У Х В А Л А
про виправлення описки
м. Вінниця
14 серпня 2018 р. Справа № 802/495/17-а
Вінницький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді: Альчука Максима Петровича,
розглянувши у письмовому провадженні заяву про виправлення описки у справі
за позовом: Головного управління ДФС у Вінницькій області
до: приватного підприємства "Газмонтаж КЛМ"
про: стягнення податкового боргу
ВСТАНОВИВ:
До Вінницького окружного адміністративного суду звернулось Головне управління ДФС у Вінницькій області з адміністративним позовом до приватного підприємства "Газмонтаж КЛМ" про стягнення податкового боргу.
Постановою суду від 15.05.2017 року адміністративний позов задоволено.
На адресу суду надійшла заява представника позивача про виправлення описки в рішенні суду, вказавши назву податку "єдиний податок з юридичних осіб" замість "орендна плата".
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи той факт, що у вступній та описовій частинах рішення суду від 15.05.2017 року допущено помилку, суд приходить до висновку, що допущена помилка підлягає виправленню
Керуючись ст.ст. 248, 253, 256 КАС України, суд -
УХВАЛИВ:
Заяву позивача задовольнити.
Виправити помилку, допущену у вступній та описовій частинах постанови Вінницького окружного адміністративного суду від 15.05.2017 року, зазначивши: "єдиний податок з юридичних осіб".
Ухвалу суду про внесення виправлень може бути оскаржено.
Згідно ст. 295 КАС України апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Альчук Максим Петрович
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.08.2018 |
Оприлюднено | 21.08.2018 |
Номер документу | 75923691 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Альчук Максим Петрович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Альчук Максим Петрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні