УХВАЛА
04 травня 2018 року
м. Київ
Справа № 914/2932/16
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:
Берднік І.С. - головуючого, Міщенка І.С., Сухового В.Г.,
розглянувши матеріали касаційної скарги Приватного підприємства "Гарантбуд-2012"
на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 07.02.2018 (у складі колегії суддів: Кордюк Г.Т. (головуючий), Малех І.Б., Орищин Г.В.)
та рішення Господарського суду Львівської області від 13.06.2017 (суддя Юркевич М.В.)
у справі № 914/2932/16
за позовом Заступника керівника Дрогобицької місцевої прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Управління комунальної власності Трускавецької міської ради
до Приватного підприємства "Гарантбуд-2012"
про стягнення 43 887,09 грн та зобов'язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
01.03.2018 Приватне підприємство "Гарантбуд-2012" (далі - ПП "Гарантбуд-2012") звернулося до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду через Львівський апеляційний господарський суд із касаційною скаргою на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 07.02.2018 та рішення Господарського суду Львівської області від 13.06.2017 у справі №914/2932/16.
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями справу № 914/2932/16 передано на розгляд складу колегії суддів Касаційного господарського суду: Берднік І.С. - головуючий, Міщенко І.С., Суховий В.Г.
Касаційну скаргу ПП "Гарантбуд-2012" оформлено з дотриманням вимог, передбачених статтею 290 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК).
Водночас ПП "Гарантбуд-2012" заявлено клопотання про зупинення виконання оскарженого судового рішення у цій справі до закінчення його перегляду в касаційному порядку з метою недопущення припинення здійснення скаржником господарської діяльності у спірній будівлі.
За змістом абзацу 2 частини 4 статті 294 ГПК за наявності клопотання особи, яка подала касаційну скаргу, суд у разі необхідності вирішує питання про зупинення виконання рішення (ухвали) суду.
Як убачається з матеріалів справи, ухвалою Господарського суду Львівської області від 19.03.2018 відстрочено виконання рішення Господарського суду Львівської області від 13.06.2017 у справі № 914/2932/17 в частині зобов'язання ПП "Гарантбуд-2012" повернути у комунальну власність спірну нежитлову будівлю до 13.06.2018.
Ураховуючи наведене, колегія суддів дійшла висновку про відсутність необхідності в зупиненні виконання оскарженого судового рішення.
Оскільки підстав для залишення касаційної скарги без руху, повернення касаційної скарги чи відмови у відкритті касаційного провадження немає, суд дійшов висновку про відкриття касаційного провадження у справі №914/2932/17.
Керуючись статтями 234, 235, 294, 301 ГПК, Суд
УХВАЛИВ:
1. Відкрити касаційне провадження у справі № 914/2932/17 за касаційною скаргою Приватного підприємства "Гарантбуд-2012" на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 07.02.2018 та рішення Господарського суду Львівської області від 13.06.2017 у зазначеній справі.
2. Призначити касаційну скаргу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 04 липня 2018 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Копиленка, 6, зал судових засідань № 202 (другий поверх).
3. Встановити строк для подання учасниками справи відзиву на касаційну скаргу (із наданням доказів надсилання копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи) до 04 червня 2018 року .
4. Явка представників учасників справи не є обов'язковою.
5. Відмовити Приватному підприємству "Гарантбуд-2012" у задоволенні клопотання про зупинення виконання оскарженого судового рішення у справі №914/2932/17.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя І.С. Берднік
Судді І.С. Міщенко
В.Г. Суховий
Суд | Касаційний господарський суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 04.05.2018 |
Оприлюднено | 05.05.2018 |
Номер документу | 73794930 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Мирутенко Олександр Леонтійович
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Мирутенко Олександр Леонтійович
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Мирутенко Олександр Леонтійович
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Мирутенко Олександр Леонтійович
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Мирутенко Олександр Леонтійович
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Мирутенко Олександр Леонтійович
Господарське
Касаційний господарський суд Верховного Суду
Берднік І.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні