Справа № 594/529/18
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 червня 2018 року
Борщівський районний суд Тернопільської області
у складі: головуючої Зушман Г.І.
за участі: секретаря Кушнір Т.І.
позивача ОСОБА_1
представника позивача-адвоката Дейнюк М.П.
представника відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Борщеві справу за позовом ОСОБА_1 до Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, відділу освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської районної державної адміністрації про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з даним позовом, в якому просить: поновити йому строк звернення до суду з позовною вимогою до Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів про поновлення на роботі; визнати незаконним та скасувати наказ директора Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 13-к від 30 серпня 2016 року про його звільнення з посади робітника школи у зв`язку з прийняттям його на військову службу за контрактом; визнати незаконним та скасувати наказ директора Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 13-к від 01 вересня 2016 року про його звільнення з посади робітника по обслуговуванню будівель у зв`язку з прийняттям на військову службу за контрактом, на підставі п.3 ст.36 КЗпП України; поновити його на посаді робітника по обслуговуванню Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; стягнути з Відділу освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської районної державної адміністрації на його користь середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 31 серпня 2016 року по 31 серпня 2017 року в розмірі 16 016,39 грн. (за вирахуванням сум податку та інших обов`язкових платежів) та допустити негайне виконання рішення суду в частині його поновлення на посаді робітника по обслуговуванню Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу у розмірі стягнення за один місяць.
В обгрунтування позову позивач посилається на те, що відповідачем Бурдяківською загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів його було звільнено з роботи з грубим порушенням вимог ч.3 ст.119 КЗпП України та ч. 2 ст. 39 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу», а відповідно накази № 13-к від 30.08.2016 та № 13-к від 01.09.2016 є незаконними га підлягають скасуванню. Враховуючи те, що місячний строк на звернення до суду із заявою про поновлення на роботі обчислюється виключно з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки із записом про звільнення, та зважаючи на те, що ані копія наказу, ані трудова книжка йому особисто вручена/надіслана не була, то є підстави вважати, що ним не пропущено строк звернення до суду з вимогою про поновлення на роботі. Крім того, вказав, що з 01.09.2016 по теперішній час на виконання умов Контракту, проходить військову службу у Збройних Силах України, з яких майже 14 місяців безпосередньо перебував в районах проведення антитерористичної операції та брав безпосередньо участь в антитерористичній операції, тому з поважних причин пропустив строк звернення до суду .
Ухвалою суду від 21 травня 2018 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Розгляд справи постановлено проводити в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Позивач ОСОБА_1 та його представник адвокат Дейнюк М.П. в судовому засіданні позовні вимоги підтримали повністю та просять їх задовольнити з підстав, наведених у позовній заяві. Також уточнили, що просять поновити ОСОБА_1 на посаді робітника по обслуговуванню Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів з 31 серпня 2016 року.
Відповідач, відділ освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської районної державної адміністрації подав до суду відзив на позовну заяву, однак, у судовому засіданні представник відповідача заперечення, викладені у відзиві не підтримала, позовні вимоги визнала повністю, не заперечувала проти їх задоволення.
Відповідач, Бурдяківської загальноосвітня школа І-ІІ ступенів подав відзив на позов, проте, представник відповідача ОСОБА_3 в судове засідання не з`явилася, а в поданій через канцелярію суду заяві зазначила, що позов визнає повністю та не заперечує проти поновлення ОСОБА_1 на роботі та стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу, просила слухати справу за її відсутності.
Дослідивши та оцінивши докази по справі суд встановив наступні фактичні обставини справи та відповідні до них правовідносини.
Наказом директора Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Верцімахи В.В. від 16 жовтня 2008 року №23 ОСОБА_1 призначено на посаду робітника школи 0,5 ставки з 16 жовтня 2008 року.
Згідно наказу директора Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Верцімахи В.В. від 30 серпня 2016 року №13-к ОСОБА_1 звільнено 31 серпня 2016 року з посади робітника школи у зв`язку з його прийняттям на військову службу за контрактом. Підстава: довідка з військової частини від 07 вересня 2016 року про зарахування ОСОБА_1 на військову службу.
Згідно наказу директора Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Верцімахи В.В. від 01 вересня 2016 року №13-к ОСОБА_1 звільнено 01 вересня 2016 року з посади робітника по обслуговуванню будівель у зв`язку з його прийняттям на військову службу за контрактом на підставі п.3 ст.36 КЗпП України.
За даними трудової книжки ОСОБА_1 серії НОМЕР_1 , зокрема запису №21 від 01 вересня 2016 року ОСОБА_1 звільнено з посади робітника по обслуговуванню у зв`язку з прийняттям на військову службу за контрактом, п.3 ст.36 КЗпП України. Підстава: наказ №13-К від 01 вересня 2016 року.
Згідно витягу з наказу військового комісара ІНФОРМАЦІЯ_1 від 29 серпня 2016 року №87 прапорщика запасу ОСОБА_1 вважати таким, що відбуває 28 серпня 2016 року у розпорядження командира військової частини НОМЕР_2 с.Старичі в/ч НОМЕР_3 184 НЦ для прийняття остаточного рішення щодо прийняття на військову службу за контрактом.
30 серпня 2016 року між ОСОБА_1 та Міністерством оборони України в особі командира військової частини польова пошта НОМЕР_2 полковника ОСОБА_4 укладено контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України на посадах осіб сержантського складу, який є строковим та діє до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію.
За даними довідки, виданої командиром в/ч ПП НОМЕР_2 ОСОБА_4 07 вересня 2016 року, старший прапорщик ОСОБА_1 з 01 вересня 2016 року перебуває на військовій службі у військовій частині польова пошта НОМЕР_2 .
Згідно довідки військової частини НОМЕР_4 від 26 квітня 2018 року №493 старший прапорщик ОСОБА_1 з 07 жовтня 2016 року по теперішній час перебуває на військовій службі у військовій частині НОМЕР_4 .
Відповідно до п. 3 ч.1 ст.36 КЗпП України (у редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) підставами припинення трудового договору є призов або вступ працівника або власника - фізичної особи на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу, крім випадків, коли за працівником зберігаються місце роботи, посада відповідно до частин третьої та четвертоїстатті 119 цього Кодексу.
Частиною другоюстатті 39 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу»встановлено, що громадяни України, призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, користуються гарантіями, передбаченими частинами третьоютачетвертоюстатті 119 Кодексу законів про працю України.
Згідно з положеннями ч.3 ст.119 КЗпП України за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, в яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно доЗакону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».
Відповідно достатті 1 Закону України «Про оборону України»особливий період, це період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
Згідно ст. 1 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»особливий період, це період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов`язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконання стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
За змістом листа Міністерства оборони України № 322/2/8417 від 01 жовтня 2015, відповідно до ст.1 Закону України «Про оборону України» з моменту оголошення Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» № 303/2014 від 17 березня 2014 в Україні настав особливий період. Скасування особливого періоду буде здійснено окремим Указом Президента України «Про демобілізацію» після стабілізації обстановки на сході України.
У листі Міністерства оборони України «Щодо дії особливого періоду» № 316/1/906 від 20 жовтня 2016 року та у постанові Вищого адміністративного суду України від 16 лютого 2015 року (справа №800/582/14), зазначено, що закінчення періоду мобілізації не є підставою для припинення особливого періоду.
На даний час Указом Президента України не було оголошено демобілізацію та не скасовано особливий період у встановленому законом порядку.
Також, відповідно до рішення Ради Національної безпеки та оборони України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету та територіальної цілісності України», введеного в діюУказом Президента України від02 березня 2014 року № 189/2014, яким констатовано виникнення кризової ситуації, яка загрожує національній безпеці України та вимагає необхідності вжиття заходів щодо захисту прав та інтересів громадян України, суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості державних кордонів України, недопущення втручання в її внутрішні справи.
Відповідно до примітки достатті 4 Закону України «Про Раду Національної безпеки та оборони України»кризовою ситуацією вважається крайнє загострення протиріч, гостра дестабілізація становища в будь-якій сфері діяльності, регіоні, країні.
Отже, з вищенаведеного слід зробити висновок, що на час укладення ОСОБА_1 контракту про проходження військової служби у Збройних Силах України діяв особливий період, який розпочався 18 березня 2014 року коли набув чинності Указ Президента «Про часткову мобілізацію» № 303/2014 від 17 березня 2014 та цей особливий період триває станом на теперішній час, а також існувала кризова ситуація, що загрожувала національній безпеці України.
Наведене узгоджується із правовими позиціями, викладеними в постановах Верховного Суду від 16 квітня 2018 у справі № 165/1637/16-ц, від 14 лютого 2018 у справі №567/568/17 та у постанові від 08 лютого 2018 у справі № 335/10496/16-ц.
Таким чином, на ОСОБА_1 поширювалися та поширюються гарантії, визначені ч.3 ст. 119 КЗпП України, а саме те, що на час проходження військової служби за працівником повинно зберігатися місце роботи, посада і середній заробіток.
Однак,відповідачем Бурдяківськоюзагальноосвітньою школоюІ-ІІступенів всуперечвищезазначених вимогзакону було звільнено ОСОБА_1 з роботи, а відтак наказ № 13-к від 30 серпня 2016 та наказ № 13-К від 01 вересня 2016 є незаконними та підлягають скасуванню.
Що стосується вимог позивача про поновлення строку його звернення до суду з позовною вимогою до Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів про поновлення на роботі, судом встановлено наступне.
Згідно ч.1 ст.47 КЗпП України власник або уповноважений ним орган зобов`язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу.
Відповідно до п.3 постанови КМУ «Про трудові книжки працівників» №301 від 27 квітня 1993 року трудові книжки зберігаються на підприємствах, в установах і організаціях, а при звільненні працівника трудова книжка видається йому під розписку в журналі обліку.
Згідно п.4.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженою наказом Мінпраці, Мін`юсту і Мінсоцзахисту № 58 від 29 липня 1993 року власник або уповноважений ним орган зобов`язаний видати працівнику його трудову книжку в день звільнення з внесеним до неї записом про звільнення. Якщо працівник відсутній на роботі в день звільнення, то власник або уповноважений ним орган в цей день надсилає йому поштове повідомлення із вказівкою про необхідність отримання трудової книжки. Пересилання трудової книжки поштою з доставкою на зазначену адресу допускається тільки за письмовою згодою працівника (п.4.2).
Згідно листа директора школи Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 04 травня 2018 року №32 ОСОБА_1 наказ про його звільнення не надсилався та не надавався.
За даними витягу з книги обліку руху трудових книжок та вкладишів до них Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в даній книзі міститься запис за №22 у графі «Дата і підстава видачі трудової книжки при звільненні або за запитом», з якого вбачається що трудову книжку ОСОБА_1 було видано на підставі наказу №13-К від 01 вересня 2016 року, без зазначення дати такої видачі.
Згідно листа директора школи Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Верцімахи В.В. від 04 травня 2018 року №33 трудову книжку ОСОБА_1 було видано у день звільнення 01 вересня 2016 року його дружині ОСОБА_5 , яка працює на посаді кухаря дитячого садка, розміщеного в приміщенні Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
З огляду на вищанаведене відповідачем Бурдяківською загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів було порушено порядок видачі ОСОБА_1 трудової книжки, встановлений ч.1 ст.47 КЗпП України та Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін`юсту і Мінсоцзахисту від 29 липня 1993 року №58.
Відповідно до ч.1 ст.233 КЗпП України працівник може звернутися з заявою про вирішення трудового спору безпосередньо до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду в тримісячний строк з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у справах про звільнення - в місячний строк з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки.
Позивачу ОСОБА_1 не було вручено копії наказу про звільнення та не було видано трудову книжку йому особисто.
Окрім того, за даними військової частини НОМЕР_4 від 27 квітня 2018 року №464 старший прапорщик ОСОБА_1 дійсно в період: з 15 жовтня 2016 року по 19 лютого 2017 року;з 09 березня 2017 року по 31 травня 2017 року; з 07 липня 2017 року по 09 жовтня 2017 року; з 09 грудня 2017 року по 28 березня 2018 року брав безпосередньо участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районі/районах проведення антитерористичної операції.
А тому, суд вважає, за необхідне поновити позивачу строк звернення до суду з позовною вимогою до Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів про поновлення на роботі.
Що стосується позовних вимог про стягнення з відповідача відділу освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської районної державної адміністрації на користь ОСОБА_1 середнього заробітку за час вимушеного прогулу за період з 31 серпня 2016 року по 31 серпня 2017 року у розмірі 16016 (шістнадцять тисяч шістнадцять ) грн. 39 коп. (за вирахуванням сум податку та інших обов`язкових платежів) суд виходить з наступного.
У відповідності до вимог ст.235 КУпП України при винесенні рішення про поновлення на роботі орган, який розглядає трудовий спір, одночасно приймає рішення про виплату працівникові середнього заробітку за час вимушеного прогулу або різниці в заробітку за час виконання нижчеоплачуваної роботи, але не більш як за один рік. Якщо заява про поновлення на роботі розглядається більше одного року, не з вини працівника, орган, який розглядає трудовий спір, виносить рішення про виплату середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу. У разі затримки видачі трудової книжки з вини власника або уповноваженого ним органу працівникові виплачується середній заробіток за весь час вимушеного прогулу.
Відповідно до ч.1 ст.27 Закону України «Про оплату праці» порядок обчислення середньої заробітної плати працівника у випадках, передбачених законодавством, встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Як роз`яснено в п.32Постанови Пленуму Верховного суду України № 9 від 06.11.1992 року «Про практику розгляду судами трудових спорів» у випадках стягнення на користьпрацівникасереднього заробітку за час вимушеного прогулу в зв`язку з незаконним звільненням або переведенням, відстороненнямвідроботи-невиконанням рішення про поновлення на роботі, затримкою видачі трудової книжки або розрахунку він визначається за загальнимиправилами обчислення середнього заробітку, виходячи з заробітку за останні два календарні місяці роботи. Для працівників, які пропрацювали на даному підприємстві (в установі,організації) менш двох місяців, обчислення проводиться з розрахунку середнього заробітку за фактично пропрацьований час. При цьому враховуються положенняПорядкуобчисленнясередньоїзаробітноїплати, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 року N 100.
Згідно пункту 8 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати» № 100 від 08 лютого 1995 року (з подальшими змінами і доповненнями), нарахуваннявиплат,що обчислюютьсяізсередньої заробітної плати за останні два місяці роботи, провадяться шляхом множення середньоденного (годинного) заробітку на число робочих днів/годин, а у випадках, передбачених чинним законодавством, календарних днів, які мають бути оплачені за середнім заробітком. Середньоденна (годинна) заробітна плата визначається діленням заробітної плати за фактично відпрацьовані протягом двох місяців робочі (календарні) дні на число відпрацьованих робочих днів (годин), а у випадках, передбачених чинним законодавством, - на число календарних днів за цей період.
Згідно наказу Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 04 січня 2016 року №01-К, яким затверджено графік щорічних основних відпусток на 2016 рік ОСОБА_1 перебував у щорічній основній відпустці з 01 серпня 2016 року по 29 серпня 2018 року.
Як уже було встановлено, відповідачем Бурдяківською загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів було видано два накази про звільнення ОСОБА_1 з роботи, а саме наказ № 13-к від 30 серпня 2016, згідно якого ОСОБА_1 звільнено з посади робітника школи з 31 серпня 2016, та наказ № 13- К від 01 вересня 2016 року, згідно якого ОСОБА_1 звільнено з посади робітника з 01 вересня 2016 року.
Згідно листа Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 07 травня 2018 року №35 ОСОБА_1 звільнено згідно наказу №13-К від 01 вересня 2016 року. У наказі поданому у відділ освіти Борщівської райдержадміністрації було допущено помилку під час друку. Останній робочий місяць ОСОБА_1 липень 2016 року, оскільки в серпні 2016 року він перебував у щорічній основній відпустці.
Як встановлено під час розгляду справи та не заперечувалось відповідачами, останнім днем роботи ОСОБА_1 на посаді робітника Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів було 30 серпня 2016 року.
Відтак, ОСОБА_1 підлягає поновленню на роботі з дня, наступного за днем звільнення, а саме з 31 серпня 2016 року. Крім того, з відповідача, відділу освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської районної державної адміністрації на користь позивача слід стягнутим середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 31 серпня 2016 по 31 серпня 2017 року (в межах одного року).
Відповідно до довідки відділу освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської районної державної адміністрації від 03 травня 2018 №348/01-8 у червні 2016 року ОСОБА_1 було нараховано заробітну плату у розмірі 758,00 грн., за відпрацьовані 20 робочих днів, у липні 2016 року - у розмірі 758,00 грн., за відпрацьований 21 робочий день.
Відповідно до наданого позивачем розрахунку розмір середнього заробітку за час вимушеного прогулу за період з 31 серпня 2016 року по 31 серпня 2017 року складає 16 016,39 грн. проти чого відповідачі не заперечували.
Таким чином, з відділу освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської районної державної адміністрації підлягає стягненню сума середнього заробітку за час вимушеного прогулу, без утримання податків й інших обов`язкових платежів, визначена позивачем в розмірі 16 016,39 грн. за період з 31 серпня 2016 року по 31 серпня 2017 року.
Крім того, в силу ст.141 ЦПК України, з відповідача Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів підлягає стягненню на користь держави судовий збір в сумі 704,80 грн.
На підставінаведеного,ст.ст.36,47,119,221,231,232,233,235,237-1КЗпПУ,ЗаконуУкраїни «Прозбройні силиУкраїни»,ЗаконуУкраїни «Прооплату праці»,ЗаконуУкраїни "Провійськовий обов`язокі військовуслужбу",ЗаконуУкраїни"Промобілізаційну підготовкута мобілізацію",ЗаконуУкраїни «Прооборону України»,Указу ПрезидентаУкраїни «Прорішення Радинаціональної безпекиі оборониУкраїни від13квітня 2014року «Проневідкладні заходищодо подоланнятерористичної загрозиі збереженнятериторіальної цілісності»,керуючись ст.ст.12,13,81,263,265,п.15.5)Перехідних положеньЦПК України,суд
В И Р І Ш И В:
Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.
Поновити ОСОБА_1 , зареєстрованому за адресою с.Бурдяківці Борщівського району Тернопільської області, РНОКПП НОМЕР_5 , строк звернення до Борщівського районного суду Тернопільської області з позовною вимогою до Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів про поновлення на роботі.
Визнати незаконним та скасувати наказ директора Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 13-к від 30 серпня 2016 року про звільнення ОСОБА_1 з посади робітника школи у зв`язку з прийняттям його на військову службу за контрактом.
Визнати незаконним та скасувати наказ директора Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 13-к від 01 вересня 2016 року про звільнення ОСОБА_1 з посади робітника по обслуговуванню будівель у зв`язку з прийняттям на військову службу за контрактом, на підставі п.3 ст.36 КЗпП України.
Поновити ОСОБА_1 , зареєстрованого в с.Бурдяківці Борщівського району Тернопільської області, РНОКПП НОМЕР_5 , з 31 серпня 2016 року на посаді робітника по обслуговуванню Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (с.Бурдяківці, вул.Шкільна, 52-В Борщівського району Тернопільської області).
Стягнути з відділу освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської районної державної адміністрації, (ідентифікаційний код юридичної особи 41221628, м.Борщів, вул.Грушевського,5 Тернопільської області) на користь ОСОБА_1 , зареєстрованого в с.Бурдяківці Борщівського району Тернопільської області, РНОКПП НОМЕР_5 , середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 31 серпня 2016 року по 31 серпня 2017 року у розмірі 16016 (шістнадцять тисяч шістнадцять ) грн. 39 коп. (за вирахуванням сум податку та інших обов`язкових платежів).
Допустити негайне виконання рішення суду в частині поновлення ОСОБА_1 , зареєстрованого в с.Бурдяківці Борщівського району Тернопільської області, РНОКПП НОМЕР_5 , з 31 серпня 2016 року на посаді робітника по обслуговуванню Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (с.Бурдяківці, вул.Шкільна, 52-В Борщівського району Тернопільської області).
Допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу у розмірі стягнення за один місяць.
Стягнути з Бурдяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ( с.Бурдяківці, вул.Шкільна, 52-В Борщівського району Тернопільської області) на користь держави судовий збір у сумі 704,80 грн.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення шляхом подання апеляційної скарги через Борщівський районний суд Тернопільської області до Апеляційного суду Тернопільської області.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено в день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Повне рішення складено 25 червня 2018 року.
Головуюча:
Суд | Борщівський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 19.06.2018 |
Оприлюднено | 19.09.2022 |
Номер документу | 74927967 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Борщівський районний суд Тернопільської області
Зушман Г. І.
Цивільне
Борщівський районний суд Тернопільської області
Зушман Г. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні