Справа № 272/1083/18
Провадження № 2/272/592/18
УХВАЛА
про залишення заяви без руху
17 серпня 2018 року
Суддя Андрушівського районного суду Житомирської області Палазюк В.М. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Каменівської сільської ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася до суду з позовом в якому просить суд визначити їй додатковий строк для прийняття спадщини, а саме земельної ділянки та іншого майна, після смерті матері ОСОБА_2, яка померла 27.12.2012 року, зазначаючи при цьому що вона захворіла, а тому не мала змоги звернутися з заявою про прийняття спадщини. Вважає дану причину поважною, а тому просить позов задовольнити.
Дана заява підлягає залишенню без руху, як така, що не відповідає вимогам ст. ст. 175, 177 ЦПК України.
Зокрема, згідно вимог ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити: виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви;
Позивач в позовній заяві зазначає, що є спадкоємцем за законом, родинні відносини підтверджуються, однак у свідоцтві про народження позивачки її матір"ю записана ОСОБА_3, а не Яківна. В тексті позовної заяви позивач зазначає, що мала намір на початку червня 2012 року звернутися з заявою про прийняття спадщини, однак на той момент ОСОБА_2 була жива. До матеріалів справи приєднано постанову про відмову у вчиненні нотаріальної дії приватного нотаріуса ОСОБА_4, в якій зазначено, що ОСОБА_2 померла 27.12.2008 року, а матеріали справи містять свідоцтво про смерть згідно якого ОСОБА_2 померла 27.12.2012 року, однак згідно ст. 177 ч. 5 ЦПК України позивач зобов"язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких грунтуються позовні вимоги.
Згідно ч. ч. 1, 2 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. Згідно ч. 3 ст. 185 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Оскільки подана позовна заява не відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України, суд вважає, що позовну заяву відповідно до вимог ст. 185 ЦПК України необхідно залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків та розбіжностей.
Керуючись ст. 185 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Каменівської сільської ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення зазначених недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання позивачем даної ухвали, інакше заява буде вважатися не поданою та повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:ОСОБА_5
Суд | Андрушівський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 17.08.2018 |
Оприлюднено | 21.08.2018 |
Номер документу | 75952958 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Андрушівський районний суд Житомирської області
Палазюк В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні