Справа № 201/2457/18
Провадження № 1-кс/201/2594/2018
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
31 травня 2018 року Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська у складі: головуючого слідчого судді ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Дніпро клопотання ТОВ «ВФК» «Біо-Фарма ЛТД» про скасування арешту майна, -
В С Т А Н О В И В:
До Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська надійшло клопотання ТОВ «ВФК» «Біо- Фарма ЛТД» про скасування арешту майна, в якій заявник просить суд скасувати накладений ухвалою Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська від 27 лютого 2018 року у справі № 201/1138/18, а саме: з обладнання для розливу та маркування ємкостей (без маркування) та три коробки з кришками червоного кольору «ВФК «Біо-Фарма ЛТД».
Клопотання призначалось до розгляду неодноразово.
У судові засідання, призначені з розгляду даного клопотання на: 13 березня 2018 року, 14 березня 2018 року, 10 квітня 2018 року, 07 травня 2018 року, 31 травня 2018 року представник заявника не з`явився, про дату, час і місце розгляду клопотання був повідомлений належним чином, докази чого наявні в матеріалах справи. Неявка представника заявника у зазначені судові засідання були підставою для відкладення розгляду справи.
Відповідно до ч. 2 ст. 306 КПК скарги на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування розглядаються не пізніше сімдесяти двох годин з моменту надходження відповідної скарги, крім скарг на рішення про закриття кримінального провадження, які розглядаються не пізніше п`яти днів з моменту надходження скарги.
Вирішуючи питання щодо залишення вимог клопотання без розгляду, суд приходить до висновку, що нормами діючого КПК України не врегульовано дане питання кримінального провадження.
Згідно з частиною 6 ст. 9 КПК України, у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють, або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначенічастиною першою статті 7цього Кодексу.
Відповідно до п. 19 ст. 7 КПК України одним з принципів кримінального судочинства є диспозитивність.
Відповідно до ч. 1 ст. 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом.
На підставі викладеного суд приходить до висновку про те, що оскільки представник заявника у судове засідання не з`явився, станом розгляду клопотання не цікавився, з огляду на строки розгляду справи та систематичне відкладення судових засідань з причини неявки у нього представника заявника, суд дійшов висновку про втрату заявником інтересу до даного питання і необхідність залишення клопотання без розгляду.
Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 7, 9, 26, 303-307 КПК України,
У Х В А Л И В:
Клопотання ТОВ «ВФК» «Біо-Фарма ЛТД» про скасування арешту майна залишити без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: слідчий суддя
Суд | Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 31.05.2018 |
Оприлюднено | 22.02.2023 |
Номер документу | 74381450 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
Трещов В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні