Провадження № 2/734/815/18 Справа № 734/1749/18
У Х В А Л А
про відкриття провадження
04 червня 2018 року смт. Козелець
Суддя Козелецького районного суду Чернігівської області Бараненко С.М., ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Кіптівської сільської ради, Козелецького району, Чернігівської області та Чемерської сільської ради, Козелецького району, Чернігівської області про визнання права власності на спадкове майно за заповітом та на обов'язкову частку у спадковому майні за законом за законом,-
в с т а н о в и в:
31 травня 2018 року до Козелецького районного суду Чернігівської області надійшов позов ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Кіптівської сільської ради, Козелецького району, Чернігівської області та Чемерської сільської ради, Козелецького району, Чернігівської області про визнання права власності на спадкове майно за заповітом та на обов'язкову частку у спадковому майні за законом за законом.
Вивчивши матеріали позовної заяви та додатки до неї, суд дійшов до наступних висновків.
Позовну заяву подано і оформлено з додержанням вимог ст. ст. 175, 177 ЦПК України.
Згідно з ч. 1 ст. 187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.
За положеннями ч. 1 ст. 11 ЦПК України, суд визначає в межах, встановлених цим Кодексом, порядок здійснення провадження у справі відповідно до принципу пропорційності, враховуючи: завдання цивільного судочинства; забезпечення розумного балансу між приватними й публічними інтересами; особливості предмета спору; ціну позову; складність справи; значення розгляду справи для сторін, час, необхідний для вчинення тих чи інших дій, розмір судових витрат, пов'язаних із відповідними процесуальними діями, тощо.
Частиною 4 ст. 19 ЦПК України, для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні призначене загальне позовне провадження.
Враховуючи викладене, вважаю за необхідне відкрити провадження у справі та призначити підготовче судове засідання.
Керуючись ст. ст. 7, 44, 49, 83, 84, 85, 91, 93, 95, 183, 187, 189, 190-193, 196, 199, 261, 353-355 ЦПК України, суддя, -
у х в а л и в:
Відкрити провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Кіптівської сільської ради, Козелецького району, Чернігівської області та Чемерської сільської ради, Козелецького району, Чернігівської області про визнання права власності на спадкове майно за заповітом та на обов'язкову частку у спадковому майні за законом за законом.
Розгляд справи провести в порядку загального позовного провадження.
Проведення підготовчого засідання призначити на 04 липня 2018 року о 17 годині 40 хвилин в приміщенні Козелецького районного суду Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, смт. Козелець, вул. Свято-Преображенська, 7, зал № 2.
В підготовче судове засідання викликати сторони.
Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі (в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення) протягом двох днів з дня її складення, у відповідності до ч. 5 ст. 272 ЦПК України.
Відповідачу та третій особі разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі одночасно надіслати копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Встановити строк відповідачу для надіслання (надання) до суду відзиву на позовну заяву і всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову, - протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали.
Зобов'язати відповідача одночасно із надісланням (наданням) відзиву до суду надіслати (надати) копії такого відзиву та доданих до нього документів позивачам.
Відповідачу для надання зустрічного позову встановити строк до 04.07.2018 року.
Третій особі для надання суду пояснень щодо позову або відзиву та доказів встановити строк до 04.07.2018 року, попередивши, що у разі їх ненадання у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Роз'яснити, що учасники справи мають право надати відповідь на пояснення третьої особи, свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив - до закінчення підготовчого провадження.
Роз'яснити учасникам справи їх право на поставлення в першій заяві по суті справи, що ними подається до суду, не більше десяти запитань іншому учаснику справи про обставини, що мають значення для справи.
Попередити учасників справи, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинна містити інформацію викладену в ст. 183 ЦПК України.
Роз'яснити учасникам справи, що якщо доказ не може бути поданий у встановлений законом строк з об'єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд. Забезпечення доказів судом проводиться за правилами, встановленими ст.ст. 116-119 ЦПК України.
Попередити учасників справи про недопустимість зловживання процесуальними правами, шляхом подання завідомо безпідставного позову, позову за відсутності предмета спору або у спорі, який має очевидно штучний характер; умисного неповідомлення про осіб, які мають бути залучені до участі у справі, тощо. Учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами.
Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-сайт: http://kz.cn.court.gov.ua. E-mail: inbox@ kz.cn.court.gov.ua.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження:
1) на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду;
2) на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається через Козелецький районний суд Чернігівської області до апеляційного суду Чернігівської області.
Суддя Козелецького районного суду
Чернігівської області ОСОБА_3
Суд | Козелецький районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2018 |
Оприлюднено | 06.06.2018 |
Номер документу | 74466855 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Козелецький районний суд Чернігівської області
Бараненко С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні