Справа № 755/8616/18
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"05" липня 2018 р. суддя Дніпровського районного суду міста Києва Чех Н.А., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Головного управління ДФС у м. Києві Державної фіскальної служби України, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого директором ТОВ СН-Рембуд ((код ЄДРПОУ 38649242), адреса: м. Київ, вул. Каховська, 71-А), ідентифікаційний номер НОМЕР_1, проживає: АДРЕСА_1
за вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163 -1 КпАП України,
в с т а н о в и в:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 107 від 30 травня 2018 року ОСОБА_1 вчинив правопорушення щодо ведення податкового обліку, а саме: порушив п.п. 44.1, 44.2 ст. 44, п. 134.1.1 пп. 134.1 ст. 134, п. 198.1 п. 198.3 ст. 198 ПК України, що відображено в акті перевірки від 30.05.2018 року № 362/26-15-14-02-04/38649242 за період серпень 2017 року.
В суді ОСОБА_1 вину не визнав, зазначив, що з висновком перевірки не згоден, та подана скарга на податкові повідомлення-рішення.
Відповідно до вимог ст. 245 КУпАП, завданням судді при розгляді справ про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом.
Згідно з вимогами ст. 280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що у зв'язку з тим, що оскаржуються дії податкової інспекції, їх рішення є неузгодженими, і фактично подія та склад адміністративного правопорушення на час розгляду справи в суді не встановлені.
За таких обставин, суд уважає, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163 -1 КУпАП, у зв'язку з чим провадження у справі слід закрити.
З огляду на викладене, суд приходить до висновку про відсутність події та складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163 -1 КУпАП у діях ОСОБА_1
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у випадку відсутності події і складу адміністративного правопорушення.
Таким чином, з урахуванням положень ст. 247 КУпАП, провадження у справі відносно ОСОБА_1 підлягає закриттю.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 163 -1 ч. 1, 247, 252, 283-285, 289, 291, 294 КпАП України,-
п о с т а н о в и в:
Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163 -1 КпАП України - закрити на підставі п. 1 ч. 1 ст. 247 КпАП України, у зв'язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення .
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови через Дніпровський районний суд м. Києва.
Суддя:
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 05.07.2018 |
Оприлюднено | 12.07.2018 |
Номер документу | 75214125 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Дніпровський районний суд міста Києва
Чех Н. А.