Справа № 822/2054/18
УХВАЛА
20 червня 2018 рокум. Хмельницький
Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Гнап Д.Д., розглянувши позовну заяву Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області до товариства з обмеженою відповідальністю "Рембуд" про застосування заходів реагування,
ВСТАНОВИВ:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області звернулося в суд з позовом до відповідача, в якому просить застосувати заходи реагування у вигляді повного зупинення роботи території, приміщення, будівлі та споруди соціально - культурного центру з 3-ма гаражами та офісом ТОВ "Рембуд" за адресою : м. Хмельницький, вул. Проскурівського Підпілля, 63 (код ЄДРПОУ 31412542), до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, зазначених у ОСОБА_1 складеному за результатами проведення позапланової перевірки щодо додержання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки № 173 від 29.05.2018.
Відповідно до пунктів 1 - 3 частини 1 статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність; має представник належні повноваження (якщо позовну заяву подано представником); відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.
Згідно з частиною 3 статті 55 КАС України юридична особа, суб'єкт владних повноважень, який не є юридичною особою, бере участь у справі через свого керівника або члена виконавчого органу, уповноваженого діяти від її (його) імені відповідно до закону, статуту, положення (самопредставництво юридичної особи), або через представника.
Частиною 8 статті 59 КАС України встановлено, що у разі подання представником до суду заяви, скарги, клопотання він додає довіреність або інший документ, що посвідчує його повноваження, якщо в справі немає підтвердження такого повноваження на момент подання відповідної заяви, скарги, клопотання.
Оглядом позовної заяви та доданих до неї документів встановлено, що позовна заява підписана т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області полковником служби цивільного захисту ОСОБА_2. При цьому, не додано доказів на підтвердження повноважень останнього підписувати позовну заяву від імені суб'єкта владних повноважень - Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.
Крім того, копія доданої до позовної заяви довіреності, яка видана ОСОБА_1, від 01.02.2018 № 01/06 завірена ОСОБА_3 та зазначено, що автором підпису є начальник Головного управління генерал - майор служби цивільного захисту. Однак, не надано доказів на підтвердження його повноважень завіряти довіреність від імені суб'єкта владних повноважень, що її видав.
Відповідно до частини 1 статті 169 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин адміністративний позов належить залишити без руху. Перелічені недоліки повинні бути усунені позивачем протягом п'яти днів з моменту отримання копії вказаної ухвали шляхом подання :
- доказів на підтвердження повноважень т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області полковника служби цивільного захисту ОСОБА_2 підписувати позовну заяву від імені суб'єкта владних повноважень (позивача);
- доказів на підтвердження повноважень начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області майора служби цивільного захисту ОСОБА_3 завіряти довіреність від 01.02.2018 № 01/06 від імені суб'єкта владних повноважень (позивача).
Керуючись статтями 169, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області до товариства з обмеженою відповідальністю "Рембуд" про застосування заходів реагування, залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви - 5 днів з дня вручення йому ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Головуючий суддяОСОБА_4
Суд | Хмельницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.06.2018 |
Оприлюднено | 20.06.2018 |
Номер документу | 74782937 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Хмельницький окружний адміністративний суд
Гнап Д.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні