Герб України

Ухвала від 31.07.2018 по справі 909/611/18

Господарський суд івано-франківської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 909/611/18

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

31.07.2018

м. Івано-Франківськ

Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Шкіндера П.А. , секретар судового засідання Михайлюк А.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: Приватне підприємство "Аперо",

с.Купка,Глибоцький район, Чернівецька область,60425

до відповідача: Приватне підприємство "ВіеС Груп"

вул.Пекарська, буд.2,м.Калуш, Івано-Франківська область,77300

про стягнення заборгованості в сумі 98 869 грн 28 к.

Представники сторін в судове засідання не з"явилися.

ВСТАНОВИВ:

До Господарського суду Івано-Франківської області подано позов Приватного підприємства "Аперо" до Приватного підприємства "ВіеС Груп" про стягнення заборгованості в сумі 98 869 грн 28 к.

Ухвалою Господарського суду Івано-Франківської області від 11.07.2018 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено розгляд справи по суті на 31.07.2018.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, однак надіслав заяву (від 30.07.18 вх.№11572/18) про розгляд справи без участі повноважного представника. Крім того, у даному клопотанні позивач зазначив, що позовні вимоги підтримує в повному обсязі.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, витребуваних доказів не подав, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином.

Відповідно до положень Господарського процесуального кодексу України, суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу.

          Про відкладення розгляду справи постановляється ухвала (частина 8 статті 202 Господарського процесуального кодексу України).

          Враховуючи наведене, суд дійшов висновку про відкладення розгляду справи в судовому засіданні.

          Керуючись статтями 202, 234, 235, 252 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:          

          

Відкласти розгляд справи на 25.09.2018 о 10:40 год.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76000; корпус 1, зал судових засідань № 12.

Сторонам письмові докази подати суду у відповідності до вимог ст. 80 Господарського процесуального кодексу України.

Суд зазначає, що у разі надсилання електронних документів без електронного цифрового підпису та факсограми необхідно надсилати також оригінал документа в паперовій формі (п.1.5.17 Інструкції з діловодства в господарських судах України затвердженої наказом Державної судової адміністрації України № 28 від 20.02.2013).

Копію ухвали направити сторонам у відповідності до ст. 242 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду (ст.ст. 235, 255 ГПК України).

Суддя                                                             Шкіндер П.А.          

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі “Судова влада України”, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі: http://court.gov.ua/fair/sud5010/

Веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/

Веб-адреса Господарського суду Івано-Франківської області: http://if.arbitr.gov.ua/sud5010/

e-mail суду: inbox@if.arbitr.gov.ua. Інформація за тел.: (0342) 55-94-88

Звернути увагу, що учасники справи можуть отримувати процесуальні документи в електронному вигляді. Для цього необхідно зареєструватись в системі, розміщеній на офіційному веб-порталі "Судова влада України" (https://e-court.mail.gov.ua/?_task=login&_action=plugin.registration_rules) та подати до суду заявку для отримання процесуальних документів в електронному вигляді.

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення31.07.2018
Оприлюднено06.08.2018
Номер документу75628797
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —909/611/18

Рішення від 25.09.2018

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Шкіндер П.А.

Ухвала від 31.07.2018

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Шкіндер П.А.

Ухвала від 11.07.2018

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Шкіндер П.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні