Код суду 233 № 233/1312/18
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23.05.2018 року м.Костянтинівка
Суддя Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Стадченко О.В., розглянувши матеріал про адміністративне правопорушення, який надійшов з Головного управління ДФС у Донецькій області відносно:
ОСОБА_1, яка народилася 02 червня 1987 року, ІНН НОМЕР_1, громадянка України, яка працює керівником ПП Думбрава , яка зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1,
- за ст. 163-2 ч. 1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
До Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області надійшов протокол про адміністративне правопорушення № 27 від 16 лютого 2018 року, складений головним державним ревізором - інспектором Костянтинівського відділу податку на прибуток, місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області ОСОБА_2згідно якого, в ході камерної перевірки ПП Думбрава (код ЄДРПОУ 31552414), юридична адреса: м. Дніпро, Соборний район, вул. Панікахи, будинок 2, корп. 13, кв.(офіс) 4А, встановлено, що ОСОБА_1 , яка обіймає посаду керівником ПП Думбрава ,- допустила несвоєчасне подання платіжного доручення на перерахування узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю до бюджету, а саме: в порушення п. 57.1 ст. 57, ст. 266, та п. 287.3 ст. 287 Податкового кодексу України несвоєчасно сплачена сума узгодженого податкового зобов'язання з орендної плати за земельну ділянку за: жовтень 2017 року у розмірі 2886,4 грн. терміном сплати 30 листопада 2017 року, фактично сплачено 08 грудня 2017 року, затримка платежу склала 8 днів, за що передбачена адміністративна відповідальність за ч.1 ст. 163-2 КУпАП.
Відповідно до ст. 278 КУпАП , під час підготовки до розгляду справи про адміністративне правопорушення суддя повинен перевірити чи правильно складений протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ст. 256 КУпАП, в протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
Відповідно до ч. 1 ст. 276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Як, вбачається з протоколу юридична адреса вказаного підприємства зазначена як Дніпропетровська область, м. Дніпро, Соборний район, вул. Панікахи, будинок 2, корп. 13, кв.(офіс) 4А. Також, в акті про результати перевірки своєчасності сплати узгодженого податкового зобов'язання з орендної плати за землю за жовтень 2017 року № 178/05-99-43-08/31552414 від 30 січня 2018 року зазначено податкову адресу платника податків - Дніпропетровська область, м. Дніпро, Соборний район, вул. Панікахи, будинок 2, корп. 13, кв.(офіс) 4А.
Таким чином, в порушення ст. 256 КУпАП, в протоколі не встановлене місце вчинення адміністративного правопорушення, у зв'язку з чим не можливо встановити чи підсудна справа Костянтинівському міськрайонному суду Донецької області. Посилання органу, що склав протокол, що місцем вчинення є м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 125, тобто юридична адреса Костянтинівсько- Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області, не є місцем вчинення адміністративного правопорушення.
Вище зазначені недоліки, допущені при складенні та оформленні адміністративного матеріалу, позбавляють суддю можливості здійснити всебічне, повне і об'єктивне з'ясування всіх обставин правопорушення, як цього вимагає ст. 245 КУпАП та ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод і, як наслідок, здійснити розгляд справи про адміністративне правопорушення та прийняти законне і обґрунтоване рішення по ній.
Тож, за наведених обставин, матеріал про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 підлягає поверненню до Головного управління ДФС у Донецькій області для належного оформлення.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 256 , 276 КУпАП , суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
Матеріал про адміністративне правопорушення № 80 від 14 травня 2018 року відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-2 КУпАП повернути до Головного управління ДФС у Донецькій області для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: О.В.Стадченко
Суд | Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 23.05.2018 |
Оприлюднено | 25.05.2018 |
Номер документу | 74193025 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Сітніков Т. Б.
Адмінправопорушення
Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Сітніков Т. Б.
Адмінправопорушення
Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Стадченко О. В.