Ухвала
від 27.04.2018 по справі 522/13247/16-ц
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Номер провадження: 22-ц/785/2111/18

Номер справи місцевого суду: 522/13247/16

Головуючий у першій інстанції Тарасов А. В.

Доповідач Погорєлова С. О.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27.04.2018 року м. Одеса

Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Одеської області у складі:

головуючого судді: Погорєлової С.О.

суддів: Калараш А.А, Заїкіна А.П.

за участю секретаря: Томашевської К.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_3 на рішення Приморського районного суду м. Одеси від 01 серпня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, треті особи - Одеська міська рада, Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради, Департамент комунальної власності Одеської міської ради, Управління архітектури та містобудування Одеської міської ради, Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області, Департамент муніципальної безпеки Одеської міської ради, Управління державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради, Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції Одеській області про заборону реконструкції одноповерхового нежитлового приміщення в двоповерховий житловий будинок з надбудовою мансардного поверху під 6 квартир та приведення приміщення в попередній стан,-

встановила:

ОСОБА_3 звернувся до суду із позовом до відповідачів про заборону реконструкції одноповерхового нежитлового приміщення в двоповерховий житловий будинок з надбудовою мансардного поверху під 6 квартир та приведення приміщення в попередній стан (т. 1 а. с. 1-6).

Свої вимоги обґрунтував тим, що він є власником квартири АДРЕСА_1. Відповідачі у грудні 2014 року почали виконувати будівельні роботи всередині двору АДРЕСА_2 щодо реконструкції нежитлового приміщення та будувати двоповерховий житловий будинок з надбудовою мансардного поверху під 6 квартир. Вказане нежитлове приміщення має суміжні стіни з будівлею АДРЕСА_1, яка у свою чергу є пам'ятником архітектури. Позивач посилається, що відповідачами роботи з реконструкції проводяться з порушенням будівельних та санітарних норм, зі самочинною зміною цільового призначення будівлі та виконання відповідачами робіт з реконструкції може призвести до втрати об'єкта культурної спадщини місцевого значення.

У зв'язку з вищевикладеним, ОСОБА_3 просив суд заборонити реконструкцію одноповерхового нежитлового приміщення в двоповерховий житловий будинок з надбудовою мансардного поверху під 6 квартир за адресою: АДРЕСА_2 та зобов'язати ОСОБА_4, та ОСОБА_5 за їх кошти привести приміщення літ. Г будинку АДРЕСА_2 в первинний стан згідно з технічною документацією.

Рішенням Приморського районного суду м. Одеси від 01 серпня 2017 року в задоволенні позову ОСОБА_3 відмовлено (т. 2 а. с. 122-129).

В апеляційній скарзі апелянт просить рішення суду скасувати, ухвалити нове рішення, яким його позов задовольнити в повному обсязі, посилаючись на його необґрунтованість, неповне з`ясування обставин, що мають значення для справи, порушення судом норм матеріального та процесуального права (т. 2 а. с. 131-137).

В процесі розгляду справи апеляційним судом Одеської області представник ОСОБА_3 звернувся із заявою про відмову від позовних вимог.

Відповідно до ч. 1 ст. 373 ЦПК України в суді апеляційної інстанції позивач має право відмовитися від позову, а сторони - укласти мирову угоду відповідно до загальних правил про ці процесуальні дії незалежно від того, хто подав апеляційну скаргу.

Оскільки відмова ОСОБА_3 від заявленого позову не суперечить вимогам закону, не порушує права та інтереси інших осіб, вона може бути прийнята судовою колегію.

ОСОБА_3 роз'яснено, що згідно положень ст. 256 ЦПК України, у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

Керуючись ст. ст. 255, 268, 373 ЦПК України колегія суддів, -

ухвалила:

Прийняти відмову ОСОБА_3 від позову до ОСОБА_4, ОСОБА_5, треті особи - Одеська міська рада, Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради, Департамент комунальної власності Одеської міської ради, Управління архітектури та містобудування Одеської міської ради, Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області, Департамент муніципальної безпеки Одеської міської ради, Управління державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради, Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції Одеській області про заборону реконструкції одноповерхового нежитлового приміщення в двоповерховий житловий будинок з надбудовою мансардного поверху під 6 квартир та приведення приміщення в попередній стан.

Рішення Приморського районного суду м. Одеси від 01 серпня 2017 року визнати нечинним.

Провадження по справі закрити.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття, однак може бути оскаржена в касаційному порядку протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення до суду касаційної інстанції.

Головуючий С.О. Погорєлова

Судді А.П. Заїкін

А.А. Калараш

СудАпеляційний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення27.04.2018
Оприлюднено05.05.2018
Номер документу73796116
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —522/13247/16-ц

Ухвала від 27.04.2018

Цивільне

Апеляційний суд Одеської області

Погорєлова С. О.

Ухвала від 27.04.2018

Цивільне

Апеляційний суд Одеської області

Погорєлова С. О.

Ухвала від 17.10.2017

Цивільне

Апеляційний суд Одеської області

Погорєлова С. О.

Ухвала від 13.10.2017

Цивільне

Апеляційний суд Одеської області

Погорєлова С. О.

Ухвала від 27.09.2017

Цивільне

Апеляційний суд Одеської області

Погорєлова С. О.

Рішення від 01.08.2017

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Тарасов А. В.

Рішення від 01.08.2017

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Тарасов А. В.

Ухвала від 01.08.2017

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Тарасов А. В.

Ухвала від 15.09.2016

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Тарасов А. В.

Ухвала від 05.08.2016

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Тарасов А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні