Справа №2-30/12
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 квітня 2018 року Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі:
Головуючого судді - Колотієвського О.О.,
при секретарі - Клоновій І.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кременчуці заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні Кременчуцького районного суду Полтавської області від 24 січня 2011 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Рокитненської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, третя особа: Третя кременчуцька державна нотаріальна контора - про поновлення строку для прийняття спадщини, -
В С Т А Н О В И В:
Відповідно до матеріалів справи: 24 січня 2011 року Кременчуцьким районним судом Полтавської області винесено рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Рокитненської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, третя особа: Третя кременчуцька державна нотаріальна контора - про поновлення строку для прийняття спадщини.
28 лютого 2018 року до Кременчуцького районного суду Полтавської області звернулася ОСОБА_1 з заявою про виправлення описки у рішенні Кременчуцького районного суду Полтавської області від 24 січня 2011 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Рокитненської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, третя особа: Третя кременчуцька державна нотаріальна контора - про поновлення строку для прийняття спадщини, яку обґрунтувала тим, що в даному рішенні зазначена дата його винесення 24 січня 2011 року замість 24 січня 2012 року
Сторони по справі в судове засідання не з'явилися, про місце і час проведення судового засідання повідомлялися належним чином.
Відповідно до ч. 1. ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України, за заявою учасників справи питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Суд визнав можливим розглядати питання виправлення описки у відсутність осіб, що не з'явились, оскільки їх неявка не є перешкодою для розгляду даного питання.
Суд, дослідивши матеріали справи, встановив, що судом при винесенні рішення від 24 січня 2011 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Рокитненської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, третя особа: Третя кременчуцька державна нотаріальна контора - про поновлення строку для прийняття спадщини - помилково зазначений інша дата винесення рішення - 24 січня 2011 року , в той час, коли справа розглянута в 2012 році.
Враховуючи вище викладене, суд приходить до висновку, про необхідність виправлення зазначеної ОСОБА_1 описку, допущену у рішенні суду.
Керуючись ст.269 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Клопотання ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні Кременчуцького районного суду Полтавської області від 24 січня 2011 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Рокитненської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, третя особа: Третя кременчуцька державна нотаріальна контора - про поновлення строку для прийняття спадщини - задовольнити.
У вступній частині рішення Кременчуцького районного суду Полтавської області від 24 січня 2011 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Рокитненської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, третя особа: Третя кременчуцька державна нотаріальна контора - про поновлення строку для прийняття спадщини - замінити дату ухвалення рішення з 24 січня 2011 року на 24 січня 2012 року .
Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду Полтавської області через Кременчуцький районний суд Полтавської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги на ухвалу суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
СуддяОСОБА_3
Суд | Кременчуцький районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 03.04.2018 |
Оприлюднено | 27.04.2018 |
Номер документу | 73648345 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кременчуцький районний суд Полтавської області
Колотієвський О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні