Ухвала
від 30.05.2018 по справі 658/3954/17
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Єдиний унікальний номер справи: 658/3954/17

У Х В А Л А

30 травня 2018 року м.Херсон

Апеляційний суд Херсонської області у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого (суддя-доповідач) Кузнєцової О.А.,

суддів: Майданіка В.В.,

Радченка С.В.,

секретар Кутузова А.В.,

розглянувши питання про участь учасників цивільного процесу у судовому засіданні в режимі відеоконференції при розгляді апеляційної скарги ОСОБА_2 на рішення Каховського міськрайонного суду Херсонської області від 05 лютого 2018 року у справі позовом товариства з обмеженою відповідальністю Югагрофорс до ОСОБА_3, ОСОБА_2, третя особа - приватний нотаріус Каховського районного нотаріального округу - Тоткало О.А., про визнання договору купівлі-продажу земельної ділянки недійсним та скасування права власності на земельну ділянку,

В С Т А Н О В И В:

04 травня 2018 року апеляційний суд Херсонської області постановив ухвалу про визначення участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції осіб, які приймають участь у розгляді справи.

В судовому засіданні, під час апеляційного розгляду справи, призначеному на 09 год.15 хв. 30 травня 2018 року, оголошено перерву.

Враховуючи викладене, колегія суддів вважає за доцільне повторно визначити участь осіб, які приймають участь у розгляді справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні Каховського міськрайонного суду Херсонської області на 15 год. 00 хв. 06 червня 2018 року.

При цьому, неявка сторін або інших осіб, які беруть участь у справі, належним чином повідомлених про час і місце розгляду справи, відповідно до вимог ч.2 ст. 305 ЦПК України, не перешкоджає розглядові справи.

Керуючись ст. 158 -1 ЦПК України, колегія суддів,

У Х В А Л И Л А:

Доручити Каховському міськрайонному суду Херсонської області організувати 06 червня 2018 року о 15 годині 00 хвилин в приміщенні цього ж суду (за адресою: Херсонська область, м. Каховка, вул. Мелітопольська, 172) участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції осіб, які приймають участь у розгляді справи, а саме: відповідачів ОСОБА_3, ОСОБА_2, приватного нотаріуса Каховського районного нотаріального округу - Тоткало О.А., та представника позивача товариства з обмеженою відповідальністю Югагрофорс .

Роз'яснити особам, щодо яких вирішено питання про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що у разі їх явки в призначений час безпосередньо до зали судового засідання №1 у приміщенні апеляційного суду Херсонської області за адресою: м. Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1А, такі особи беруть участь у судовому засіданні в загальному порядку.

Копію даної ухвали негайно направити Каховському міськрайонному суду Херсонської області для організації її виконання та всім учасникам цивільного процесу у даній справі для відома.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий О.А. Кузнєцова

Судді: В.В.Майданік

С.В.Радченко

СудАпеляційний суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення30.05.2018
Оприлюднено04.06.2018
Номер документу74334218
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —658/3954/17

Ухвала від 13.11.2018

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Білоконь Олена Валеріївна

Ухвала від 03.09.2018

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Білоконь Олена Валеріївна

Постанова від 06.06.2018

Цивільне

Апеляційний суд Херсонської області

Кузнєцова О. А.

Постанова від 06.06.2018

Цивільне

Апеляційний суд Херсонської області

Кузнєцова О. А.

Ухвала від 30.05.2018

Цивільне

Апеляційний суд Херсонської області

Кузнєцова О. А.

Ухвала від 16.05.2018

Цивільне

Апеляційний суд Херсонської області

Кузнєцова О. А.

Ухвала від 04.05.2018

Цивільне

Апеляційний суд Херсонської області

Кузнєцова О. А.

Ухвала від 12.04.2018

Цивільне

Апеляційний суд Херсонської області

Кузнєцова О. А.

Ухвала від 29.03.2018

Цивільне

Апеляційний суд Херсонської області

Кузнєцова О. А.

Рішення від 05.02.2018

Цивільне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Терещенко О. Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні