ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Київ
12.07.2018Справа № 910/3367/18
За позовом Національного авіаційного університету
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології"
про зобов'язання до державної реєстрації змін в установчих документах
Суддя Котков О.В.
Секретар судового засідання Кукота О.Ю.
Представники учасників справи:
від позивача - Шишов М.Ю. (представник за довіреністю);
від відповідача - не з'явилися.
В судовому засіданні 12 липня 2018 року, відповідно до положень ст.ст. 233, 240 Господарського процесуального кодексу України, було оголошено вступну та резолютивну частину рішення, повідомлено представника позивача, що повне рішення буде складено 26.07.2018 року.
СУТЬ СПОРУ:
22 березня 2018 року до Господарського суду міста Києва від Національного авіаційного університету (позивач) надійшла позовна заява № 06.03/079-ю від 20.03.2018 року до Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" (відповідач) в якій викладені позовні вимоги, щоб в судовому порядку:
- зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" (03058, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, код за ЄДРПОУ 38482396) здійснити державну реєстрацію змін в установчих документах Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" (код ЄДРПОУ 38669206) та відомостях, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у зв'язку із зміною складу Засновників та виходом Національного авіаційного університету (01132330) зі складу Засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" (код ЄДРПОУ 38482396).
Позовні вимоги обґрунтовані бездіяльністю відповідача щодо виключення позивача зі складу засновників ТОВ "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології", оскільки позивач вважається таким, що вийшов зі складу ТОВ "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" з моменту прийняття загальними зборами рішення про виключення засновника з Товариства на підставі його заяви про вихід, а саме з 30 травня 2017 р.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 27.03.2018 року у справі № 910/3367/18 позовну заяву № 06.03/079-ю від 20.03.2018 року Національного авіаційного університету до Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" про зобов'язання до державної реєстрації змін в установчих документах залишено без руху, надано Національному авіаційному університету строк до 19.04.2018 року для виправлення встановлених судом недоліків.
10 квітня 2018 року через відділ діловодства суду від Національного авіаційного університету надійшла заява № 06.03/118-ю від 05.04.2018 року "Про усунення недоліків позовної заяви".
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 20.04.2018 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження по справі № 910/3367/18, ухвалено розгляд справи здійснювати в порядку загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 15.05.2018р.
За ч. 4 ст. 233 Господарського процесуального кодексу України ухвали суду, які оформлюються окремим документом, постановляються в нарадчій кімнаті, інші ухвали суд може постановити, не виходячи до нарадчої кімнати.
Так, в підготовчому засіданні 15.05.2018 року судом постановлено ухвалу про закриття підготовчого провадження, яка занесена до протоколу судового засідання, та призначено справу № 910/3367/18 до судового розгляду по суті на 12.06.2018 року.
В судовому засіданні 12.06.2018 року судом оголошувалася перерва до 12.07.2018 року.
В судовому засіданні 12.07.2018 року представник позивача позовні вимоги підтримав та просив суд задовольнити позов.
Представник відповідача в судове засідання 12.07.2018 року не з'явився, про час та місце судового засідання був повідомлений належним чином. На адресу суду від відповідача відзиву на позов, клопотань, заяв тощо не надходило.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши всі представлені докази, Господарський суд міста Києва, -
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до преамбули та п. 5.1. статуту Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології", затвердженого протоколом № 1 від 27.12.2011 року загальних зборів засновників, учасниками (засновниками) зазначеного товариства, зокрема, є: Національний авіаційний університет з розміром частки у статутному капіталі 34%.
Згідно зі ст. 80 Цивільного кодексу України юридичною особою є організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку.
У відповідності до ч. 1 ст. 83 Цивільного кодексу України юридичні особи можуть створюватися у формі товариств, установ та в інших формах, встановлених законом.
Господарським товариством є юридична особа, статутний (складений) капітал якої поділений на частки між учасниками. Господарські товариства можуть бути створені у формі повного товариства, командитного товариства, товариства з обмеженою або додатковою відповідальністю, акціонерного товариства (ст. 113 Цивільного кодексу України).
Відповідно до ст. 1 Закону України "Про господарські товариства" господарським товариством є юридична особа, статутний (складений) капітал якої поділений на частки між учасниками. Господарськими товариствами цим Законом визнаються підприємства, установи, організації, створені на засадах угоди юридичними особами і громадянами шляхом об'єднання їх майна та підприємницької діяльності з метою одержання прибутку. До господарських товариств належать: акціонерні товариства, товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства, командитні товариства.
Положеннями ч. 2 ст. 83 Цивільного кодексу України визначено, що товариством є організація, створена шляхом об'єднання осіб (учасників), які мають право участі у цьому товаристві.
Положеннями ч. 1 ст. 89 Цивільного кодексу України визначено, що юридична особа підлягає державній реєстрації у порядку, встановленому законом. Дані державної реєстрації включаються до єдиного державного реєстру, відкритого для загального ознайомлення.
Відповідно до ст.1, 3 Закону України Про наукові парки науковий парк - юридична особа, що створюється з ініціативи вищого навчального закладу та/або наукової установи шляхом об'єднання внесків засновників для організації, координації, контролю процесу розроблення і виконання проектів наукового парку. Науковий парк створюється з метою розвитку науково-технічної та інноваційної діяльності у вищому навчальному закладі та/або науковій установі, ефективного та раціонального використання наявного наукового потенціалу, матеріально-технічної бази для комерціалізації результатів наукових досліджень і їх впровадження на вітчизняному та закордонному ринках.
Відповідно до ч. 1 ст. 100 Цивільного кодексу України учасники товариства мають право вийти з товариства, якщо інше не випливає із закону.
Згідно зі п. 3 ст. 116 Цивільного кодексу України учасники господарського товариства мають право у порядку, встановленому установчим документом товариства та законом вийти у встановленому порядку з товариства.
В ч. 1 ст. 148 Цивільного кодексу України (в редакції чинній на день прийняття рішення позивачем про вихід зі складу учасників відповідача) учасник товариства з обмеженою відповідальністю має право вийти з товариства, заявивши про це не пізніше ніж за три місяці до виходу, якщо інший строк не встановлений статутом. Справжність підпису на заяві про вихід з товариства підлягає нотаріальному засвідченню.
В підпунктах 4.7.1, 4.7.9 п. 4.7 статуту товариства встановлено, що засновники ТОВ "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" мають право добровільно вийти з ТОВ "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" на умовах і в порядку, визначених Статутом ТОВ "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології", із збереженням взаємних зобов'язань та укладених договорів з іншими суб'єктами господарювання. Виходити із складу "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" у встановленому порядку з урахуванням своїх поточних зобов'язань перед ТОВ "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" та його засновниками.
В свою чергу, статутом ТОВ "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" не встановлено іншого строку для виходу учасника з товариства.
Таким чином, право на вихід є безумовним правом учасника товариства з обмеженою відповідальністю, а відтак, учасник має право у будь-який час вийти з товариства з обмеженою відповідальністю незалежно від згоди інших учасників чи самого товариства з обмеженою відповідальністю.
21.03.2017 року Національним авіаційним університетом в особі Виконуючого обов'язки ректора Національного авіаційного університету Ісаєнка Володимира Миколайовича, на підставі ст. 148 Цивільного кодексу України, складено заяву до Загальних зборів засновників ТОВ "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології", в якій зазначено про вихід зі складу засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології". Вказана заява посвідчена приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Толочко Я.М. та зареєстровано в реєстрі за №128.
Відповідно до п. 10.7.1. статуту товариства засновники, що володіють не менш як 10 відсотками голосів, мають право вимагати скликання позачергових Загальних зборів Засновників у будь-який час і з будь-якого приводу, що стосується діяльності ТОВ Науковий парк Аерокосмічні інноваційні технології .
30.05.2017 року загальними зборами засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" прийнято рішення, оформлене протоколом № 2 задовольнити заяву Національного авіаційного університету про вихід зі складу засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" та виключити Національний авіаційний університет зі складу засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології". Доручено директору Товариства Добровольському Спартаку Валентиновичу вжити заходів щодо державної реєстрації нової редакції статуту Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" та державної реєстрації зміни складу засновників.
16.01.2018 року позивач надіслав на юридичну адресу відповідача заяву про вихід з товариства, що підтверджується описом вкладення у цінний лист №0305806743050 (копія міститься в матеріалах справи).
Як вбачається з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 20.03.2018 року, засновниками (учасниками) Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології", зокрема, є: Національний авіаційний університет, розмір внеску до статутного фонду 372,00 грн.
За твердженням позивача, він вважається таким, що вийшов зі складу ТОВ Науковий парк Аерокосмічні інноваційні технології з моменту прийняття загальними зборами рішення про виключення Засновника з Товариства на підставі його заяви про вихід, а саме з 30 травня 2017 р.
Позивач зазначає, що відповідачем було порушено його права на вихід зі складу учасників товариства, що стало підставою для звернення з даним позовом до суду, в якому позивач просить суд прийняти рішення, яким зобов'язати відповідача здійснити державну реєстрацію змін в установчих документах Товариства з обмеженою відповідальністю Науковий парк Аерокосмічні інноваційні технології та відомостях, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у зв'язку із зміною складу Засновників та виходом Національного авіаційного університету зі складу Засновників Товариства з обмеженою відповідальністю Науковий парк Аерокосмічні інноваційні технології .
Відповідно до ст. 4 Господарського процесуального кодексу України юридичні особи та фізичні особи - підприємці, фізичні особи, які не є підприємцями, державні органи, органи місцевого самоврядування мають право на звернення до господарського суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав та законних інтересів у справах, віднесених законом до юрисдикції господарського суду, а також для вжиття передбачених законом заходів, спрямованих на запобігання правопорушенням.
Захист цивільних прав - це передбаченні законом способи охорони цивільних прав у разі їх порушення чи реальної небезпеки такого порушення.
Під способами захисту суб'єктивних цивільних прав розуміють закріплені законом матеріально-правові заходи примусового характеру, за допомогою яких проводиться поновлення (визнання) порушених (оспорюваних) прав та вплив на правопорушника.
Звертаючись до суду, позивач самостійно обирає спосіб захисту, передбачений ч. 2 ст. 16 Цивільного кодексу України та ст. 20 Господарського кодексу України.
Відповідно до ч. 2 ст. 16 Цивільного кодексу України способами захисту цивільних прав та інтересів можуть бути: 1) визнання права; 2) визнання правочину недійсним; 3) припинення дії, яка порушує право; 4) відновлення становища, яке існувало до порушення; 5) примусове виконання обов'язку в натурі; 6) зміна правовідношення; 7) припинення правовідношення; 8) відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди; 9) відшкодування моральної (немайнової) шкоди; 10) визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб.
Норми ст. 16 Цивільного кодексу України кореспондуються з положеннями ст. 20 Господарського кодексу України, якими визначено, що права та законні інтереси зазначених суб'єктів захищаються шляхом: визнання наявності або відсутності права; визнання недійсними господарських угод; відновлення становища; припинення дій; присудження до виконання обов'язку в натурі; відшкодування збитків; застосування штрафних і оперативно-господарських санкцій; установлення, зміни та припинення господарських правовідносин.
Вищезазначеними нормами не передбачено таких способів захисту прав, як вважати учасника товариства таким, що вийшов зі складу учасників товариства з дати, визначеної позивачем.
Слід зазначити про те, що предметом позову може бути матеріально-правова чи немайнова вимога позивача до відповідача, відносно якої суд повинен прийняти рішення.
Захист майнового або немайнового права чи законного інтересу відбувається шляхом прийняття судом рішення про примусове виконання відповідачем певних дій або зобов'язання утриматися від їх вчинення.
Суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом.
Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 20 Господарського процесуального кодексу України справи у спорах, що виникають з корпоративних відносин, в тому числі у спорах між учасниками (засновниками, акціонерами, членами) юридичної особи або між юридичною особою та її учасником (засновником, акціонером, членом), у тому числі учасником, який вибув, пов'язані зі створенням, діяльністю, управлінням або припиненням діяльності такої юридичної особи, крім трудових спорів.
Відповідно до ст. ст. 41, 59 Закону України "Про господарські товариства" до компетенції загальних зборів належить внесення змін до статуту товариства, виключення учасника з товариства.
Відповідно до п. 28 постанови Пленуму Верховного суду України "Про практику розгляду судами корпоративних спорів" № 13 від 24 жовтня 2008 року учасник товариства з обмеженою відповідальністю вправі у будь-який час вийти з товариства незалежно від згоди інших учасників та самого товариства. Вихід зі складу учасників товариства не пов'язується ні з рішенням зборів учасників, ні з внесенням змін до установчих документів товариства. У зв'язку з цим моментом виходу учасника з товариства є дата подачі ним заяви про вихід відповідній посадовій особі товариства або вручення заяви цим особам органами зв'язку. Положення установчих документів, які обмежують чи забороняють право на вихід учасника з товариства, є незаконними.
В постанові Пленуму Верховного суду України "Про практику розгляду судами корпоративних спорів" від 24 жовтня 2008 року № 13 зазначено, що суди не вправі вносити зміни до статуту товариства у зв'язку з тим, що це належить до виключної компетенції загальних зборів товариства.
Таким чином, приведення у відповідність статутних документів відповідача у зв'язку з виходом позивача зі складу учасників товариства передбачає відповідні зміни до статуту товариства, які повинні бути затверджені на загальних зборах учасників товариства, що є реалізацією своїх корпоративних прав учасників товариства та не можуть бути способами захисту таких прав у суді, оскільки суди не вправі вносити зміни до установчих документів товариства - вирішення цього питання не належить до компетенції суду і означало б втручання у внутрішню діяльність товариства.
Підставою для виходу з товариства з обмеженою відповідальністю є заява учасника, подана відповідній посадовій особі товариства або за наявності доказів вручення заяви цим особам органами зв'язку.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (в редакції чинній на день прийняття рішення позивачем про вихід зі складу учасників відповідача) державна реєстрація юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців (далі - державна реєстрація) - офіційне визнання шляхом засвідчення державою факту створення або припинення юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, засвідчення факту наявності відповідного статусу громадського об'єднання, професійної спілки, її організації або об'єднання, політичної партії, організації роботодавців, об'єднань організацій роботодавців та їхньої символіки, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, про юридичну особу та фізичну особу - підприємця, а також проведення інших реєстраційних дій, передбачених цим Законом.
Згідно із п. 10 ч. 4 ст. 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (в редакції чинній на день прийняття рішення позивачем про вихід зі складу учасників відповідача) для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи, подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про вихід із складу засновників (учасників) та/або заява фізичної особи про вихід із складу засновників (учасників).
Як вже було встановлено судом, у відповідності до статуту Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології", затвердженого протоколом № 1 від 27.12.2011 року загальних зборів засновників, Національний авіаційний університет є учасником (засновником) Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології", з розміром частки у статутному капіталі 34%.
Як вбачається з матеріалів справи, 21.03.2017 року Національним авіаційним університетом в особі Виконуючого обов'язки ректора Національного авіаційного університету Ісаєнка Володимира Миколайовича, на підставі ст. 148 Цивільного кодексу України, складено заяву до Загальних зборів засновників ТОВ "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології", в якій зазначено про вихід зі складу засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології". Вказана заява посвідчена приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Толочко Я.М. та зареєстровано в реєстрі за №128.
Матеріалами справи підтверджується, що 30.05.2017 року відбулися загальні збори засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" на яких було прийнято рішення, оформлене протоколом № 2, задовольнити заяву Національного авіаційного університету про вихід зі складу засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" та виключити Національний авіаційний університет зі складу засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології". Доручено директору Товариства Добровольському Спартаку Валентиновичу вжити заходів щодо державної реєстрації нової редакції статуту Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" та державної реєстрації зміни складу засновників.
Судом встановлено, що 16.01.2018 року позивач надіслав на юридичну адресу відповідача заяву про вихід з товариства, що підтверджується описом вкладення у цінний лист №0305806743050.
Тоді як, з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 20.03.2018 року вбачається, що засновниками (учасниками) Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології", зокрема, є: Національний авіаційний університет, розмір внеску до статутного фонду 372,00 грн.
Згідно зі ст. 7 Закону України "Про господарські товариства" зміни, які сталися в установчих документах товариства і які підлягають державній реєстрації у порядку, визначеному Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань". Частина 2 статті 7 цього ж Закону визначає, що товариство зобов'язане протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення про внесення змін до установчих документів повідомити орган, що провів реєстрацію, для внесення необхідних змін до державного реєстру.
За змістом п. 28 постанови Пленуму Верховного Суду України від 24.10.2008 року №13 Про практику розгляду судами корпоративних спорів у разі, якщо товариство не вчиняє дії у зв'язку з поданням учасником заяви про вихід з товариства (не вирішується питання про внесення змін до установчих документів товариства, про їх державну реєстрацію), учасник товариства вправі звернутися до господарського суду з позовом про зобов'язання товариства до державної реєстрації змін в установчих документах товариства у зв'язку зі зміною у складі учасників товариства на підставі статті 7 Закону України Про господарські товариства .
Отже, відповідач не виконав своїх зобов'язань щодо проведення реєстрації змін до установчих документів, що відбулися в зв'язку з виходом одного з учасників, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 20.03.2018 року містять відомості про те, що позивач є учасником товариства, тобто відповідачем порушено безумовне право позивача, як учасника товариства, на вихід зі складу учасників.
Таким чином, бездіяльність відповідача в частині здійснення державної реєстрації змін до установчих документів, пов'язаних із зміною складу учасників відповідача, порушує права позивача.
За ст. 76 Господарського процесуального кодексу України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.
Обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування (ст. 77 Господарського процесуального кодексу України).
Згідно ст. 78 Господарського процесуального кодексу України достовірними є докази, на підставі яких можна встановити дійсні обставини справи.
Відповідно до ст. 79 Господарського процесуального кодексу України достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.
Статтею 86 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Відповідач під час розгляду справи не надав суду жодних доказів, які б спростовували заявлені позовні вимоги та свідчили про відсутність у нього обов'язку провести державну реєстрацію змін до установчих документів, пов'язаних із зміною складу учасників товариства.
Враховуючи вищевикладене, оцінивши подані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на повному, всебічному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог.
Судові витрати позивача по сплаті судового збору в сумі 1762,00 грн. відповідно до положень статті 129 Господарського процесуального кодексу України покладаються на відповідача.
Керуючись ст.ст. 73, 86, 129, 219, 233, 236, 238, 241 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва, -
В И Р І Ш И В:
1. Позов задовольнити повністю.
2. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю Науковий парк Аерокосмічні інноваційні технології (03058, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, код за ЄДРПОУ 38482396) здійснити державну реєстрацію змін в установчих документах Товариства з обмеженою відповідальністю Науковий парк Аерокосмічні інноваційні технології (код ЄДРПОУ 38669206) та відомостях, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у зв'язку із зміною складу Засновників та виходом Національного авіаційного університету (01132330) зі складу Засновників Товариства з обмеженою відповідальністю Науковий парк Аерокосмічні інноваційні технології (код ЄДРПОУ 38482396).
3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Науковий парк "Аерокосмічні інноваційні технології" (код ЄДРПОУ 38482396, адреса: 03058, м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1), з будь-якого рахунку, виявленого державним виконавцем під час виконання рішення суду, на користь Національного авіаційного університету (код ЄДРПОУ 01132330, адреса: 03058, м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1), на будь-який рахунок, виявлений державним виконавцем під час виконання рішення суду, судовий збір - 1762,00 грн. (одна тисяча сімсот шістдесят дві гривні).
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складено 26.07.2018р.
Суддя О.В. Котков
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 12.07.2018 |
Оприлюднено | 26.07.2018 |
Номер документу | 75499894 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Котков О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні