Справа № 753/10007/18
2/753/5627/18
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
"07" червня 2018 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Мицик Ю.С., перевіривши виконання вимог стст. 27 - 28, 30, 175 - 177 ЦПК України при поданні позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Тепло Сервіс Комфорт до Товариства з обмеженою відповідальністю Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче підприємство Україна-Реставрація , ОСОБА_1, ОСОБА_2, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Департамент з питань реєстрації виконавчого органу київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Товариство з обмеженою відповідальністю бюро Зовнішньоекономічної діяльності Корпорації Укрреставрація , про виділ часток в натурі зі спільного часткового майна та визнання права приватної власності на них
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до Дарницького районного суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче підприємство Україна-Реставрація , ОСОБА_1, ОСОБА_2, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Департамент з питань реєстрації виконавчого органу київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Товариство з обмеженою відповідальністю бюро Зовнішньоекономічної діяльності Корпорації Укрреставрація , про виділ часток в натурі зі спільного часткового майна та визнання права приватної власності на них.
Позовна заява подана з дотримання правил предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду.
Підстави для повернення позовної заяви та відмови у відкритті провадження відсутні.
Враховуючи вимоги стст. 19, 187 ЦПК України, суд дійшов висновку про розгляд справи в порядку загального позовного провадження.
Провадження по цивільній справі за вищеназваним позовом підлягає призначенню до розгляду в порядку загального позовного провадження в підготовчому засіданні.
Керуючись стст.187-192, 260, 261, 353 ЦПК України, суддя
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Тепло Сервіс Комфорт (м. Київ, вул. Миропільська, 25, кв. 105) до Товариства з обмеженою відповідальністю Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче підприємство Україна-Реставрація (м. Київ, пров. Ярославський, 7/9), ОСОБА_1 (АДРЕСА_1), ОСОБА_2 (АДРЕСА_2), треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Департамент з питань реєстрації виконавчого органу київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (м. Київ, вул. Хрещатик, 36), Товариство з обмеженою відповідальністю бюро Зовнішньоекономічної діяльності Корпорації Укрреставрація (м. Київ, пров. Ярославський, 7/9), про виділ часток в натурі зі спільного часткового майна та визнання права приватної власності на них.
Призначити справу в порядку загального позовного провадження в підготовче судове засідання на 27 липня 2018 року о 12 год. 00 хв. в приміщенні Дарницького районного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, 5-А, зал. 214.
Невідкладно надіслати копію даної ухвали сторонам у справі та копію позовної заяви та доданих до неї матеріалів - відповідачу та третій особі.
Роз'яснити відповідачу, що відповідно до ч. 3 ст. 83 ЦПК України відповідач повинен подати суду докази разом з поданням відзиву на позов в п'ятнадцятиденний термін з дня отримання ухвали про відкриття провадження та доданих до неї документів.
Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Роз'яснити відповідачу, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Роз'яснити сторонам права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі (ст. 43 ЦПК України), зокрема сторони мають право: 1) ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень; 2) подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам; 3) подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 4) ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти; 5) оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках;6) користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами. Учасники справи зобов'язані: 1) виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу; 2) сприяти своєчасному, всебічному, повному та об'єктивному встановленню всіх обставин справи;3) з'являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов'язковою;4) подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази; 5) надавати суду повні і достовірні пояснення з питань, які ставляться судом, а також учасниками справи в судовому засіданні; 6) виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки; 7) виконувати інші процесуальні обов'язки, визначені законом або судом.
У випадку невиконання учасником справи його обов'язків суд застосовує до такого учасника справи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. За введення суду в оману щодо фактичних обставин справи винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.
Відповідно до ст. 49 ЦПК України: позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу; позивач вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження; відповідач має право подати зустрічний позов у строки, встановлені цим Кодексом. До закінчення підготовчого засідання позивач має право змінити предмет або підстави позову шляхом подання письмової заяви.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://dr.ki.court.gov.ua.
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки. Зловживання процесуальними правами не допускається.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду виключно у випадку відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду в частині недотримання правил підсудності подається протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення відповідної ухвали суду до Апеляційного суду м. Києва через Дарницький районний суд міста Києва.
Суддя Ю.С.Мицик
Суд | Дарницький районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 07.06.2018 |
Оприлюднено | 13.06.2018 |
Номер документу | 74631285 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дарницький районний суд міста Києва
Мицик Ю. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні