Ухвала
від 28.08.2018 по справі 500/85/18
ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 500/85/18

Провадження № 2/500/1318/18

УХВАЛА

28 серпня 2018 року Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

в складі: головуючого - судді Присакар О.Я.,

за участю: секретаря судового засідання - Сирбу Г.В.,

представника позивача та третьої особи державного підприємства Адміністрація морських портів України - ОСОБА_1., відповідачів - ОСОБА_2, ОСОБА_3,представника відповідача ОСОБА_4 міського голови ОСОБА_5 та третьої особи виконавчого комітету ОСОБА_4 міської ради - ОСОБА_6, представника третьої особи приватного підприємства Будівельно-монтажне управління №20 - ОСОБА_7,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ізмаїлі клопотання представника позивача про витребування доказів по цивільній справі за позовом Міністерства інфраструктури України до ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_4 міського голови ОСОБА_5, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - Державне підприємство Адміністрація морських портів України в особі ОСОБА_4 філії державного підприємства Адміністрація морських портів України , Виконавчий комітет ОСОБА_4 міської ради Одеської області, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ВЕРЕСК , ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, приватне підприємство Будівельно-монтажне управління №20 , про скасування свідоцтва про право власності, визнання договору недійсним та визнання права власності , -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Ізмаїльського міськрайонного суду знаходиться цивільна справа за позовом № 500/85/18 за позовом Міністерства інфраструктури України до ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_4 міського голови ОСОБА_5, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - Державне підприємство Адміністрація морських портів України в особі ОСОБА_4 філії державного підприємства Адміністрація морських портів України , Виконавчий комітет ОСОБА_4 міської ради Одеської області, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ВЕРЕСК , ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, приватне підприємство Будівельно-монтажне управління №20 , про скасування свідоцтва про право власності, визнання договору недійсним та визнання права власності .

В судовому засіданні встановлено, що згідно свідоцтва про смерть серії І-ЖД №245580, виданого 21 грудня 2010 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту ОСОБА_4 міськрайонного управління юстиції Одеської області, ОСОБА_9 помер 18.12.2010 року.

Відповідно до ч. 1 ст.55 ЦПК України - у разі смерті фізичної особи, припинення юридичної особи, заміни кредитора чи боржника у зобов'язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу.

Згідно інформаційної довідки зі Спадкового реєстру (спадкові справи та видані та їх підставі свідоцтва про право на спадщину) №52858173 від 04.08.2018 року, спадкова справи після ОСОБА_9, померлого 18.12.2010 року, не заводилась.

Крім того, згідно довідки об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ВЕРЕСК про склад сім'ї та реєстрацію місця проживання, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11 зареєстровані за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, разом із спадкодавцем ОСОБА_9, померлим 18.12.2010 року , тобто згідно ст. 1268 ЦК України вважаються такими, що прийняли спадщину.

Тобто правонаступники ОСОБА_9, померлого 18.12.2010 року, вже приймають участь у справі в якості третіх осіб.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне виключити ОСОБА_9 зі складу третіх осіб у справі за позовом Міністерства інфраструктури України до ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_4 міського голови ОСОБА_5, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - Державне підприємство Адміністрація морських портів України в особі ОСОБА_4 філії державного підприємства Адміністрація морських портів України , Виконавчий комітет ОСОБА_4 міської ради Одеської області, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ВЕРЕСК , ОСОБА_8, ОСОБА_10, ОСОБА_9, ОСОБА_11, приватне підприємство Будівельно-монтажне управління №20 , про скасування свідоцтва про право власності, визнання договору недійсним та визнання права власності .

Під час розгляду справи представник позивача заявив клопотання про залучення в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - приватного нотаріуса ОСОБА_4 міського нотаріального округу ОСОБА_12, приватного нотаріуса ОСОБА_4 міського нотаріального округу Одеської області ОСОБА_13, мотивуючи тим, що договір купівлі-продажу квартири №21, розташованої за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Нахімова, буд. 284/1, реєстровий номер 451, який позивач просить скасувати, та договір дарування квартири №21, розташованої за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Нахімова, буд. 284/1, реєстровий номер 669 від 06.12.2004 року, який позивач просить скасувати, було посвідчено приватним нотаріусом ОСОБА_4 міського нотаріального округу Одеської області ОСОБА_13 та приватним нотаріусом ОСОБА_4 міського нотаріального округу Одеської області ОСОБА_12, відповідно.

Згідно ч. 1 ст. 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов'язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Таким чином, клопотання представника позивача про залучення в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - приватного нотаріуса ОСОБА_4 міського нотаріального округу ОСОБА_12, приватного нотаріуса ОСОБА_4 міського нотаріального округу Одеської області ОСОБА_13, підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 53, 55 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

Виключити ОСОБА_9 зі складу третіх осіб у справі за позовом Міністерства інфраструктури України до ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_4 міського голови ОСОБА_5, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - Державне підприємство Адміністрація морських портів України в особі ОСОБА_4 філії державного підприємства Адміністрація морських портів України , Виконавчий комітет ОСОБА_4 міської ради Одеської області, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ВЕРЕСК , ОСОБА_8, ОСОБА_10, ОСОБА_9, ОСОБА_11, приватне підприємство Будівельно-монтажне управління №20 , про скасування свідоцтва про право власності, визнання договору недійсним та визнання права власності .

Залучити в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - приватного нотаріуса ОСОБА_4 міського нотаріального округу ОСОБА_12, приватного нотаріуса ОСОБА_4 міського нотаріального округу Одеської області ОСОБА_13 у справі за позовом Міністерства інфраструктури України до ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_4 міського голови ОСОБА_5, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - Державне підприємство Адміністрація морських портів України в особі ОСОБА_4 філії державного підприємства Адміністрація морських портів України , Виконавчий комітет ОСОБА_4 міської ради Одеської області, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ВЕРЕСК , ОСОБА_8, ОСОБА_10, ОСОБА_11, приватне підприємство Будівельно-монтажне управління №20 , про скасування свідоцтва про право власності, визнання договору недійсним та визнання права власності .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_14

СудІзмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення28.08.2018
Оприлюднено30.08.2018
Номер документу76119095
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —500/85/18

Постанова від 13.10.2020

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Погорєлова С. О.

Ухвала від 17.03.2020

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Погорєлова С. О.

Ухвала від 29.10.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Погорєлова С. О.

Ухвала від 29.10.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Погорєлова С. О.

Рішення від 04.09.2019

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Рішення від 04.09.2019

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Ухвала від 08.04.2019

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Ухвала від 05.12.2018

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Ухвала від 28.08.2018

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

Ухвала від 01.08.2018

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Присакар О. Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні