ПАВЛОГРАДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 185/6919/18

Провадження № 1-кс/185/1680/18

У Х В А Л А

22 серпня 2018 року м. Павлоград Дніпропетровської області

Слідчий суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Гаврилов В.А. ,

при секретарі Чичман І.В.

за участю слідчого Шуть Т.М., прокурора Мінарського Є.І.,

розглянувши клопотання слідчого СВ Павлоградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області ,по кримінальному провадженню, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12018040370001752 від 18.08.2018 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України,-

В С Т А Н О В И В:

До суду надійшло клопотання про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів які перебувають у володінні Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Суд дослідивши матеріали справи приходить до такого.

В провадженні СВ Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області перебуває кримінальне провадження № 12018040370001752 від 18.08.2018 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України.

Службові особи ТОВ Спецдоррембуд (ЄДРПОУ 40196224), діючи з метою привласнення державних грошових коштів, під час виконання робіт з капітального ремонту частини дороги по вул. Калинова від вул. Папаніна до вул. Осипенко с. Булахівка Павлоградського району Дніпропетровської областів та капітального ремонту дороги по вул. Широкій с. Межиріч Павлоградського району Дніпропетровської області, здійснили завищення об'ємів виконаних робіт з капітального ремонту дороги.

Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням здійснюється Павлоградською місцевою прокуратурою.

Під час проведення досудового розслідування кримінального провадження встановлено наступне.

08.02.2018 між Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА в особі директора ОСОБА_1 (замовник) та товариством з обмеженою відповідальністю СПЕЦДОРРЕМБУТ в особі директора ОСОБА_2 (Генеральний підрядник) було укладено договір підряду № 37 на виконання робіт по об'єкту Капітальний ремонт частини дороги по вул. Калинова від вул. Папаніна до вул. Осипенко в с. Булахівка Павлоградського району Дніпропетровської області , відповідно до умов якого підрядник зобов'язується виконати роботи, в обумовлений строк у відповідності до технічних вимог і кошторисної документації, будівельних норм та правил.

Додатковою угодою № 1 від 18.07.2018 у зв'язку зі збільшенням обсягів фінансування у 2018 році, на підставі розпорядження голови облдержадміністрації внесені зміни до Договору від 08.02.2018 року, якими збільшено ціни на виконання вищевказаних робіт.

Крім того, 26.02.2018 між Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА в особі в.о. директора Департаменту ОСОБА_3 та товариством з обмеженою відповідальністю СПЕЦДОРРЕМБУТ в особі директора ОСОБА_2 (Генеральний підрядник) було укладено договір підряду № 61 на виконання робіт по об'єкту Капітальний ремонт дороги по вул. Широкій від буд. № 5 до буд. 35 в с. Межиріч Павлоградського району Дніпропетровської області .

Додатковою угодою № 2 від 14.05.2018 у зв'язку зі збільшенням обсягів фінансування у 2018 році, на підставі розпорядження голови облдержадміністрації внесені зміни до Договору від 26.02.2018 року, якими збільшено ціни на виконання вищевказаних робіт.

В технічних завданнях до тендерної документації та договорів було зазначено: Улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основи із щебеню ; Щебінь із природного каменю для будівельних робіт, фракція 20-40 мм кількість, та інші позиції улаштування з використанням щебеню та шлаку .

Виїздом на місце виконання робіт, а саме вул. Калінова від вул. Папаніна до вул. Осипенко с. Булахівка та вул. Широка с. Межиріч встановлено, що під час виконання робіт з капітального ремонту дороги, улаштування підстильних та вирівнювальних шарів не здійснювалось, щебінь та шлак не укладались.

В ході досудового розслідування вказаного кримінального провадження встановлено, що фактично роботи по об'єктам Капітальний ремонт дороги по вул. Широкій від буд. № 5 до буд. 35 в с. Межиріч Павлоградського району Дніпропетровської області та Капітальний ремонт частини дороги по вул. Калинова від вул. Папаніна до вул. Осипенко в с. Булахівка Павлоградського району Дніпропетровської області , не виконано в тих обсягах, які відображено в акті приймання виконаних будівельних робіт ф.КБ-2в, що свідчить про умисні дії службових осіб Департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДАта ТОВ Спецдоррембуд щодо привласнення грошових коштів шляхом складання завідомо неправдивих офіційних документів.

В ході досудового розслідування виникла необхідність в отриманні документів, що підтверджують фактичне виконання робіт по вищевказаним об'єктам, період проведення вказаних робіт та інші, що дадуть змогу прийняти законне та обґрунтоване рішення щодо наявності або відсутності у діях службових осіб Департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА (ЄДРПОУ 38598277) та ТОВ Спецдоррембуд (ЄДРПОУ 40196224) ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 КК України.

Виникла необхідність в отриманні оригіналів документів, що мають значення для повного, об'єктивного та всебічного дослідження усіх обставин скоєння вказаного кримінального правопорушення, у зв'язку з чим виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу з можливістю вилучення оригіналів документів у Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ЄДРПОУ 38598277), розташованої за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, буд. 2,

Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Викладене приводить суд до висновку , що клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 93, 159,167, 309 КПК України, слідчий суддя,

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання - задовольнити .

Надати слідчому СВ Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області капітану поліції ОСОБА_4 на отримання тимчасового доступу до документів, які перебувають у володінні Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ЄДРПОУ 38598277), розташованого за адресою: пр. Олександра Поля, 2, м. Дніпро, а саме до завірених належним чином копій документів:

- статутних документів Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації; положення про Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації;

- наказу про призначення на посаду директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації - ОСОБА_1 та його посадової інструкції;

- довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України та структурних підрозділів (у разі їх наявності) і підтверджуючі документи щодо системи оподаткування (загальна система, єдиний податок, фіксований податок) Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

а також до оригіналів наступних документів:

- договір № 37 від 08.02.18 між Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА в особі директора ОСОБА_1 (замовник) та товариством з обмеженою відповідальністю СПЕЦДОРРЕМБУТ в особі директора ОСОБА_2 (Генеральний підрядник) на виконання робіт по об'єкту Капітальний ремонт частини дороги по вул. Калинова від вул. Папаніна до вул. Осипенко в с. Булахівка Павлоградського району Дніпропетровської області , з усіма додатками, додаткові угоди до них, акти виконаних робіт з додатками (КБ-2в, КБ-3), акти прийому передачі товарно-матеріальних цінностей, прибутково-видаткові накладні на придбання/постачання ТМЦ, податкових накладних, рахунки-фактури, платіжних доручень, товарно-транспортних накладних, доручень на отримання ТМЦ, платіжні документи, банківські виписки, довідок про дебіторську та кредиторську заборгованість, які були поставлені/виконані/надані на виконання вказаного договору;

- договір № 61 від 26.02.18 між Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА та товариством з обмеженою відповідальністю СПЕЦДОРРЕМБУТ на виконання робіт по об'єкту Капітальний ремонт дороги по вул. Широкій від буд. № 5 до буд. 35 в с. Межиріч Павлоградського району Дніпропетровської області , з усіма додатками, додаткові угоди до них, акти виконаних робіт з додатками (КБ-2в, КБ-3), акти прийому передачі товарно-матеріальних цінностей, прибутково-видаткові накладні на придбання/постачання ТМЦ, податкових накладних, рахунки-фактури, платіжних доручень, товарно-транспортних накладних, доручень на отримання ТМЦ, платіжні документи, банківські виписки, довідок про дебіторську та кредиторську заборгованість, які були поставлені/виконані/надані на виконання вказаного договору;

- акти на приховані роботи, накладні на матеріальні ресурси, подорожні листи, закази-наряди, сертифікати відповідності на використані будівельні матеріали по вказаним об'єктам;

- проектно-кошторисну документацію за об'єктами на виконання робіт по проекту Капітальний ремонт частини дороги по вул. Калинова від вул. Папаніна до вул. Осипенко в с. Булахівка Павлоградського району Дніпропетровської області та по проекту Капітальний ремонт дороги по вул. Широкій від буд. № 5 до буд. 35 в с. Межиріч Павлоградського району Дніпропетровської області ;

- договори щодо здійснення технічного, авторського та іншого нагляду по об'єктам: Капітальний ремонт частини дороги по вул. Калинова від вул. Папаніна до вул. Осипенко в с. Булахівка Павлоградського району Дніпропетровської області , та об'єкту Капітальний ремонт дороги по вул. Широкій від буд. № 5 до буд. 35 в с. Межиріч Павлоградського району Дніпропетровської області , та інших товарів, робіт, послуг, які були поставлені (надані) по вказаним договорам;

- документацію по проведенню конкурсних (публічних) торгів, їх результатів по предмету закупівлі Капітальний ремонт частини дороги по вул. Калинова від вул. Папаніна до вул. Осипенко в с. Булахівка Павлоградського району Дніпропетровської області та Капітальний ремонт дороги по вул. Широкій від буд. № 5 до буд. 35 в с. Межиріч Павлоградського району Дніпропетровської області , тендерну документацію на проведення відкритих торгів та проектно-кошторисну документацію за вказаними об'єктами, дефектні акти, технічне завдання.

Ухвала діє строком 30 днів.

У разі невиконання даної ухвали слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя : В. А. Гаврилов

Зареєстровано 23.08.2018
Оприлюднено 23.08.2018
Дата набрання законної сили 22.08.2018

Судовий реєстр по справі 185/6919/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 14.08.2019 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 26.07.2019 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 24.01.2019 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 17.12.2018 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 14.12.2018 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 07.12.2018 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 26.10.2018 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 08.10.2018 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 22.08.2018 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 22.08.2018 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону