ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/31052/18-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

26 червня 2018 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Карабань В.М., при секретарі Войтюк О.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України Геги Р.В. про тимчасовий доступ до речей і документів,-

ВСТАНОВИВ:

25.06.2018 року в провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Карабань В.М. надійшло клопотання сторони кримінального провадження - старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України Геги Р.В. за погодженням з прокурором відділу ГПУ Паршутіним А.Б. про надання тимчасового доступу до документів, які перебувають у володінні ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" (код ЄДРПОУ 37036886).

У поданому до суду клопотанні, сторона кримінального провадження просить слідчого суддю розглянути дане клопотання без виклику осіб, у володінні яких знаходяться документи, до яких необхідно отримати тимчасовий доступ, оскільки є наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза їх зміни або знищення.

На підставі ч. 2 ст. 163 КПК України слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи.

26 червня 2018 року, до початку розгляду клопотання, стороною кримінального провадження, якою подано вказане клопотання, подана заява про розгляд клопотання у його відсутність, також, слідчим у заяві зазначено, що клопотання підтримує в повному обсязі, із підстав, наведених у ньому та просить слідчого суддю задовольнити вказане клопотання.

Відповідно до ч. 4 ст. 107 КПК України, рішення про фіксацію процесуальної дії за допомогою технічних засобів під час досудового розслідування приймає особа, яка проводить відповідну процесуальну дію. Фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань слідчим суддею, за виключенням вирішення питання про проведення негласних (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов'язковим. У разі відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження не здійснюється.

Обґрунтовуючи внесене клопотання сторона кримінального провадження вказує, що Управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42017000000003092 від 28.09.2017 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 205, ч. 3 ст. 212 КК України.

З клопотання слідчого вбачається, що у володінні ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" (код ЄДРПОУ 37036886) знаходяться документи, які містять в собі відомості, що мають значення для встановлення обставин що самостійно і в сукупності з іншими відомостями можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні.

Згідно за. 1 ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить, зокрема, конфіденційна інформація, яка містить комерційну таємницю, відомості, які можуть становити банківську таємницю.

Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий судця постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Згідно з ч. 7 ст. 163 КПК України слідчий суддя в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Вивчивши клопотання та дослідивши долучені до нього документи, враховуючи обставини вчинення кримінального правопорушення, так як вони викладені в клопотанні слідчого, правове обґрунтування клопотання, яке ґрунтується на положеннях ст. ст. 161, 162 КПК України, приходжу до висновку про наявність підстав для надання доступу до запитуваних стороною кримінального провадження документів, фактичні дані яких можуть мати суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню в кримінальному провадженні

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 160, 161, 162, 163, 164, 166, 309 КПК України,-

УХВАЛИВ:

Клопотання - задовольнити частково.

Надати старшому слідчому в особливо важливих справах Гезі Руслану Васильовичу та іншим членам слідчої групи: старшим слідчим в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України, Мусіюку Юрію Дмитровичу, Марголісу Дану Олександровичу, Данічу Євгену Олександровичу, Дмитренку Сергію Олександровичу, Остроушку Євгену Володимировичу, слідчим в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України: Писаренку Євгенію Геннадійовичу, Луценку Віталію Володимировичу, Паламарчуку Владиславу Вікторовичу, Безушку Андрію Петровичу, а також слідчому відділення розслідування злочинів у сфері транспорту Голосіївського управління поліції Головного управління Національної поліції в місті Києві Писаренку Андрію Геннадійовичу, слідчому відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого відділу Оболонського управління поліції Головного управління Національної поліції в місті Києві Рудченку Віталію Вікторовичу, дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів документів фінансово-господарської діяльності ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" (код ЄДРПОУ 37036886) по взаємовідносинам з ТОВ "ЗОНТЕК" (код ЄДРПОУ 41724675), які перебувають у володінні ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" (код ЄДРПОУ 37036886) за період взаємовідносин з 01.01.2018 по 25.06.2018, а саме: договорів (угод, контрактів, тощо) з відповідними додатками, актів приймання-передачі ТМЦ (робіт, послуг), податкових накладних, накладних, товаро - транспортних накладних, витягів з книги реєстрації довіреностей на отримання товарів, платіжних документів, оборотно-сальдових відомостей по рахунку 631, 361, 311, сертифікатів та інших документів з даного питання, які фіксують факти здійснення господарських операцій в паперовому вигляді які перебувають у володінні ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" (код ЄДРПОУ 37036886) що за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 82, офіс 256, для проведення судово-почеркознавчої експертизи.

Тимчасовий доступ до документів надати у формі вилучення оригіналів документів, які перебувають у володінні ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" (код ЄДРПОУ 37036886) що за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 82 офіс 256 в паперовому вигляді.

В решті вимог клопотання відмовити.

Визначити строк дії ухвали протягом одного місяця, який обрахувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя В.М. Карабань

Ухвала виготовлена в двох примірниках.

Перший примірник знаходиться в матеріалах судового провадження № 757/31052/18-к

Другий примірник оригіналу наданий слідчому Гега Р.В.

Копія - ТОВ "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" (код ЄДРПОУ 37036886)

Слідчий судя В.М. Карабань

Дата ухвалення рішення 26.06.2018
Зареєстровано 01.07.2018
Оприлюднено 01.07.2018

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону