Справа № 2-н-96\2010
Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
С У Д О В И Й Н А К А З
20 січня 2010 року м. Запоріжжя
Суддя Шевченківського районного суду м. Запоріжжя Кляшторний В.С., розглянувши заяву Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Запоріжгаз” про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за спожитий природний газ в сумі 5993 грн. 41 коп. з ОСОБА_1, встановив наступне.
Заявник вимагає стягнути з боржника ОСОБА_1 на користь ВАТ по газопостачанню та газифікації “Запоріжгаз” в наказовому провадженні заборгованість за спожитий природний газ в сумі 5993 грн. 41 коп. та стягнути з боржника витрати на судовий збір в сумі 29 грн. 97 коп. та на ІТО у сумі 30 грн.
Згідно ст. 96 ЦПК України, судовий наказ може бути видано, якщо заявлено вимогу, яка ґрунтується на правочині, вчиненому у письмовій формі.
Заявником надано письмовий договір № 41613 від 29.11.2006 року, укладений між сторонами, довідку з місця проживання, розрахунок заборгованості, акт про відключення від газопостачання.
У відповідності зі ст. 629 ЦК України, договір є обов’язковим для виконання сторонами, згідно зі ст. 623 ЦК України, боржник, який порушив зобов’язання, повинен відшкодувати кредиторові завдані цим збитки.
Відповідно до ст.ст. 526, 623, 629 ЦК України, ст.ст. 88, 96, 102-105 ЦПК України,
Н А К А З У Ю:
Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що мешкає за адресою: м. Запоріжжя, вул..Далекосхідна, 27, на користь Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Запоріжгаз”, яке знаходиться в місті Запоріжжі, вул.. Заводська, 7, код ЄДРПОУ 03345716, р\р 260343010497 у філії ЗОУ ВАТ Державний ощадний банк України, МФО 313955 - 5993 грн. 41 коп. в рахунок відшкодування заборгованості за спожитий природний газ.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Запоріжгаз”, яке знаходиться в місті Запоріжжі, вул.. Заводська, 7, код ЄДРПОУ 03345716, р\р 26004301157828 у філії “Запорізького Центрального відділення Промінвестбанку” МФО 313355 - витрати по сплаті судового збору в розмірі 29 грн. 97 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 30 грн. 00 коп.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя В.С. Кляшторний
Згідно зі ст. 104 Цивільного процесуального кодексу України ( далі – ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до ст. 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом 5 днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ ( ст. 106 ЦПК України).
Судовий наказ набрав чинності „ ____ ”
Строк пред’явлення судового наказу до виконання до
Суддя
Суд | Шевченківський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2010 |
Оприлюднено | 22.01.2010 |
Номер документу | 7482840 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Пролетарський районний суд м.Донецька
Ульяніч Ірина Володимирівна
Цивільне
Заводський районний суд м.Дніпродзержинська
Стребіж Наталія Михайлівна
Цивільне
Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
Кляшторний Віктор Сергійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні