Провадження № 2-во/734/15/18 Справа № 734/4151/17
У Х В А Л А
14 травня 2018 рокусмт. Козелець
Козелецький районний суд Чернігівської області у складі:
головуючого-судді Бараненко С.М.,
за участю:
секретаря судових засідань ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Козелець заяву ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про виправлення описки в ухвалі суду від 05.04.2018 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області, третя особа: Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області про визнання права власності на майно в порядку спадкування за заповітом,
у с т а н о в и в:
Ухвалою Козелецького районного суду Чернігівської області від 05.04.2018 року заяву ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про виправлення описки у судовому рішенні від 19.03.2018 року задоволено.
08 травня 2018 року від позивачів ОСОБА_2 та ОСОБА_3 надійшла заява про виправлення описки в ухвалі.
Питання про виправлення описки було призначене у судове засідання без виклику сторін.
Згідно зі ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
При цьому суд виходить з наступного.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр, тощо (пропуск літери, цифри, їх перестановка, помилки у написанні складних чисел тощо). До помилок також належать, по-перше, перестановки та пропуски букв, складів, слів; заміни літер іншими літерами, тобто всі випадки так званих опечаток , які виникають під час комп'ютерного набору текстів.
Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер.
Як вбачається з тексту ухвали Козелецького районного суду Чернігівської області від 05.04.2018 року в описовій, вступній та резолютивній частині ухвали суд допустив описку, зазначивши Григорівна , тоді як потрібно зазначити Єгорівна .
Дана описка виникла у процесі набору комп'ютерного тексту рішення.
Оскільки виправлення цієї описки не впливає на суть рішення, суд вважає за необхідне виправити допущену судом описку.
Керуючись статтею 269 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Заяву ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про виправлення описки в ухвалі суду від 05 квітня 2018 року - задовольнити.
Виправити допущену описку в описовій, вступній та резолютивній частині ухвали Козелецького районного суду Чернігівської області від 05 квітня 2018 року за позовною заявою ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Козелецької селищної ради Козелецького
району Чернігівської області, третя особа: Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області про визнання права власності на майно в порядку спадкування за заповітом, а саме: вірно зазначити по батькові спадкоємця Захарюта Ольга Єгорівна .
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги через Козелецький районний суд Чернігівської області до апеляційного суду Чернігівської області.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Козелецького районного суду
Чернігівської області ОСОБА_4
Суд | Козелецький районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 14.05.2018 |
Оприлюднено | 18.05.2018 |
Номер документу | 73980556 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Козелецький районний суд Чернігівської області
Бараненко С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні