Номер справи 220/1745/18
Номер провадження2/220/678/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про відкриття провадження у цивільній справі
02 серпня 2018 року смт Велика Новосілка Донецької області
Суддя Великоновосілківського районного суду Донецької області Яненко Г.М., розглянувши матеріали за позовом ОСОБА_1 (вул. Григорія Балжи, буд.134, с. Красна Поляна, Великоновосілківського району Донецької області) в особі представника позивача ОСОБА_2 (АДРЕСА_1) до відповідачів виконкому Краснополянської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області (вул. Григорія Балжи, буд. 60, с. Красна Поляна, Великоновосілківського району Донецької області), ОСОБА_3 (вул. Набережна, буд.92, с. Красна Поляна, Великоновосілківського району Донецької області), ОСОБА_4 (вул. Набережна, буд.92, с. Красна Поляна, Великоновосілківського району Донецької області) про визнання права власності на нерухоме майно,
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 в особі представника позивача ОСОБА_2 до відповідачів виконкому Краснополянської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання права власності на нерухоме майно.
Вимоги позивача мотивовано неможливістю розпоряджатися належним їй нерухомим майном - 46/100 частин будівлі автогаражу автомайстерень розташованої за адресою: Донецька область, Великоновосілківський район село Красна Поляна, вулиця Григорія Балжи, 66 В, через відсутність правовстановлюючих документів.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. 175, 177 ЦПК України, в зв'язку з чим може бути призначена до судового розгляду в загальному провадженні.
Керуючись ст.ст. 175, 177, 187, 260 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 в особі представника позивача ОСОБА_2 до відповідачів виконкому Краснополянської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання права власності на нерухоме майно.
Призначити судовий розгляд в загальному провадженні на 19 жовтня 2018 року на 11 год. 00 хв. у приміщенні Великоновосілківського районного суду Донецької області.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Направити відповідачу копію позову з додатками.
Запропонувати відповідачу у строк до 15 днів з дати отримання ухвали про відкриття провадження направити суду та позивачу відзив на позов, докази на підтвердження викладеного у ньому.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається http://vk.dn.court.gov.ua.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у 15 денний строк безпосередньо до суду апеляційної інстанції, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Г.М. Яненко
Суд | Великоновосілківський районний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 02.08.2018 |
Оприлюднено | 05.08.2018 |
Номер документу | 75666068 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Великоновосілківський районний суд Донецької області
Яненко Г. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні