АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Провадження № 22-ц/774/3021/18 Справа № 185/5452/17 Головуючий у 1 й інстанції - ОСОБА_1 Доповідач - Єлізаренко І.А.
Категорія 27
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 квітня 2018 року м. Дніпро
Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді Єлізаренко І.А.
суддів Красвітної Т.П., Свистунової О.В.
за участю секретаря Черкас Є.О.
розглянувши клопотання представника Публічного акціонерного товариства Кредобанк про проведення розгляду справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 23 січня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства Кредобанк про припинення зобов'язань щодо забезпечення виконання зобов'язання за кредитним договором №011/07-КЛ від 28 березня 2007 року, в режимі відеоконференції, -
В С Т А Н О В И Л А:
28 березня 2018 року до Апеляційного суду Дніпропетровської області надійшло клопотання представника ПАТ Кредобанк про проведення розгляду вищезазначеної справи в режимі відеоконференції, посилаючись на те, що представник банку адвокат ОСОБА_3 не має можливості особисто з'явитися до Апеляційного суду Дніпропетровської області у з віддаленістю, просить провести розгляд справи в режимі відеоконференції через Господарський суд Київської області.
Відповідно до ч.1 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнання судом обов'язковою.
З матеріалів справи вбачається місцезнаходження відповідача ПАТ Кредобанк м.Львів вул.Сахарова, 78, місцезнаходження представника ПАТ Кредобанк адвоката ОСОБА_3 м.Київ, вул. Жамбила Жабаєва, 7.
На підставі викладеного та беручи до уваги велику відстань між місцезнаходженням представника ПАТ Кредобанк та суду апеляційної інстанції, технічну можливість та побажання заявника, для забезпечення оперативності цивільного судочинства, судова колегія вважає за можливе задовольнити клопотання представника ПАТ Кредобанк та провести розгляд справи у режимі відеоконференції через Господарський суд Київської області (01032 , м.Київ, вул. Симона Петлюри (Комінтерну), 16 ).
Керуючись ст.212 ЦПК України, колегія суддів, -
У Х В А Л И Л А:
Клопотання представника Публічного акціонерного товариства Кредобанк -задовольнити.
Судове засідання у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 23 січня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства Кредобанк про припинення зобов'язань щодо забезпечення виконання зобов'язання за кредитним договором №011/07-КЛ від 28 березня 2007 року провести в режимі відеоконференції.
Доручити Господарському суду Київської області (01032 , м.Київ, вул. Симона Петлюри (Комінтерну), 16 ) забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції, яке відбудеться 05 червня 2018 року о 15 годині 50 хвилин .
Про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити учасників справи.
Копію ухвали негайно направити до Господарського суду Київської області . Ухвала оскарженню касаційному порядку не підлягає.
Головуючий суддя
Судді
Суд | Апеляційний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 24.04.2018 |
Оприлюднено | 26.04.2018 |
Номер документу | 73623646 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Дніпропетровської області
Єлізаренко І. А.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні