Рішення
від 02.05.2018 по справі 141/260/18
ОРАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 141/260/18

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

02 травня 2018 року смт. Оратів

Оратівський районний суд Вінницької області

в складі: головуючого судді Лисака О.І.

за участю секретаря Невмержицької Я.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін цивільну справу за позовною заявою ПАТ "Вінницяобленерго" в особі структурної одиниці "Оратівські електричні мережі" до ОСОБА_1 про відшкодування збитків, завданих енергопостачальнику внаслідок порушення споживачем Правил користування електричною енергією, без участі сторін, -

В С Т А Н О В И В:

До Оратівського районного суду Віницької області надійшла позовна заява ПАТ "Вінницяобленерго" в особі структурної одиниці "Оратівські електричні мережі" до ОСОБА_1 про відшкодування збитків, завданих енергопостачальнику внаслідок порушення споживачем Правил користування електричною енергією, відповідно до якої між ОСОБА_1 та СО "Оратівські ЕМ" ПАТ "Вінницяобленерго" було укладено договір про користування електричною енергією №24170174 від 25.12.2015 року.

За зазначеними договірними відносинами Товариство постачає електричну енергію Споживачеві, а споживач зобов'язаний оплачувати вартість спожитої електричної енергії та дотримуватись вимог закону при її споживанні.

Такі зобов'язання відповідача, як споживача електричної енергії, встановлено п.42 Правил користування електричною енергією для населення ( надалі - Правила), затверджених Постановою КМУ від 26.07.1999 року №1351 та п. 11. Договору про користування електричною енергією №24170174.

Відповідно до п.37 Правил енергопостачальник має право перевіряти справність приладів обліку, знімати показання відповідно до умов Договору та проводити обстеження електроустановок споживачів щодо виявлення споживання електричної енергії поза приладами обліку.

21 листопада 2016 року представниками позивача було проведено перевірку дотримання побутовими споживачами Закону України Про електроенергетику , ЗУ Про ринок електроенергії та Правил користування електричною енергією для населення.

В процесі перевірки було виявлено порушення відповідачем Правил, про що був складений акт про порушення Правил користування електричною енергією для населення №60238 від 21.11.2016 року, другий екземпляр акту йому вручено та запрошено на комісію з розгляду актів на 28.12.2016 року.

Відповідно до акту про порушення Правил №60238 від 21.11.2016 року відповідачем здійснено самовільне підключення до електричної мережі енергопостачальника електропроводки, що призвело до споживання необлікованої електричної енергії, таким чином спожита електрична енергія не обліковувалась та не сплачувалась відповідачем. Самовільне підключення виконано відкритим способом. Під час проведення контрольної перевірки дане порушення виявити не можливо.

Згідно п.53 Правил у разі виявлення представником енергопостачальної організації порушення споживачем правил користування електричної енергією, у тому числі фактів розкрадання електричної енергії, складається акт, який підписується представником енергопостачальника та споживачем. Один примірник акту вручається споживачу, другий залишається у енергопостачальника. Споживач має право внести до акту свої зауваження. У разі відмови споживача від підпису в акті робиться позначка про відмову. Акт вважається дійсним, якщо його підписали три представника енергопостачальника.

Даний акт порушення був винесений на розгляд комісії СО Оратівські ЕМ з розгляду актів порушення Правил користування електричною енергією для населення. На засіданні комісії прийнято рішення про те, що акт складено правомірно та підстав для відміни нарахувань згідно з актом порушень немає. Рішення було оформлено відповідним протоколом від 28.12.2016 року №14. Споживач не з'явився на вищезазначену комісію.

Пунктом 48 Правил споживач несе відповідальність згідно із законодавством за порушення правил користування електричною енергією, а саме розкрадання електричної енергії у разі самовільного підключення до електромереж і споживання електричної енергії без приладів обліку.

Згідно пункту 37 Правил енергопостачальній організації надано право вимагати від споживача відшкодування збитків, завданих порушеннями, допущеними споживачем під час користування електричною енергією.

Пунктом 53 Правил передбачено, що розмір відшкодування збитків, заподіяних енергопостачальнику внаслідок користування електроенергією, обчислюється відповідно до Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричної енергією, затвердженою Постановою України від 04.05.2006 року №562, зареєстрованої в міністерстві юстиції України 04.07.2006 року №782/12656 із змінами та доповненнями (далі-Методика).

На засіданні комісії було вирішено провести розрахунок вартості електроенергії, спожитої з порушенням Правил відповідно до п.п.6 п.3.1 Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачем правил користування електричної енергії, затвердженою Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04.05.2006 року.

У відповідності із вищевказаною Методикою обґрунтований розрахунок суми позову та нарахована сума завданих збитків Товариству становить 6625грн. 31 коп.

24.01.2017 року (вих.№СО-64-175) відповідачу на адресу проживання, поштовим листом було направлено вимогу про сплату боргу. Проте, відповідач не сплатив боргу. Таким чином, відповідач має заборгованість перед позивачем на суму 6625 грн. 31 коп.

Відповідно до ч.4 ст.19 ЦПК України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, що виникають з трудових відносин, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Відповідно до ч.2, ч. 3 ст. 274 ЦПК України, у порядку спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка інша справа, віднесена до юрисдикції суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті. При вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: 1) ціну позову; 2) значення справи для сторін.

Згідно ст. 279 ЦПК України, розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі.

Суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Таким чином суд приходить до висновку про задоволення клопотання представника позивача та доцільність проведення спрощеного позовного провадження у даній справі, так як позовні вимоги позивача складають 6625,31 грн., що не перевищує суму 170000 грн.

Ухвалою Оратівського районного суду Вінницької області від 16 березня 2018 року було відкрито провадження по справі, призначено справу до розгляду у порядку спрощеного провадження з викликом сторін та надано відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву.

Заперечення проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження до суду не надходило.

Представник позивача СО "Оратівські електричні мережі" Ходик Т.А., будучи належним чином повідомлена про день та час розгляду справи, в судове засідання не з'явилася, надавши заяву про розгляд справи без її участі. Позов підтримує в повному обсязі, проти заочного розгляду справи не заперечує.

Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання повторно не з'явився, причини неявки суду не повідомив, клопотань про перенесення розгляду справи не заявляв, хоча про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся в порядку, передбаченому ЦПК України, відзив не надав. За таких обставин, відповідно до ст. 280 ЦПК України, суд ухвалює заочне рішення у відсутність відповідача на підставі наявних у справі доказів, оскільки позивач не заперечує проти такого порядку вирішення справи.

Оскільки відповідно до вимог ст.279 ЦПК України, справа в порядку спрощеного позовного провадження розглядається з повідомленням сторін, враховуючи вищевикладені обставини суд розглядає справу у відсутність представників сторін, у зв'язку з чим фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, згідно ч. 2 ст. 247 ЦПК України, не здійснювалося.

Суд, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази в їх сукупності, прийшов до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі, виходячи із слідуючого.

25.12.2015 року між ПАТ "Вінницяобленерго" в особі структурної одиниці "Оратівські електричні мережі" до ОСОБА_1 було укладено договір № 24170174 про користування електричною енергією.

Згідно акту про порушення № 60238 від 21.11.2016 року, складеного представниками постачальника електричної енергії за участю споживача ОСОБА_1, було встановлено, що ОСОБА_1 порушив ПКЕЕН, а саме здійснив самовільне підключення електропроводки до електричної мережі, що не є власністю енергопостачальника, що здійснено відкритим способом. Під час контрольної перевірки дане порушення виявити неможливо.

Відповідно до додатку до акта № 60238 від 21.11.2016 року, представниками ПАТ "Вінницяобленерго" в особі структурної одиниці "Оратівські електричні мережі" в присутності споживача ОСОБА_1 було складено фактичну схему електропостачання споживача з виявленим порушенням.

Згідно протоколу № 14 засідання комісії по розгляду актів про порушення ПКЕЕН СО Оратівські ЕМ від 28.12.2016 року, проведеного у відсутності споживача ОСОБА_1 було розглянуто акт від 21.11.2016 року за № 60238 про порушення Правил користування електричною енергією для населення шляхом самовільного підключення електропроводки до електричної мережі, що не є власністю енергопостачальника, що здійснено відкритим способом та вирішено провести нарахування згідно Методики пп.3.1 п 3.6 з дня відключення (23.05.2016 року).

Як вбачається з розрахунку збитків за актом про порушення ПКЕЕн №60238 від 28.12.2016 р. енергопостачальником визначено розмір заподіяної шкоди в сумі 6625,31 грн. за період з 23.05.2016 року по 21.11.2016 року.

Відповідно до листа № СО-64-175 від 24.01.2017 року ОСОБА_1 було запроновано сплатити невідшкодовану суму збитків 6625,31 грн за актом у 10-денний термін з дня отримання та попереджено його, що після закінчення 10-денного терміну і у разі неотримання сплати суми, нарахованої за актом, матеріали справи будуть передані до суду для примусового її стягнення.

Згідно із ч.3 ст.13 Конституції України, держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, їх рівність перед законом.

Статтею 1 Першого Протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, яка, відповідно до вимог ч.1 ст.9 Конституції України, ратифікована Законом від 17.07.1997 року Про ратифікацію Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, Першого протоколу та протоколів №2,4,7 та 11 Конвенції і є частиною національного законодавства України, встановлено, що кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений свого майна, інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом або загальними принципами міжнародного права.

Згідно із ст.55 Конституції України, кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.

Згідно ст.11 Закону України „Про електроенергетику" державне регулювання діяльності в електроенергетиці провадиться шляхом надання ліцензій на здійснення окремих видів діяльності в електроенергетиці, формування тарифної політики, встановлення порядку здійснення контролю за діяльністю суб'єктів електроенергетики, інших учасників оптового ринку електричної енергії та відповідальності за порушення ними умов і правил здійснення діяльності на оптовому ринку електричної енергії. Органом державного регулювання діяльності в електроенергетиці є національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Відповідно до ст.26 Закону України „Про електроенергетику" споживання енергії можливе лише на підставі договору з енергопостачальником. Споживач енергії зобов'язаний додержуватися вимог нормативно-технічних документів та договору про постачання енергії. Безпечну експлуатацію енергетичних установок споживача та їх належний технічний стан забезпечує сам споживач. Споживач енергії несе відповідальність за порушення умов договору з енергопостачальником та правил користування електричною і тепловою енергією та виконання приписів державних інспекцій з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії згідно із законодавством України. Правила користування електричною і тепловою енергією для населення затверджуються Кабінетом Міністрів України. Споживач енергії несе відповідальність за шкоду, заподіяну енергопостачальнику внаслідок невідповідності технічного стану електроустановок споживача та/або схеми живлення споживача вимогам нормативно-технічних документів, згідно з умовами договору.

Згідно ст. 27 Закону України „Про електроенергетику" правопорушення в електроенергетиці тягне за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність. Правопорушеннями в електроенергетиці, зокрема, є: крадіжка електричної і теплової енергії, самовільне підключення до об'єктів електроенергетики і споживання енергії без приладів обліку; пошкодження приладів обліку; порушення правил користування енергією.

Постановою Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2006 року № 122 затверджено Порядок визначення розміру і відшкодування збитків, завданих енергопостачальнику внаслідок викрадення електричної енергії.

Відповідно до п. 1 Порядку визначення розміру і відшкодування збитків, завданих енергопостачальнику внаслідок викрадення електричної енергії визначається розмір збитків, завданих енергопостачальнику внаслідок недоотримання коштів за електричну енергію, викрадену споживачем шляхом її самовільного використання без застосування приладів обліку (якщо таке застосування обов'язкове) або у разі умисного пошкодження приладів обліку чи у будь-який інший спосіб, а також проводиться відшкодування завданих енергопостачальнику збитків.

Відповідно до п.37 Правил користування електроенергією для населення електропостачальнику надано право перевіряти справність засобів обліку, знімати покази відповідно до умов договору та проводити обстеження електроустановок побутових споживачів щодо виявлення споживання електричної енергії поза засобами обліку;вимагати від споживача відшкодування збитків, завданих порушеннями, допущеними споживачем під час користування електричною енергією

Згідно п. 53 ПКЕЕН у разі виявлення представником енергопостачальника порушення побутовим споживачем правил користування електричною енергією, у тому числі фактів розкрадання електричної енергії, складається акт, який підписується представником енергопостачальника та побутовим споживачем чи представником побутового споживача (особою, яка є співвласником об'єкта або має право користуватися цим об'єктом відповідно до договору). Один примірник акта вручається побутовому споживачу, другий залишається у енергопостачальника. Побутовий споживач має право внести до акта свої зауваження. У разі відмови побутового споживача від підпису в акті робиться позначка про відмову. Акт вважається дійсним, якщо його підписали три представники енергопостачальника. Акт про порушення цих Правил розглядається комісією з розгляду актів, що утворюється енергопостачальником і складається не менш як з трьох уповноважених представників енергопостачальника. Рішення комісії з розгляду актів оформляється протоколом, копія якого видається побутовому споживачу.

У разі причетності побутового споживача до порушення цих Правил у протоколі зазначаються: відомості щодо обсягу та вартості необлікованої електричної енергії; розрахунок проведених нарахувань з посиланням на відповідні пункти цих Правил та затвердженої постановою НКРЕ від 4 травня 2006 р. № 562 Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення побутовими споживачами правил користування електричною енергією.

Згідно п.48 цих Правил, споживач несе відповідальність згідно із законодавством за порушення правил користування електричною енергією; розкрадання електричної енергії у разі самовільного підключення до електромереж і споживання електричної енергії без приладів обліку; пошкодження приладу обліку.

Як встановлено в судовому засіданні, 25.12.2015 року між відповідачем та структурною одиницею "Оратівські електричні мережі" було укладено договір № 24170174 про користування електричною енергією, однак відповідач здійснив самовільне підключення електропроводки до електричної мережі, що не є власністю енергопостачальника, що здійснено відкритим способом

Відповідно до п.п. 6 п 3.3 Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженої постановою Національної комісії регулювання енергетики України від 04.05.2006 р. №562, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.07.2006 р. за №782/12656, методика застосовується на підставі акта про порушення, складеного з урахуванням вимог ПКЕЕН та в разі виявлення самовільного підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електромережі, що не є власністю енергопостачальника.

Відповідно до ч.1 та 2 ст.27 Закону України „Про електроенергетику", п.п.11, 48, 53 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою КМ України № 1357 від 26 липня 1999 року, правопорушенням в галузі електроенергетики є порушення правил користування електроенергією, в тому числі і безоблікове використання (крадіжка) електроенергії. Споживач несе цивільно-правову, адміністративну чи кримінальну відповідальність за таке розкрадання.

Виявлене порушення підтверджується актом від 21.11.2016 р. №60238, який складений у присутності відповідача та трьох представників постачальника електричної енергії, та підписаний ними. Акт про порушення Правил користування електроенергією та протокол комісії про нарахування розміру відшкодування збитків не були відповідачем оскаржені, що свідчить про побічне визнання винуватості.

Відповідно до ст. 509 ЦК України зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.

За змістом статей 6, 526, 626-631 ЦК України, договір є обов'язковим для належного виконання сторонами відповідно до його умов, вимог ЦК України та інших актів цивільного законодавства.

Згідно ст.ст.26,27 Закону України Про електроенергетику , п. 42,48 Правил користування електроенергієюдля населення, затвердженихПостановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 року № 1357, споживач несе відповідальність за порушення Правил користування електричною енергією.

Згідно зі статті 611 ЦК України в разі порушення зобов'язань настають правові наслідки, встановлені договором або законом.

Відповідно до статті 714 ЦК України за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобов'язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобов'язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання. До договору постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, положення про договір поставки, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин сторін.

Власник зобов'язаний утримувати майно, що йому належить, якщо інше не встановлено договором або законом (ст. 322 ЦК України).

Частиною 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод передбачено, що кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку належним і безстороннім судом, встановленим законом.

Зокрема, у п.24 рішення Європейського суду з прав людини у справі Надточій проти України та в п.23 рішення Європейського суду з прав людини у справі Гурепка проти України №2 наголошується на принципі рівності сторін одному із складників ширшої компетенції справедливого судового розгляду, який передбачає, що кожна сторона повинна мати розумну можливість відстоювати свою позицію у справі в умовах, які не ставлять її в суттєво менш сприятливе становище, порівняно з опонентом.

Враховуючи те, що факт самовільного підключення електропроводки до електричної мережі, що не є власністю енергопостачальника, що здійснено відкритим способом підтверджується належними і допустимими доказами, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог, у звязку з чим позов слід задовольнити.

Відповідно до ст.141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог. Інші судові витрати, повязані з розглядом справи, покладаються у разі задоволення позову на відповідача.

При зверненні до суду позивачем сплачено судовий збір в сумі 1762,00 грн.

Згідно п.79 рішення Європейського суду з прав людини (справа Білуха проти України від 09.11.2006 р. (Заява N 33949/02), відповідно до прецедентної практики Суду заявник має право на відшкодування витрат, тільки якщо буде доведено, що вони були необхідні та фактично понесені, а також є обґрунтованими за розміром.

Оскільки позов ПАТ "Вінницяобленерго" в особі структурної одиниці "Оратівські електричні мережі" до ОСОБА_1 про відшкодування збитків, завданих енергопостачальнику внаслідок порушення споживачем Правил користування електричною енергією підлягає задоволенню в повному обсязі, то, в силу вимог ст.141 ЦПК України, п.79 рішення Європейського суду з прав людини (справа Білуха проти України ) від 09.11.2006р, підлягають стягненню з ОСОБА_1 на користь ПАТ "Вінницяобленерго" в особі структурної одиниці "Оратівські електричні мережі" судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 1762,00 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст. 509, 526, 611, 626-631 ЦК України, ст.ст. 26, 27 Закону України „ Про електроенергетику", п. 37, 42, 48, 53 Правил користування електроенергієюдля населення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 року № 1357, п.п. 6 п 3.3 Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, ст.ст. 4, 5, 7, 10, 11, 12, 81, 83, 89, 141, 259, 263-265, 274-279, 280-282 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позов задоволити.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Осична, Оратівського району, Вінницької області, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1; НОМЕР_2, виданий Оратівським РВ УМВС України у Вінницькій області, 30.12.1996 року на користь ПАТ Вінницяобленерго в особі СО Оратівські ЕМ на рахунок зі спеціальним режимом використання № 260323012861 в філії Вінницьке обласне управління Ощадбанк , МФО 302076, код 25510392 - 6625 грн. 31 коп. (шість тисяч шістсот двадцять п'ять грн. 31 коп.) завданих збитків.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Осична, Оратівського району, Вінницької області, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1; НОМЕР_2, виданий Оратівським РВ УМВС України у Вінницькій області, 30.12.1996 року на користь ПАТ Вінницяобленерго в особі СО Оратівські ЕМ судовий збір в сумі 1762 грн. 00. коп. на поточний рахунок №26003440579 АТ Райфайзен банк Аваль у м. Києві МФО 380805 код 25510392.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення в порядку, визначеному ст. 354, 355 ЦПК України та відповідно до Розділу ХІІІ Перехідні положення ЦПК України в редакції від 03.10.2017 року.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

СУДДЯ О.І. Лисак

Повне судове рішення виготовлено 14.05.2018 року.

СудОратівський районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення02.05.2018
Оприлюднено18.05.2018
Номер документу73956396
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —141/260/18

Рішення від 02.05.2018

Цивільне

Оратівський районний суд Вінницької області

Лисак О. І.

Рішення від 02.05.2018

Цивільне

Оратівський районний суд Вінницької області

Лисак О. І.

Ухвала від 02.05.2018

Цивільне

Оратівський районний суд Вінницької області

Лисак О. І.

Ухвала від 16.03.2018

Цивільне

Оратівський районний суд Вінницької області

Лисак О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні