АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В АЛ А
26 липня 2018 року
м. Харків
справа № 641/3594/17
провадження № 22-ц/790/ 3360 /18
провадження № 22-ц/790/ 3410 /18
Апеляційний суд Харківської області у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючого Кругової С.С.,
суддів Маміної О.В., Пилипчук Н.П.,
розглянувши клопотання уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ ВБР про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Експрес - Фінанс до ОСОБА_1 , уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ ВБР Міхно Сергія Семеновича, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Некстджен Фінанс та Товариство з обмеженою відповідальністю науково виробниче підприємство Пакс про визнання недійсними договорів відступлення прав вимоги, за апеляційною скаргою адвоката Петросян Артема Грантовича, який діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Експрес - Фінанс на рішення Комінтернівського районного суду міста Харкова від 4 квітня 2018 року,-
в с т а н о в и в :
Рішенням Комінтернівського районного суду міста Харкова від 4 квітня 2018 року у задоволенні позову відмовлено.
Не погоджуючись з рішенням суду представник Мирось С.В., який діє в інтересах ТОВ Фінансова компанія Експрес - Фінанс звернувся з апеляційною скаргою.
Електронною поштою 25 липня 2018 року до Апеляційного суду Харківської області надійшло клопотання від представника ПАТ ВБР Малюги В.М. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, яке просить забезпечити їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у Апеляційному суді Київської області, або інших судах м. Києва, що знаходиться за адресою по вул. Володимирській, 15 , у м. Київ, 01601.
Відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Для забезпечення швидкого та ефективного відправлення правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків апеляційного розгляду справи, судова колегія вважає за необхідне призначити до розгляду дану справу, шляхом проведення судових засідань в режимі відеоконференції.
На підставі зазначеного, керуючись ст. 212 ЦПК України, -
у х в а л и в :
Призначити справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Експрес - Фінанс до ОСОБА_1 , уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ ВБР Міхно Сергія Семеновича, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Некстджен Фінанс та Товариство з обмеженою відповідальністю науково виробниче підприємство Пакс про визнання недійсними договорів відступлення прав вимоги, за апеляційною скаргою адвоката Петросян Артема Грантовича, який діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Експрес - Фінанс на рішення Комінтернівського районного суду міста Харкова від 4 квітня 2018 року, апеляційним судом в судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні Апеляційного суду Київської області , що знаходиться за адресою по вул.Володимирській, 15, у м. Київ, 01601 на 10 год . 30 хв . 6 серпня 2018 року у залі судових засідань .
Доручити забезпечення проведення відеоконференції Апеляційному суду Київської області .
У судове засідання викликати учасників процесу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями, в силу ст. 389 ЦПК України оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий С.С. Кругова
Судді О.В. Маміна
Н.П. Пилипчук
Суд | Апеляційний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 26.07.2018 |
Оприлюднено | 01.08.2018 |
Номер документу | 75574075 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Харківської області
Кругова С. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні