Ухвала
від 04.05.2018 по справі 927/330/18
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

04 травня 2018 року м. Чернігівсправа № 927/330/18

Господарський суд Чернігівської області у складі судді Фесюри М.В., розглянувши матеріали заяви (б/н від 02.05.18) голови ліквідаційної комісії боржника

БОРЖНИК: Товариство з обмеженою відповідальністю “ВОДПОЛІМЕР”,                                                   вул. Попова, 1, м. Чернігів, 14010, код ЄДРПОУ 35712054

про порушення справи про банкрутство

                                                            ВСТАНОВИВ:

          Голова ліквідаційної комісії звернувся до Господарського суду Чернігівської області із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника - товариства з обмеженою відповідальністю "ВОДПОЛІМЕР" (код ЄДРПОУ 35712054) на підставі ст. 95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє має кредиторську заборгованість у сумі 1 085 566,95 грн і неспроможне її погасити.

          Відповідно до ч. 6 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку, передбаченому цим Кодексом для позовного провадження, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

          Частина 1 ст. 2 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлює, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

          Згідно з абз. 2. ч. 1 статті 15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд не пізніше п'яти днів з дня надходження до господарського суду заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство повертає її та додані до неї документи без розгляду, якщо заява не відповідає змісту вимог, зазначених у цьому Законі.

          Статтею 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” встановлено загальний перелік документів та доказів, які обов'язково мають бути додані до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство, що подається як боржником, так і кредитором.

          Так заява боржника №б/н від 02.05.18 не відповідає вимогам ст. 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, а саме: відсутність належних доказів дотримання порядку ліквідації юридичної особи, передбаченого статтями 110-111 Цивільного кодексу України, зокрема:

          -відсутність довідки органу фіскальної служби про закриття банківських рахунків;

          -відсутність доказів подання звітності контролюючим органам до затвердження проміжного ліквідаційного балансу, надання документів для проведення відповідних перевірок;

          -відсутність документів проведення належної інвентаризації активів боржника.

          На підставі викладеного, враховуючи, що заява боржника не відповідає вимогам ст. 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, на підставі абз. 2 ч. 1 ст. 15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд дійшов висновку про повернення заяви та доданих до неї документів заявнику без розгляду.

          Згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, повернення заяви про відкриття провадження (проваджень) у справі про банкрутство не перешкоджає повторному зверненню з такою заявою до господарського суду у встановленому порядку.

          Керуючись ст. 2, 8, 11, 15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 12, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

          Заяву товариства з обмеженою відповідальністю “ВОДПОЛІМЕР” (вих. №б/н від 02.05.18) про порушення провадження у справі про банкрутство та додані до неї документи повернути заявнику без розгляду.

          Додаток: на 43 аркушах.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Київського апеляційного господарського суду у строк, встановлений ч. 1 ст. 256 Господарського процесуального кодексу України.

          Суддя                                                             М.В. Фесюра

Веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень, розміщена на офіційному веб порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://reyestr.court.gov.ua/

СудГосподарський суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення04.05.2018
Оприлюднено08.05.2018
Номер документу73761636
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —927/330/18

Ухвала від 04.05.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні