ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/27995/18-к

У Х В А Л А

14 червня 2018 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Підпалий В.В., при секретарі Маленівській К.М., розглянувши в засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання слідчого в особливо важливих справах третього слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Чекрижева А.В. про тимчасовий доступ до речей та документів,

В С Т А Н О В И В :

Слідчий в особливо важливих справах третього слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Чекрижев А.В. звернувся до слідчого судді Печерського районного суду м. Києва із клопотанням про надання тимчасового доступу та вилучення копій документів у друкованому та електронному вигляді, які перебувають у володінні Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Прорізна, б.19).

Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження, вказує, що Управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42017000000002602 від 10.08.2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

В засідання слідчий не з'явився, звернувся до суду з заявою про розгляд клопотання за його відсутністю, на задоволенні клопотання наполягає.

На підставі ч. 2 ст. 163 КПК України слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходиться інформація, з огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення такої інформації.

Згідно ч. 1 ст. 107 КПК України фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

Як вбачається зі змісту п. 9 ч. 1 ст. 162 КПК України державна таємниця належить до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах.

Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Згідно з ч. 7 ст. 163 КПК України слідчий суддя в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Заслухавши пояснення сторони кримінального провадження, вивчивши клопотання та дослідивши долучені до нього документи, враховуючи обставини вчинення кримінального правопорушення, так як вони викладені в клопотанні слідчого, правове обґрунтування клопотання, яке ґрунтується на положеннях ст. ст. 161, 162 КПК України, приходжу до висновку про наявність підстав для надання доступу до запитуваних стороною кримінального провадження документів, фактичні дані яких можуть мати суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню в кримінальному провадженні.

На підставі викладеного і керуючись ст. 160, 161, 162, 163, 164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В :

Клопотання слідчого в особливо важливих справах третього слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Чекрижева А.В. про тимчасовий доступ до речей та документів, - задовольнити.

Надати старшому слідчому в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України Чекрижеву Антону Володимировичу, Занкову Артуру Валерійовичу, Хімічу Станіславу Вікторовичу, Жовнерчуку Ярославу Володимировичу, іншим слідчим Генеральної прокуратури України, які входять до складу слідчої групи та прокурорам, які входять до складу групи прокурорів Генеральної прокуратури України у кримінальному провадженні № 42017000000002602 від 10.08.2017, або за їх дорученням оперативним підрозділам Національної поліції України, дозвіл на проведення тимчасового доступу та вилучення копій документів у друкованому та електронному вигляді, які перебувають у володінні Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Прорізна, б.19) а саме:

- первинних фінансово-господарських, бухгалтерських документів та тендерної документації щодо закупівлі медичних виробів а також витратних матеріалів для перитонеального діалізу та гемодіалізу у підприємств: ТОВ "ЕВРИКА МЕДИКАЛ ФАУНДЕЙШН" (ЄДРПОУ: 40163555) ТОВ "ДІАЛАЙФ" (ЄДРПОУ: 40340772), ТОВ "УКРМЕДІАЛ" (ЄДРПОУ: 38009429), ТОВ ГАМБРАМЕД (ЄДРПОУ: 21012154), ТОВ "ДІАЛСЕРВІС" (ЄДРПОУ: 36947521) протягом 2016-2018 рр., у тому числі, оголошень про проведення торгів, заявок, протоколів відкриття пропозицій, зауважень, угод, додаткових угод, доручень, довіреностей, специфікацій, накладних, рахунків-фактур, виписок банку, видаткових, товарно-транспортних накладних, доручень, актів прийому-передачі, актів взаєморозрахунків.

Визначити строк дії ухвали протягом одного місяця, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя В.В. Підпалий

Ухвала виготовлена в двох примірниках.

Примірник 1 - знаходиться в матеріалах судового провадження № 757/27995/18-к

Примірник 2 - наданий слідчому Чекрижеву А.В.

Слідчий суддя В.В. Підпалий

Зареєстровано 27.06.2018
Оприлюднено 27.06.2018
Дата набрання законної сили 14.06.2018

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону