ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

УХВАЛА

Справа № 202/1955/18

Провадження № 1-кс/202/2071/2018

УХВАЛА

Іменем України

18 червня 2018 року м. Дніпро

Слідчий суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Бєльченко Л.А.,

за участю секретаря Федорченко А.І.,

розглянувши клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції Дубини А.І., погоджене з прокурором відділу прокуратури Дніпропетровської області Шестопаловим Р.М., про тимчасовий доступ до речей і документів, -

ВСТАНОВИВ:

До Індустріального районного суду м. Дніпропетровська надійшло клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції Дубини А.І. про тимчасовий доступ до речей і документів.

Згідно з клопотанням в провадженні СУ ГУНП в Дніпропетровській області знаходяться матеріали кримінального провадження, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42017040000000720 від 15.06.2017 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.

Слідчий зазначила, що в ході досудового розслідування встановлено, що службові особи державних підприємств лісової галузі Дніпропетровської області за попередньою змовою зі службовими особами суб'єктів підприємницької діяльності шляхом зловживання своїм службовим становищем упродовж 2017-2018 року здійснюють привласнення та розтрату державного майна, а саме лісу, лісо- та пиломатеріалів, чим спричиняють матеріальну шкоду у великих розмірах.

Відповідно до оперативної інформації, встановленої в рамках розслідування вказаного кримінального провадження, зокрема матеріалами УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕ НП України, вищевказана незаконна діяльність вчиняється службовими особами Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства. Учасниками злочинної схеми є директор ДП Марганецького лісового господарства ОСОБА_3, лісничий Любимівського лісництва ДП Дніпропетровського лісового господарства ОСОБА_4, лісник Любимівського лісництва ДП Дніпропетровського лісового господарства ОСОБА_5, лісничий Микільського лісництва ДП Дніпропетровського лісового господарства ОСОБА_6, директор ДП Дніпродзержинського лісового господарства ОСОБА_7, помічник лісничого Кіровського лісництва ДП Дніпропетровського лісового господарства ОСОБА_8, фактично неофіційний керівник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства ОСОБА_9, інші посадові особи управління та здійснюється через суб'єктів підприємницької діяльності, а саме: ТОВ КомбудЕко 77 (ЄДРПОУ 36906092), ТОВ "АГРОСПЕЦПЕРЕРОБКА" (ЄДРПОУ 33473523), ТОВ "РАПСОДІЯ ПЛЮС" (ЄДРПОУ 33323952), ФОП ОСОБА_21. , ФОП ОСОБА_22, ТОВ "КАМ'ЯНИЙ ДВІР" (ЄДРПОУ 35615341), ТОВ Рейн-НеккарМаркет (ЄДРПОУ 39975656), ФОП ОСОБА_23 . Після чого отримують грошові кошти за реалізацію незаконно вирубленого лісу.

Перевезення не облікованої деревини здійснюється водієм ОСОБА_13 на автомобілі марки Камаз , реєстраційний номер НОМЕР_1, та ОСОБА_14 на автомобілі марки ГАЗ-САЗ 3507 , реєстраційний номер НОМЕР_2.

Крім того, встановлено, що на території Любимівського лісництва ДП Дніпропетровського лісового господарства проводились санітарні рубки лісу. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено осіб, причетних до даного кримінального правопорушення, а саме: ОСОБА_15, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_16, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_17, ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_18, ІНФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_19, ІНФОРМАЦІЯ_5.

В ході проведення досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_19, ІНФОРМАЦІЯ_5, користується послугами оператора мобільного зв'язку Київстар , абонентський номер НОМЕР_3.

З метою встановлення кола осіб, з якими ОСОБА_19 підтримував зв'язок під час вчинення кримінальних правопорушень, а також з метою встановлення місця перебування останнього відносно базових станцій оператора мобільного зв'язку, необхідно отримати тимчасовий доступ до відомостей, що перебувають у володінні оператора мобільного зв'язку Київстар .

Тому слідчий просила надати дозвіл на проведення тимчасового доступу до інформації, що знаходиться у оператора мобільного зв'язку ПрАТ Київстар , розташованого за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53, про вхідні та вихідні дзвінки, вхідні та вихідні текстові повідомлення (без розкриття їх змісту), imei мобільного терміналу з прив'язкою до базових станцій мобільного оператора ПрАТ Київстар абонента з абонентським номером НОМЕР_3, що належить ОСОБА_19, ІНФОРМАЦІЯ_5, за період з 01.06.2017 року по теперішній час у друкованому та електронному вигляді для подальшого використання у проведенні слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій з метою викриття осіб, що скоюють вищевказаний злочин та доведення їх вини у його вчиненні.

Слідчий у судове засідання не з'явилася, надала заяву, в котрій клопотання підтримала, просила задовольнити та розглянути його за її відсутності.

Відповідно до ч. 2 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді.

Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Відповідно до ст. 165 КПК України особа, яка зазначена в ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів як володілець речей або документів, зобов'язана надати тимчасовий доступ до зазначених в ухвалі речей і документів особі, зазначеній у відповідній ухвалі слідчого судді, суду. Зазначена в ухвалі слідчого судді, суду особа зобов'язана пред'явити особі, яка зазначена в ухвалі як володілець речей і документів, оригінал ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів та вручити її копію. Особа, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, зобов'язана залишити володільцю речей і документів опис речей і документів, які були вилучені на виконання ухвали слідчого судді, суду. На вимогу володільця особою, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, має бути залишено копію вилучених документів. Копії вилучених документів виготовляються з використанням копіювальної техніки, електронних засобів володільця (за його згодою) або копіювальної техніки, електронних засобів особи, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів.

Дослідивши матеріали клопотання, кримінального провадження, приходжу до висновку, що клопотання є обґрунтованим та підлягає задоволенню, оскільки для з'ясування всіх обставин кримінального провадження необхідний тимчасовий доступ до оригіналів документів, які містять охоронювану законом таємницю, що перебуває у володінні ПрАТ Київстар , розташованого за адресою: м. Київ, вул. Дехтярівська, 53.

Фіксування процесуальної дії за допомогою технічного засобу під час розгляду клопотання не здійснювалося, у зв'язку із неприбуттям в судове засідання всіх осіб, що відповідає вимогам ч. 4 ст. 107 КПК України.

Керуючись ст. ст. 110, 131-132, 159-160, 162-166, 309 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ :

Клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції Дубини А.І. про тимчасовий доступ до речей і документів задовольнити.

Надати старшому слідчому СУ ГУНП в Дніпропетровській області старшому лейтенанту поліції Дубині Альоні Іванівні, слідчим слідчої групи у вказаному кримінальному провадженні, старшому оперуповноваженому в ОВС УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕ НП України Діканову Віталію Івановичу дозвіл на проведення тимчасового доступу до інформації, що знаходиться у оператора мобільного зв'язку ПрАТ Київстар , розташованого за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53, про вхідні та вихідні дзвінки, вхідні та вихідні текстові повідомлення (без розкриття їх змісту), imei мобільного терміналу з прив'язкою до базових станцій мобільного оператора ПрАТ Київстар абонента з абонентським номером НОМЕР_3, що належить ОСОБА_19, ІНФОРМАЦІЯ_5, за період з 01.06.2017 року по 18.06.2018 року у друкованому та електронному вигляді.

Строк виконання ухвали до 17 липня 2018 року включно.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Бєльченко Л.А.

Дата ухвалення рішення 18.06.2018
Зареєстровано 20.06.2018
Оприлюднено 20.06.2018

Судовий реєстр по справі 202/1955/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 23.07.2018 Апеляційний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 19.07.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 19.07.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 19.07.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 19.07.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 19.07.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 19.07.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 09.07.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 09.07.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 18.06.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 18.06.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 18.06.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 18.06.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 18.06.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 18.06.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 18.06.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 18.06.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 18.06.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 18.06.2018 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 202/1955/18

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону