У Х В А Л А
22.04.2018 Справа №607/12036/17
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Ромазан В.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову , -
В С Т А Н О В И В :
У провадженні Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя .
Позивачем подано заяву про забезпечення позову шляхом накладення арешту на належні ОСОБА_2 кошти, а саме дивіденди (дохід від корпоративних прав), який належить ОСОБА_2, як співвласнику Приватного підприємства Торговий дім Ватра ) (ідентифікаційний код юридичної особи 36268580). В обґрунтування заявлених вимог вказує на те, що за час шлюбу сторонами у справі набуто частку в майні (статутному капіталі) Приватного підприємства Торговий дім Ватра . Відповідачу ОСОБА_2 належить частка у розмірі 1\2. Раз на рік, або частіше відповідач отримує дивіденди від даних корпоративні прав. Ці доходи від дивідендів є їхньою спільною сумісною власністю. Однак, відповідач отримує дані кошти одноособово та відмовляється добровільно розділити їх між ними.
Суд, розглянувши заяву, вважає, що заяву про забезпечення позову слід повернути ОСОБА_1
Відповідно до вимог п. 7 ч. 1 ст. 151 ЦПК України, заява про забезпечення позову повинна містити відомості, потрібні для забезпечення позову.
Відповідно до пункту 4 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 22 грудня 2006 року №9 Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді справ про забезпечення позову , розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог , пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам. При встановленні зазначеної відповідності слід враховувати, що вжиті заходи не повинні перешкоджати господарській діяльності юридичної особи або фізичної особи, яка здійснює таку діяльність і зареєстрована відповідно до закону як підприємець.
ОСОБА_1 у заяві про забезпечення позову не зазначено інформації, з посиланням на докази, що підтверджують належність ОСОБА_2 корпоративних прав.
В силу вимог ч. 9 ст. 153 ЦПК України суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог ст. 151 цього Кодексу повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
Керуючись ст.ст. 175, 185, 151-153, 260 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову - повернути заявнику.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Тернопільської області, шляхом подачі апеляційної скарги в п'ятнадцятиденний строк з дня проголошення ухвали. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
СуддяОСОБА_3
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2018 |
Оприлюднено | 27.04.2018 |
Номер документу | 73652314 |
Судочинство | Цивільне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні