Ухвала
від 16.05.2018 по справі 291/521/18
РУЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 291/521/18

У К Р А Ї Н А

Ружинський районний суд Житомирської області

У Х В А Л А

16 травня 2018 року

Ружинський районний суд Житомирської області в складі:

головуючого - судді Митюк О.В.,

секретаря Шумської І.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Ружині заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі № 291/521/18 (2/291/276/18) за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «АТП Термінал» про стягнення заборгованості по заробітній платі, , -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про забезпечення позову шляхом накладання арешту на грошові кошти, що належать Товариству з обмеженою відповідальністю „АТП Термінал» , (ЄДРПОУ 34576642, адреса:с.Білилівка вул.Першотравнева, 1 р/р 26008365972, АТ «ОСОБА_2 Аваль) і знаходяться або поступають на його банківський рахунок в межах позовних вимог на суму 9244.21 гривень.

Заяву мотивовано тим, що в провадженні Ружинського районного суду Житомирської області перебуває цивільна справа за її позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «АТП Термінал» про стягнення заборгованості по заробітній платі в сумі 9224.41 грн., яка виникла з березня 2016 року. Є підстави вважати, що відповідач в разі надходження коштів на рахунки підприємства може використати їх в інших цілях.

Вважає, що невжиття заходів забезпечення позову, може суттєво ускладнити або навіть унеможливити виконання рішення суду в разі задоволення позову.

Розглянувши заяву про забезпечення позову, дослідивши матеріали справив межах заявленого клопотання, суд прийшов до наступного.

Відповідно до ч. 2 ст. 149 ЦПК України, забезпечення позову допускається як до предявлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.

Відповідно до ч.1ст.153 ЦПК України, заява про забезпечення позову розглядається судом не пізніше двох днів з дня її надходження без повідомлення учасників справи.

Види забезпечення позову мають бути співмірнимиіз заявленими позивачем вимогами.

Одним із критеріїв обґрунтованості заяви є наявність причинного звязку між конкретним видом забезпечення позову, про який йдеться у відповідній заяві, та наслідком у формі потенційної загрози виконанню рішення суду.

Як зазначається Пленумом Верховного Суду України у Постанові № 9 від 22 грудня 2006 р. Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову , розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.

Проаналізувавши зміст позовних вимог ОСОБА_1, розглянувши заяву про вжиття заходів забезпечення позову, виходячи із співмірності заходів забезпечення позову заявленим позовним вимогам і відповідності видів забезпечення позову позовним вимогам, суд вважає, що заява про забезпечення позову підлягає задоволенню.

Підстави для зустрічного забезпечення позову відсутні.

Керуючись ст.ст.151-153 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову задовольнити.

Накласти арешт на грошові кошти, що належать Товариству з обмеженою відповідальністю „«АТП Термінал» , (ЄДРПОУ 34576642, адреса:, 1342, с.Білилівка вул.Першотравнева, 1 Ружинського району Житомирської області, які знаходяться або поступають на його банківський рахунок р/р 26008365972, АТ «ОСОБА_2 Аваль) в межах позовних вимог на суму 9244.21 (Дев»ять тисяч двісті сорок чотири грн. 21 коп.) гривень.

Ухвала суду про забезпечення позову підлягає негайному виконанню.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області шляхом подання апеляційної скарги через Ружинський районний суд Житомирської області протягом пятнадцяти днів з дня її проголошення.

Оскарження ухвали суду про забезпечення позову не зупиняє її виконання.

Суддя О. В. Митюк.

СудРужинський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення16.05.2018
Оприлюднено17.05.2018
Номер документу74004218
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —291/521/18

Рішення від 14.06.2018

Цивільне

Ружинський районний суд Житомирської області

Митюк О. В.

Ухвала від 16.05.2018

Цивільне

Ружинський районний суд Житомирської області

Митюк О. В.

Ухвала від 16.05.2018

Цивільне

Ружинський районний суд Житомирської області

Митюк О. В.

Ухвала від 11.05.2018

Цивільне

Ружинський районний суд Житомирської області

Митюк О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні