Ухвала
від 09.07.2018 по справі 807/108/18
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про виправлення описок у судовому рiшеннi

09 липня 2018 рокум. Ужгород№ 807/108/18

Закарпатський окружний адміністративний суд в особі судді Луцович М.М. розглянувши в письмовому проваджені питання про виправлення описки в рішенні суду, що ухвалене в адміністративній справі за позовом Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області до Приватного підприємства "МІМ-2004" про стягнення суми податкового боргу, -

В С Т А Н О В И В:

Головне управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області звернулося до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Приватного підприємства "МІМ-2004" про стягнення суми податкового боргу в сумі 94500,51 грн.

19 березня 2018 року Закарпатський окружний адміністративний суд ухвалив рішення, яким позов Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області до Приватного підприємства "МІМ-2004" про стягнення суми податкового боргу - задоволено. Стягнуто з Приватного підприємства «МШ-2004» код ЄДРПОУ 32991493 із місцезнаходженням: 89600, Закарпатська область, м. Мукачеве, пров. Островського, буд.6, корпус «А» , кв. (офіс) 3, податковий борг у розмірі 94500,51грн. по платежу 51 18010400 «Податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, сплачується юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості» за рахунок коштів, що належать платнику податків на праві власності, в тому числі тих, які знаходяться на рахунках у банках.

Відповідно до статті 253 частини 1 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Згідно статті 253 частини 2 КАС України, зокрема питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків. Особливо це стосується резолютивної частини рішення. В резолютивній частині будь-яка описка має істотне значення, оскільки вона може утруднити виконання рішення.

Не є опискою граматичні помилки, які не спотворюють текст судового рішення та не призводять до його невірного сприйняття: неправильне розташування розділових знаків, невірні відмінки слів, застосування русизмів та діалектизмів тощо.

Як встановлено судом, за наслідком дослідження матеріалів справи № 807/108/18 було виявлено, що судом допущено описку в другому абзаці резолютивної частини рішення, а саме помилково зазначено невірне найменування відповідача, а саме Приватного підприємства «МШ-2004» , позаяк вірним найменуванням є Приватне підприємство МІМ -2004 , як це було зазначено судом у вступній, описовій, мотивувальній та першому абзаці резолютивної частини рішення.

Суд вважає за необхідне вказати, що висновки відображені в резолютивній частині повинні відповідати фактичним обставинам (фактам), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи та інші обставини, що були прийняті судом для правильного вирішення справи.

Судом було встановлено, що зазначена описка є технічною, допущеною під час виготовлення та проголошення рішення суду від 19 березня 2018 року.

За таких обставин, суд дійшов висновку про необхідність виправлення вищевказаної описки.

Керуючись статтями 241, 243, 248, 253 КАС України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Виправити описку, допущену в другому абзаці резолютивної частини рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 19 березня 2018 року, яке ухвалене в адміністративній справі № 807/108/18, а саме невірне найменування відповідача, Приватного підприємства «МШ-2004» , на вірне найменування Приватного підприємства МІМ -2004 .

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено КАС України. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями). Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або у разі розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції (з урахуванням особливостей, що встановлені Розділом VII КАС України (пункт 15.5)).

Суддя ОСОБА_1

СудЗакарпатський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення09.07.2018
Оприлюднено10.07.2018
Номер документу75170156
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —807/108/18

Ухвала від 09.07.2018

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Рішення від 19.03.2018

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Ухвала від 14.02.2018

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні