Справа № 527/1712/18
провадження № 2/527/747/18
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
29 серпня 2018 року м. Глобине
Суддя Глобинського районного суду Полтавської області Левицька Т.В., розглянувши позовну заяву Тарасенко - ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини , стягнення аліментів на утримання дитини та стягнення аліментів на утримання дружини до досягнення дитиною трирічного віку,-
встановив:
Позивач звернулася до суду з позовом до відповідача про визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів на утримання дитини та стягнення аліментів на утримання дружини до досягнення дитиною трирічного віку .
Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст.ст. 175 , 177 ЦПК України , а саме:
- позивачу необхідно сплатити судовий збір за вимоги про визначення місця проживання дитини у розмірі 704,80 грн., якщо такий спір існує;
- позивачем до позовної заяви не додано доказів, які підтверджують місце проживання та знаходження дитини на утримані позивача. Крім того, не надано доказів про середньомісячний заробіток відповідача та про доходи позивача за останні шість місяців. Також позивачем у позові не зазначено чи є у відповідача інші діти чи знаходяться вони на його утримані.
- позивач не повністю виклала обставини про те, що місце проживання дитини не встановлено за згодою подружжя, тому що в позові тільки просить визначити місце проживання дитини з позивачем . Немає посилання на докази цього, в тому числі: чому вона не зверталася до служби у справах дітей в порядку, передбаченому п.72 Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року зі змінами Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини . Тому як надалі в суді для розгляду цих позовних вимог необхідно отримати висновок органу опіки і піклування з цього питання, який не буде зроблено без звернення до цієї служби. Якщо спору щодо місця проживання дитини між сторонами немає, то чому позивач вимагає встановити його в судовому порядку;
- так як зміст позову - це вказівка позивача на спосіб захисту вже порушеного права (ст. 16 ЦК України ) не указано якими діями саме відповідач не визнає, порушує, чи оспорює його права відносно місця проживання дитини. Не роз'яснено в чому саме спір між позивачем і відповідачем в цій частині.
Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України , позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
Відповідно до ч. 3 ст. 181 СК України за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина.
Відповідно до ч. 1 ст. 182 СК України при визначенні розміру аліментів суд враховує: стан здоров'я та матеріальне становище дитини; стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів; наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина; наявність рухомого та нерухомого майна, грошових коштів; доведені стягувачем аліментів витрати платника аліментів, у тому числі на придбання нерухомого або рухомого майна, сума яких перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи, якщо платником аліментів не доведено джерело походження коштів; інші обставини, що мають істотне значення.
Відповідно до положень ст. 185 ЦПК України , суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу , протягом пяти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст. 185 ЦПК України , -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Тарасенко - ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини , стягнення аліментів на утримання дитини та стягнення аліментів на утримання дружини до досягнення дитиною трирічного віку - залишити без руху.
Повідомити позивача про необхідність виправити зазначені недоліки позовної заяви на протязі п'яти днів, з дня отримання цієї ухвали. Роз'яснити, що інакше позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута позивачу.
Копію ухвали надіслати позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя Т. В. Левицька
Суд | Глобинський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 29.08.2018 |
Оприлюднено | 30.08.2018 |
Номер документу | 76121295 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Глобинський районний суд Полтавської області
Левицька Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні