Рішення
від 01.06.2018 по справі 493/621/18
БАЛТСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 493/621/18

Провадження № 2/493/358/18

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

01 червня 2018 року м. Балта Одеської області

Балтський районний суд Одеської області в складі:

головуючого-судді Тітової Т.П.

за участю секретаря Сирота О.В.

представника позивача ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Балта цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Балтської міської ради Одеської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування ,

В С Т А Н О В И В :

Зважаючи на складність у викладені повного рішення суду, пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд відповідно до ч. 6 ст. 259 ЦПК України проголошує його вступну і резолютивну частини. Повний текст рішення буде складено 01.06.2018 року.

Керуючись ст. ст. 12, 13, 259 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В :

Позов ОСОБА_2 до Балтської міської ради Одеської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування - задовольнити.

Визнати за ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1, як за спадкоємцем за законом право власності на земельну ділянку, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 3,44 га, кадастровий номер 5120682400:01:001:0031 , розташовану на території Козацької сільськоїради Балтського району Одеської області, згідно державного акту на право власності на земельну ділянку серії ЯЖ № 308125 , яка раніше належала ОСОБА_3, померлому 21.09.2017 року.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга на рішення суду подається через Балтський районний суд Одеської області до апеляційного суду Одеської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

СУДДЯ:

СудБалтський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення01.06.2018
Оприлюднено03.06.2018
Номер документу74393585
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —493/621/18

Рішення від 01.06.2018

Цивільне

Балтський районний суд Одеської області

Тітова Т. П.

Рішення від 01.06.2018

Цивільне

Балтський районний суд Одеської області

Тітова Т. П.

Ухвала від 17.05.2018

Цивільне

Балтський районний суд Одеської області

Тітова Т. П.

Ухвала від 20.04.2018

Цивільне

Балтський районний суд Одеської області

Тітова Т. П.

Ухвала від 20.04.2018

Цивільне

Балтський районний суд Одеської області

Тітова Т. П.

Ухвала від 10.04.2018

Цивільне

Балтський районний суд Одеської області

Тітова Т. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні