У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03.08.2018 Справа №607/14827/18
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Сливка Л.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 до громадської організації ТУРИСТИЧНА АСОЦІАЦІЯ ТЕРНОПІЛЛЯ про визнання рішень загальних зборів недійсними,
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 02 серпня 2018 року подав до суду позов до відповідача громадської організації ТУРИСТИЧНА АСОЦІАЦІЯ ТЕРНОПІЛЛЯ , у якому просить визнати недійсним рішення загальних зборів громадської організації ТУРИСТИЧНА АСОЦІАЦІЯ ТЕРНОПІЛЛЯ від 24 квітня 2018 року та визнати недійсним рішення позачергових загальних зборів громадської організації ТУРИСТИЧНА АСОЦІАЦІЯ ТЕРНОПІЛЛЯ від 05 липня 2018 року.
Одночасно із поданням позову позивач ОСОБА_1 подав до суду заяву про забезпечення позову шляхом заборони проведення загальних зборів громадської організації ТУРИСТИЧНА АСОЦІАЦІЯ ТЕРНОПІЛЛЯ до вирішення справи по суті та ухвалення рішення.
Оглянувши подану заяву про забезпечення позову та проаналізувавши матеріали справи, суд приходить до висновку, що вказана заява про забезпечення позову підлягає поверненню заявнику.
Відповідно до ч. 1 ст. 153 ЦПК України, заява про забезпечення позову розглядається судом не пізніше двох днів з дня її надходження без повідомлення учасників справи (учасників третейського (арбітражного) розгляду).
Згідно ч.1 ст.151 ЦПК України заява про забезпечення позову подається в письмовій формі, підписується заявником і повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; повне найменування або ім'я заявника, його місцезнаходження або місце проживання чи перебування, поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДР підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв'язку та адресу електронної пошти, за наявності; предмет позову та обгрунтування необхідності забезпечення позову; захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обгрунтуванням його необхідності; ціну позову, про забезпечення якого просить заявник; пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Всупереч п. 6 ч. 1 ст. 151 ЦПК України у вказаній заяві про забезпечення позову не зазначено пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення.
Крім цього, не наведено обґрунтувань необхідності застосування обраного заходу забезпечення позову.
Згідно із ч. 9 ст. 153 ЦПК України, суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
З огляду на зазначені обставини, суддя приходить до переконання, що заява про забезпечення позову підлягає поверненню заявнику.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 149-153, 261, 353, Цивільного процесуального кодексу України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 до громадської організації ТУРИСТИЧНА АСОЦІАЦІЯ ТЕРНОПІЛЛЯ про визнання рішень загальних зборів недійсними - повернути заявнику.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня його проголошення.
Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Тернопільської області.
Головуючий суддяОСОБА_2
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 03.08.2018 |
Оприлюднено | 05.08.2018 |
Номер документу | 75682461 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Сливка Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні