ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/21251/18-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 травня 2018 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Новак Р.В., при секретарі Сердюк К.О., розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання слідчого групи слідчих управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування ОВС у сфері економіки Генеральної прокуратури України Польщі О.С. про тимчасовий доступ до речей та документів,-

В С Т А Н О В И В :

до провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Новака Р.В. надійшло клопотання слідчого групи слідчих управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування ОВС у сфері економіки Генеральної прокуратури України Польщі О.С., погоджене прокурором відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Ковіним Д.О. про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" (код 37036886).

Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження слідчий вказав, що Управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 42017000000001846 від 08.06.2017 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 205 ч. 5 ст. 191 КК України.

Прокурор зазначив, що по даному кримінальному провадженні провадяться слідчі дії, в зв'язку з чим виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" (код 37036886), з можливістю вилучення оригіналів документів для забезпечення проведення почеркознавчої експертизи.

В судове засідання слідчий, прокурор не з'явились, про причини своєї неявки суд не повідомили. Слідчий подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність та зазначив, що клопотання підтримує в повному обсязі.

Статтею 22 КПК України передбачено, що кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом.

У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.

Оскільки, згідно ч. 4 ст. 163 КПК України, відсутність слідчого чи прокурора не є перешкодою для розгляду клопотання, суд визнав можливим розглянути клопотання за відсутності слідчого, прокурора на підставі наявних доказів.

Фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів на підставі ч. 1 ст. 107 КПК України не здійснювалась, оскільки таке клопотання не заявлялось.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Дослідивши матеріали клопотання, враховуючи положення ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання, оскільки вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.

На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В :

Клопотання слідчого групи слідчих управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування ОВС у сфері економіки Генеральної прокуратури України Польщі О.С. про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити.

Надати дозвіл слідчому групи слідчих Генеральної прокуратури України Польщі Олександру Сергійовичу, групі слідчих в кримінальному провадженні або за дорученням оперативним співробітникам УВБ ТО ГУ ДФС у м. Києві на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" (код 37036886), з можливістю вилучення оригіналів документів для забезпечення проведення почеркознавчої експертизи, з можливістю вилучення оригіналів документів для забезпечення проведення почеркознавчої експертизи, по взаємовідносинам із ТОВ "ЕВАНСТОН" (код ЄРДПОУ 40636096), ТОВ "ЛЕКСТАЙМ" (код ЄРДПОУ 41562188), ТОВ "АНДРОМЕДА ТРЕЙД" (код ЄДРПОУ 40932563), ТОВ "АНДРОМЕДА СТАЙЛ" (код ЄДРПОУ 41047663), ТОВ "МАКРОБІЗНЕС" (код ЄДРПОУ 41544242), ТОВ "ПЛЮС-ОПТ" (код ЄДРПОУ 41405877), ТОВ Віражіотрейд (код ЄДРПОУ 41537345), ТОВ Фаворит пройм (код ЄДРПОУ 41407591), ТОВ Грейп інцест (код ЄДРПОУ 41621227), ТОВ Марвелуніверс (код ЄДРПОУ 41615433), ТОВ Праймеволюшн (код ЄДРПОУ 41212429), ТОВ "ІНБОКС" (код ЄДРПОУ 41344076) , ТОВ Салторлімітед (код ЄДРПОУ 40932516), ТОВ Фаворит пройм (код ЄДРПОУ 41407591), за весь період часу, а саме: договорів з додатками, специфікацій, податкових накладних, видаткових накладних, рахунків-фактур, платіжних доручень, актів виконаних робіт, реєстрів виданих та отриманих податкових накладних, товарно-транспортних накладних, сертифікатів якості (відповідності) на придбані ТМЦ, договорів та первинних бухгалтерських документів про подальший рух товарів, журналу-ордеру по рахунку № 361 (Розрахунки з вітчизняними покупцями), журналу-ордеру по рахунку № 281 (Товари на складі), карток складського обліку, сертифікатів відповідності, сертифікатів якості, документів за результатами проведення інвентаризацій, журналів обліку працівників, які вибувають у службові відрядження, штатного розпису працівників підприємства, копій сторінок журналів видачі довіреностей та інших бухгалтерських документів по фінансово-господарським взаєморозрахункам ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" із вказаними контрагентами.

Визначити строк дії ухвали тривалістю один місяць, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Службовим особам ТОВ Візард дизайн надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні та/або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі (розшукові) дії в кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі документи.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Р.В. Новак

Підготовлено в 2-х примірниках.

Прим. 1 - справа №757/21244/18-к.

Прим. 2 - слідчий Польща О.С.

Копія - ТОВ Візард дизайн

Виконавець: Новак Р.В.

05.05.2018

Дата ухвалення рішення 05.05.2018
Зареєстровано 21.05.2018
Оприлюднено 21.05.2018

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону