клопотання старшого слідчого Слідчого відділу Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві Мізюка А.В., погоджене прокурором Київської місцевої прокуратури № 3 Левошком І.В., про тимчасовий доступ до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю, по матеріалах досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 320151000300000047 від 06 липня 2015р., за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України.

ВСТАНОВИВ:

В клопотанні слідчий Мізюк А.В. просить надати тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві, а саме: реєстраційної документації реєстраційної документації ТОВ МАГ-2000 , код ЄДРПОУ № 30978161, податкових декларацій, планових, позапланових, зустрічних перевірок, актів, висновків, перевірок щодо вимог дотримання податкового законодавства, довідок про відкритті рахунки в банківських установах, реєстру контрагентів ТОВ із зазначенням сум податкового кредиту та зобов'язань з ПДВ, визначених з використанням автоматизованої системи ДПС України, співставлення сум ПК та ПЗ до додатків № 5 до податкових декларацій з ПДВ, із зазначенням назви підприємств та їх кодів ЄДРПОУ, довідок про повний перелік працівників із зазначенням їх анкетних даних, ідентифікаційного номеру, місця реєстрації на території України, які працюють на ТОВ, із зазначенням їх заробітної плати помісячно з моменту реєстрації товариства по теперішній час.

Обґрунтовуючи клопотання слідчий зазначає, що слідчим відділом Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні № 320151000300000047 від 06 липня 2015р., за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України.

В клопотанні слідчого зазначено, що службові особи ТОВ МАГ- 2000 (код ЄДРПОУ 30978161) з метою розкрадання бюджетних коштів у вигляді ПДВ, в порушення п. 200.4 ст. 200 Податкового кодексу України, неправомірно визначили період виникнення від'ємного значення, що призвело до незаконного завищення заявленої суми бюджетного відшкодування за лютий 2015 року на суму 503 014 грн.

Клопотання слідчого обґрунтовується необхідністю повного, об'єктивного і неупередженого дослідження обставин досудового розслідування кримінального провадження, а також забезпечення подальшого притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності, в тому числі задля встановлення видів економічної діяльності ТОВ МАГ-2000 , відомостей щодо його засновників, що у подальшому будуть допитані в якості свідків у провадженні, поданих при реєстрації даної юридичної особи документів.

Слідчий суддя, дослідивши надані матеріали клопотання, приходить до таких висновків.

Відповідно до ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Вказані у клопотанні документи самі по собі та в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.

Однак слідчим не було доведено необхідність отримання тимчасового доступу до реєстру контрагентів ТОВ МАГ- 2000 із зазначенням сум податкового кредиту та зобов'язань з ПДВ, визначених з використанням автоматизованої системи ДПС України, співставлення сум ПК та ПЗ до додатків № 5, до податкових декларацій з ПДВ, із зазначенням назви підприємств та їх кодів ЄДРПОУ; довідок про повний перелік працівників із зазначенням їх анкетних даних, ідентифікаційного номеру, місця реєстрації на території України, які працюють на ТОВ, із зазначенням їх заробітної плати помісячно з моменту реєстрації товариства по теперішній час.

За таких обставин клопотання слідчого підлягає частковому задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159-166 КПК України,

УХВАЛИВ:

Клопотання старшого слідчого СВ Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві Мізюка А.В. про тимчасовий доступ до документів - задовольнити частково.

Забезпечити тимчасовий доступ старшому слідчому СВ Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві Мізюку А.В. до документів, що знаходиться у володінні ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві, за адресою: м. Київ, вул. Закревського, 41, а саме: реєстраційної документації ТОВ МАГ-2000 , код ЄДРПОУ № 30978161: статуту, протоколів зборів учасників Товариства, установчих договорів, реєстраційних карток, довіреностей на право проведення реєстрації Товариства, довіреностей по підприємству, наказів по підприємству, квитанцій про оплату послуг при реєстрації, копій паспортів засновників та посадових осіб, інших документів, які знаходяться в реєстраційні справі ТОВ; податкових декларацій, поданих ТОВ; планових, позапланових, зустрічних перевірок, актів, висновків, перевірок щодо вимог дотримання податкового законодавства вказаного ТОВ; довідок про відкритті рахунки в банківських установах ТОВ за весь період діяльності.

Оригінал та копію ухвали надати старшому слідчому СВ Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві Мізюку А.В.

Строк дії ухвали до 24 травня 2018 р.

Відповідно до ст. 166 КПК України, у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів, слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених документів і речей.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя:

Зареєстровано 26.04.2018
Оприлюднено 26.04.2018
Дата набрання законної сили 24.04.2018

🇺🇦 Опендатабот

Opendatabot — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Opendatabot до улюбленного месенджеру

або додайте до вашої CRM/ERP системи