Придніпровський районний суд м.Черкаси
Справа № 711/650/13
Провадження № 6/711/87/18
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
10 липня 2018 року м. Черкаси
Придніпровський районний суд м. Черкаси в складі:
головуючого - судді Позарецької С.М.
при секретарі Семиволос І.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Черкаси цивільну справу за заявою товариства з обмеженою відповідальністю ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ФОРІНТ про заміну сторони виконавчого провадження, -
В С Т А Н О В И В :
Заявник товариство з обмеженою відповідальністю ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ФОРІНТ звернувся в Придніпровський районний суд м. Черкаси із заявою, в якій просить замінити сторону виконавчого провадження, а саме, замінити стягувача - публічне акціонерне товариство Райффайзен банк Аваль його правонаступником - товариством з обмеженою відповідальністю ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ФОРІНТ у виконавчому листі № 711/650/13-ц від 20 травня 2016 року, який виданий Придніпровським районним судом м. Черкаси на виконання рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 04 листопада 2015 року про стягнення боргу з ОСОБА_1
Між тим, до початку судового засідання - 09 липня 2018 року до суду від директора товариства з обмеженою відповідальністю ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ФОРІНТ ОСОБА_2, надійшла заява про залишення заяви про заміну сторони виконавчого провадження без розгляду.
В судове засідання особи, що беруть участь у розгляді справи не з'явилися, будучи належним чином повідомленими про дату, час та місце розгляду справи. Про причини неявки суду не повідомили.
Відповідно до положень ч. 3 ст. 442 ЦПК України, неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.
Враховуючи думку представника заявника, дослідивши письмові докази, наявні у матеріалах справи в їх сукупності, суд вважає, що заява про залишення заяви товариства з обмеженою відповідальністю ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ФОРІНТ про заміну сторони виконавчого провадження без розгляду, підлягає до задоволення.
Як передбачено ч. 9 ст. 10 ЦПК України, якщо спірні відносини не врегульовані законом, суд застосовує закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону), а за відсутності такого - суд виходить із загальних засад законодавства (аналогія права).
Відповідно до вимог п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Так, 09 липня 2018 року директор товариства з обмеженою відповідальністю ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ФОРІНТ подав до суду заяву про залишення заяви про заміну сторони виконавчого провадження, - без розгляду і вона прийнята судом.
Так, як передбачено ч. 3 ст. 13 ЦПК України, учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи, в інтересах яких заявлено вимоги, за винятком тих осіб, які не мають процесуальної дієздатності.
Отже, в даному випадку заявник скористався таким правом, що не суперечить вимогам процесуального законодавства і не порушує прав та інтересів будь-яких осіб.
Слід зазначити, що відповідно до ч. 2 ст. 257 ЦПК України, з урахуванням ч. 9 ст. 10 ЦПК України, особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
На підставі викладеного та, керуючись ст. ст. 4, 10, 13, 257, 258-261, 353-355, 442 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Заяву товариства з обмеженою відповідальністю ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ФОРІНТ (код ЄДРПОУ 40658146, місцезнаходження: ОСОБА_3Українки, буд. 34, оф. 212, м. Київ, 01133) про заміну сторони виконавчого провадження, - залишити без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття рішення суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду Черкаської області через Придніпровський районний суд м. Черкаси. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання. Учасник справи, якому ухвала не була вручена в день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.
Повне судове рішення складено 10 липня 2018 року.
Головуючий: ОСОБА_4
Суд | Придніпровський районний суд м.Черкас |
Дата ухвалення рішення | 10.07.2018 |
Оприлюднено | 18.07.2018 |
Номер документу | 75346346 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Придніпровський районний суд м.Черкас
Позарецька С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні